www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Reklame
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se baš palim na te reklame, čim vidim nešto novo, odmah trčim kupiti to, zato imam puuuno previše kozmetike Embarassed


_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
bluebell
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 201

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ne otrchim odmah u prodavnicu, mozda i bih jer sam jako lakovjerna, ali ne i po tom pitanju jer imam veoma masno lice i osetljive ochi pa moram da budem veoma pazljiva shto se tiche shminke i zato uvijek ostajem verna svojoj oprobanoj kozmetici........
 
Sexy_Amy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 138
Mesto: Wien-Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da isprobavam nove sminkerske stvarcice... a posto je drogerija blizu mog stana... redovno isprobavam novu sminku i ako mi odgovara kupujem, ako ne, ne kupujem.. tako jednostavno...
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim isprobati nešto novo, ali ako me nešto totalno oduševi i ako mi odgovara ostajem vjerna...Znači ako sam već pronašla ono što mi je odlično onda nikakva reklama neće utjecati na moju promjenu...
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma reklama je jaca strana proizvoda , a proizvid manje vise sem ne letim cim bude na reklami nego malo sacekam da vidim reakcije sto se sminke tice
ma rekla me marketniski trik treba priznati i dobro im ide










edit by knknpnkn
Spojila sam ti poruke Opcija EDIT je na raspolaganju SVIM nasim clanovima! Ne moramo samo mi da vam spajamo poruke. ta opcija je prvenstveno vama namenjena! naucite da je koristite! hvala!
Wink
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedina reklama koja moze da me ubedi da kupim nesto sto vec nisam koristila, je da mi moja drugarica kaze da je to dobro. Ostale varijante ne vrede, bar kod mene Smile
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neverujem mnogo u te reklame, svako prica istu pricu, a da je toliko dobra sminka kostala bi vise od toga..drzim se jedne vrste kozmetike, malo vise je skupa od drugih ali za mene je bas super Laughing
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni ja ne verujem u sve te silne reklame... Ali ponekad su takooo dobre, da malo fali da me predju. Ali nedam se Very Happy
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi koliko mi se svidi proizvod .......... poslednje sto sam kupila tako je maskara mf ona najnovija i prezadovoljna sam
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 8:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek mi se ucini da je mozda to ono sto sam cekala... Kao poboljsali su nesto, usavrsili... ali sipak! Sve je to isto, a sto je i najcesci slucaj reklamira se ono sto se slabo prodaje i sto nije bas najbolje... Ono sto je dobro ce samo naci put do kupca...
Tako da reklame za mene vise nista ne predstavljaju. osim nervozu kad traju po pola sata. Mr. Green

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehehe meni prosto smesno, kad nam na neku reklamu nakace devojku koja na reklami, ili slikama izgleda super i kao-to je posledica tog proizvoda! Very Happy
A kada neke od tih devojaka vidis uzivo, bez umetnicke fotke, bez tone sminke i sl, zeludac ti se okrene 44 puta. Takvih primera-kol'ko 'oces! Laughing
Tako da-kod mene reklama ne prolazi. Rolling Eyes

_________________


 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim reklame,idu mi na zivce...pogotovo one za ljepotu loreal(jer ja to zasluzujem) jaooo ubila bi ih sveeeeeee Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Reklame Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon