www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

draganng trazi…
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 12:27 pm    Naslov poruke: draganng trazi… Na vrh strane Na dno strane

Imali neko pjesmu sto pjeva Antonija Sola - zovem da ti cujem glas, tacnije to je Tina sto glumi u zabranjenoj ljubavi.Molim vas posaljite mi sto pre ili recite gde ju mogu skinuti. Moj email je draganng@teol.net.Hvala unaprijed


_________________
SRBIN
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pesma ti postoji ovde na sajtu i nalazi se tacno ArrowOVDE

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e hvala ti puno za pjesmu

_________________
SRBIN
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 11:05 pm    Naslov poruke: Draganng Trazi Na vrh strane Na dno strane

treba mi pjesma "srce nije kamen" sto se pjeva kad pocinje serija zabranjena ljubav

_________________
SRBIN
 
beautiful_soul
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 7464

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas je medju download pjesmama

pjeva je toše proeski

_________________
Recepti
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 12:00 pm    Naslov poruke: naziv pjesme Na vrh strane Na dno strane

mozete li mi reci tacan naziv pjesme jer nemogu da odredim prema onim nazivima

_________________
SRBIN
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pesma ti je tacno Arrow OVDE

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti vec imas otvorenu temu, a sto je josh gore ja i ne razumem ovu poruku. Ako trazis neku pesmu tj.naziv imas temu za to, malo pogledaj i ne otvaraj ovakve teme Rolling Eyes


P.S. Ja sam spojio teme, nadam se da se neces zbuniti Wink
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: draganng trazi Na vrh strane Na dno strane

trazim nove pjesme igora vukojevica i zanima me jos jedna informacija koliko treba kredita da se skupi da bi mogao skidati pjesme


Edit by S*A*S*A

Zamoleo bih te da prvo procitas pravila pa tek onda da otvaras temu! Ja sam ti popravio gresku to jest ovoga puta sledeci put sledi za ovako nesto upozorenje !
Wink

_________________
SRBIN
 
Holbyco
Slavonac
Slavonac



Godine: 56

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2289
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobrodošli na pod forum ~ Tražim ~

Pravila su sledeca:
1. Svako ko traži nešto, otvoriće svoju temu, primer "sanjica_021 traži" i u toj jednoj temi ćete pisati sve šta tražite.

3. Svako ko traži pesmu, neka ostavi svoj e-mail u prvoj poruci, da bi ljudi mogli da Vam što brže pošalju tu pesmu. Ukoliko to ne uradite, Vaša tema će biti obrisana od strane moderatora.

DOWNLOAD

* Pravilo je sledeće:

1. Da biste preuzeli fajl iz download sekcije potrebno je da imate najmanje 100 kredita, osim u slučaju kada ispod naziva kategorije stoji znak [+] koji označava da se fajlovi iz te kategorije mogu preutezi bez trošenja kredita.
2. Za svaki Vaš upis / post na forumu dobijate 2 kredita.
4. Za svaku preuzetu pesmu gubite 5 kredita.

Uzivaj

_________________
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Holbyco je napisao/la sledeće:
Dobrodošli na pod forum ~ Tražim ~

Pravila su sledeca:
1. Svako ko traži nešto, otvoriće svoju temu, primer "sanjica_021 traži" i u toj jednoj temi ćete pisati sve šta tražite.

3. Svako ko traži pesmu, neka ostavi svoj e-mail u prvoj poruci, da bi ljudi mogli da Vam što brže pošalju tu pesmu. Ukoliko to ne uradite, Vaša tema će biti obrisana od strane moderatora.

DOWNLOAD

* Pravilo je sledeće:

1. Da biste preuzeli fajl iz download sekcije potrebno je da imate najmanje 100 kredita, osim u slučaju kada ispod naziva kategorije stoji znak [+] koji označava da se fajlovi iz te kategorije mogu preutezi bez trošenja kredita.
2. Za svaki Vaš upis / post na forumu dobijate 2 kredita.
4. Za svaku preuzetu pesmu gubite 5 kredita.

Uzivaj



Hvala Holbyco

Nece ovo biti ni prvi ni zadnji put da neko gresi ipak smo ljudi a ne masine .



Wink

_________________
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozeli mi neko dati popis jedno dvadesetak najboljih ljubavnih pjesama nije bitno da li su stare ili nove ne mora biti 100% tacno nego otprilike po vasem misljenju i 10 najboljih ljubavnih novih pjesama po vasem misljenju.Hvala

_________________
SRBIN
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> draganng trazi… Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon