www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naša knknpnkn na 3. spratiču!!! :) jupiiii
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Naša knknpnkn na 3. spratiču!!! :) jupiiii Na vrh strane Na dno strane

Lipa moja, iskreno ti čestitan i želin ti sve najbolje i dalje, i da si još dugo sa nama odi. Wink :multi:

 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubavi svaka cast! Very Happy Zelim ti da u sreci i zdravlju iskucas jos mnogo postova!

Cvece za tebe Very Happy
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ooooo, draga Kiki, pa napredujes ti basss Very Happy
Cestitka od mene, da se jos duuuugo druzimo Wink

Cveće za cveće Very Happy

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam ti.... zelim ti jos dugo i lepo druzenje sa nama... Wink

_________________
Happy & Married
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridruzujem se chestitkama, knknpnkn, zaista se nadam da ce tvojih postova koji me uvek odusheve :naklon: biti josh puuuuuuno Smile :ruzica:

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitke i od mene. I još puno puno postova Very Happy

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 9:40 am    Naslov poruke: Cestitam srcka :-) Na vrh strane Na dno strane

Ljubavi moja lepa, cestitam ti i zelim jos puuuuuuuuno postova i to bas onakvih kakvi su do sad bili, u tvom i mom fazonu. Ostro, direktno i konkretno, pa kome se svidja-svidja, kome se ne svidja-zna se sta da....
Jedna si od retkih koja je od prvog dana do danas sa mnom imala specijalan odnos bez nekih talasanja,jedna od retkih s kojom sam se se odmah ukapirala i uvek smo se smejale i cudile kad napisemo post kako je neverovatno da toooooooooliko slicno razmisljamo na vecinu tema. Zatim si moja Beogradjanka pa se i tu kapiramo apsolutno i ne moramo jedna drugoj da crtamo jer sve kapiramo jedna drugu izmedju redova. Zatim si bila real friend uvek kad je trebao savet da se da ovoj mojoj ludoj glavi i to cenim mila. Zbog toga ti hvala i jedan veeeeeeliki kiss.
Nego...sve najlepse zelje od mene uz ovu cestitku srcka i nadam se da se vidimo uskoro na monzi na onoj cuvenoj odavno dogovorenoj kafi :redlips:

_________________
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, hvala vam svima od srca na lepim zeljama! i na podrci (da lupetm i dalje gluposti na forumu Very Happy ).
Vilo-hvala mila na svemu!
Veljo25 i vladeling-hvala vam dragi moji. Ali akd imam vas dvojicu uz sebe, ne brinem se mnogo! Hvala vam sto ste tako divni, pazljivi i sto ste mi prijatelji! Obozavam vas!
slatka_breskvica-hvala najlepse! Druzicemo se jos puno!
Annabel_Lee i mistik29-moram ovako, oboma Very Happy hvala vam puno na svemu! Ako koga volim da citam, to ste vas dvoje! Annabel-ne mogu opisati koliko mi je drago, da je i tebi zadovoljstvo citati moje poruke, jer sam i sama obozavaoc tvojih poruka! Sto sta sam iz njih naucila! Tako da, pohvala (a tako sam shvatila tvoju poruku Confused Very Happy ) od ljudi kao sto si ti-mnoooooogo znaci! Hvala ti jos jednom za sve! Wink


Bokoooooo, ljubavi moja! Hvala na lepim recima i zeljama. Hvala na podrsci. Hvala sto si mi prijatelj! Hvala na tvojoj iskrenosti! Hvala sto znas sta znaci pravo prijateljstvo! Hvala za sve! Wink

_________________


 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam Kiki, jos puno pametnih postova, a broj i tako nije bitan.
Kiss

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitke i od mene...Wink sve najbolje i samo napred...Wink zelim ti jos mnogo postova,ali sto je jos vaznije bezbroj divnih trenutaka ovde i druzenja...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja se pridruzujem lepim cestitkama, samo dalje tako.
zelim ti jos mnogo lepih trenutaka sa nama. Wink

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slejdz, pinklady, zvezdice-hvala vam od srca! Wink

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Naša knknpnkn na 3. spratiču!!! :) jupiiii Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon