www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Azureus - Problem!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 9:13 pm    Naslov poruke: Azureus - Problem! Na vrh strane Na dno strane

Posto imam nekih problema sa eMule, instalirao sam danas opet Azureus.
Sta se desava? Sve leporadi alisamo po 3-4 minuta i onda se jednostavno iskljuci. Sve sam pregledao. Podesavanja su sva ok i kad radi dok radi radi super al kazem, od JEDNOM se iskljuci posle 3-4 minuta.

Jel imao neko taj problem i kako ga je resio ako jeste.

(Googlao sam al nisam naso nista konkretno slicno tome)



_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dusane moje misljenje je da je to problem u samom programu a ne do podesavanja (moze biti svasta, bug u programu, preopterecenje memorije itd.. itd..). Uglavnom umesto azureusa bih ti preporucio BitTorrent program jer je to prog za Torente koji zasigurno zauzima mnogo manje RAMa od bilo kog drugog. Kao sto sam rekao problem u tvom Azureusu nije do tebe ili tvoje instalacije vec do samog Azureusa koji si skinuo.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1024 MB memorije da bude malo? Cisto sumnjam Smile

verzija je najnovija, a probao sam i stariju verziju i opet isto, znaci pre ce biti nesto drugo, samo je pitanje kako da ga ukolnim pa sam mislio da je neko imao slicne probleme....

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
dovla1982
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni radi 5-6 p2p programa na 256mb sasvim ok... azerues je hteo da me zeza malo, ali ne na taj nacin.. koristim uglavnom bitcomet..

a sto se tice emulea i shareaze... ja nikad u svom zivotu nisam video nesto sto moze biti toliko sporo Sad
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, nisam imao takvih problema... mozda fajl koji skidas ima premalo seeds-a? Idi desni klik na prazno (tamo gde ti je prikazan download) pa iz menija klikni Column setup... i ukljuci Availability > OK. Pa vidi kolika je dostupnost tog fajla.

Evo ti sta brojke znace:

Code:

0.000 means that the Tracker is offline or doesn't track this torrent anymore and DHT can't help either or there simply are no seeds left (old torrent).

0.249 means there are only parts of the torrent available (in this case 24.9%). Try to wait for seeds, you might have to wait a day or so. Or it is very new and in Superseeding mode

0.644 and all other peers stuck at nearly the same percentage (~64.4% in that case) means the torrent is either stuck because it lacks a seed or there is a very slow seed you're currently not connected to. Be patient, that torrent might finish, very slowly.

0.999 (or something below 1 near that) means there is almost 100% of the torrent available. This could be a anti-leech-protection, meaning you just have to wait a few hours or days for it to get 100% of it. If you are already trying to get it for 2 weeks or so read the Torrents stop at 99 percent page.

1.000 means that there is currently 100% of the torrent available. You are only able to download this torrent when the seed won't go offline before you got all of it.

1.846 and many peers stuck at ~84.6% (check the torrent details) means the swarm is either a bad torrent or the only seed is very slow, thus you'll reach 84.6% very fast but the remaining 15.4% will take quite some time (could be hours or days).

3.357 means there are some seeds and peers available and you should be able to download the complete torrent, even if a seed stops seeding.

69.498 means that you are downloading a torrent with a big swarm - if the Average Swarm Speed is not too low you should be able to download it rather fast (partly depending on your upload too).

_________________
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto mi u sistemu ne valja i zeza Azureus. Skinuo sam klasican Bittorrent i radi bez problema, skidao mi je fajl sa po 600 i nesto KB/s. Koristio sam iste torente, iste fajlove sto znaci da je nesto dal u registry ili nesto sa javom (mada je najnovija verzija instalirana) sto zeza.
Mada mi ceo sistem nesto u poslednje vreme pravi probleme, od prekujuce poceo i FF da muti nesto, ne oprikazuje mi slicice recimo ovde na forumu kad na nekom forumu ima novih upisa, sve ostale prikaze samo te nece Izgleda da cu morati da procistim malo sistem..... al mrziiiiiiiii meeeee Confused

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Uninstaliraj Azureus.
2. Poteraj neki reg cleaner tipa Registry FirstAid nek ti pobrise/ispoporavlja koruptovane reg kluceve i dll fajlove.
3. Procisti HD od junk fajlova CleanCenter-om.
4. Proskeniraj instalacioni fajl Azureusa nekim AV-om
5. Proskeniraj ceo sistem adaware-om i spybotom
6. Instaliraj Azureus i trebao bi da radi.

_________________
eZine sa najboljim tutorijalima iz oblasti informatike NA NASEM JEZIKU.
۩ MaYuR ghhet00 ۩
Tutoriali na srpskom jeziku
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moved by Mr. Bond: Problem je sa software-om pa ga, iako je resen, prebacujem u PC Software.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Azureus - Problem! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon