www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sanja Maletic - 2006
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Sanja Maletic - 2006 Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o noj? Ja imam neke pesme i svidjaju mi se.

 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicna je pevacica, novi album je odlican najvise mi se svidja pesma S'vremena na vreme i Bezobrazna
 
plavusha_25
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 646
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...dobra je...meni je najbolja pjesma "Mladji"...

_________________
BaBy_GiRl
 
Drndoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Nov 2004
Poruke: 104

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanja i njen muz ljubisa su moji super prijatelji i ne mogu vam reci da li je sanja bolja pevacica ili bolji prijatelj... jednostavno ona je prava lavica...
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanja Maletic je lepa ma bruka.

Prosli album mi isto nije nesto, osim pjesme ,,s vremena na vreme'' i ,,otkud ti''.
Sanja je htjela da ponovi njezin hit ,,s vremena na vreme'' i tako je snimila bar 4 pjesama na novom albumu u takvom stilu. A jadna ne zna da ne valja ponavljati ono sto je uspijela, treba ici dalje.

Novi album se meni ni malo svidja, jedina pjesma ,,tamo preko reke'', mada ta isto nije nesto, a eto kad moram da biram.

Pjesma ,,mladji'' je bruka i sramota. Ne znam koliko se jos tolerise takve tekstove da pjevaju. ,,Treba mi neko mladji''. Ona je sama, on ima zenu i da se svalerise. Sanjin glas mi je postao da bude odvratan.

Jos uvijek mogu samo pjesme ,,otkud ti'' / ,,s vremena na vreme'' / ,,putuj severom" da slusam bez problema, a ova nova nista ne valja.

_________________
Sta cemo raditi kad zlo nestane?
 
*Red*
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 25 Jun 2006
Poruke: 360
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko moze da poshalje neku njenu sliku jer ne znam kako izgleda...

_________________
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo draga moja slika pa vidi ko je........




Hvala ti koleginice :wink:


Poslednja prepravka: Ivankamaza datum Sre Jun 28, 2006 1:43 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Red* je napisao/la sledeće:
Da li neko moze da poshalje neku njenu sliku jer ne znam kako izgleda...


mozes isto traziti preko google.com (pictures)

_________________
Sta cemo raditi kad zlo nestane?
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

generalni je napisao/la sledeće:
*Red* je napisao/la sledeće:
Da li neko moze da poshalje neku njenu sliku jer ne znam kako izgleda...


mozes isto traziti preko google.com (pictures)


Tacno :wink:
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slabo znam ista o njoj i njenoj karijeri Mr. Green ali mi je simaticna ova pesma "Mladji"... Wink

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njoj je svaka druga pesma o nekim ozenjenim muskarcima, a inace nije joj losa muzika...

_________________
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 5:47 am    Naslov poruke: Aco Na vrh strane Na dno strane

Novi CD joj je isto toliko dobar kao prethodni.Pesme "Malo promene" i "Mlađi" su joj za sada najslušanije!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Sanja Maletic - 2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon