www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Folder u fajl i obrnuto
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
SLV
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 464

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 7:32 pm    Naslov poruke: Folder u fajl i obrnuto Na vrh strane Na dno strane

Ubacila sam flash memoriju u kompjuter i windows mi je javio da flash nece da radi kako treba i da treba da resetujem racunar . I ja resetujem racunar
dok mi je flash memorija bila zabodena u usb port

Kada se podigao Windows na flashu mi se desile promene , odnosno neke foldere u kojima sam imala slike tj one male avatare ne mogu da otvorim

Windows mi javlja da je folder sa tim avatarima pretvorio u fajl

Da li postoji mogucnost da nekako sada vratim te foldere koji su sada fajlovi
i da ih otvorim i vidim te slike tj avatare

Da li postoji mozda neki prirucni program za to da foldere vraca u svoj prvobitni oblik iako ih je windows pretvorio u fajlove

Bilo kakav savet je dobrodosao, hvala



_________________
POZDRAV SLV
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izbrishesh sve sa flasha, ali nikako format, pa probash da vratish podatke sa nekim recovery programom tipa Get Data Back i sl...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesi li probala taj usb flask na nekom drugom racunaru?

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
SLV
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 464

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probala sam ali nece da se vrate podaci , tj umesto foldera vidim fajl Sad

_________________
POZDRAV SLV
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 26, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto ti je Vaxter i rekao probaj sa nekim programom (UnDelete Plus, Drive Rescue, Recover My Files. Samo prvi mislim da je besplatan, upotrebi Google) da vratis "obrisane fajlove mada iskreno mislim da nema sanse da vratis podatke jer je doslo do nekog konflikta izmedju windowsa i flash diska.

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj pod linuxom...
Chesto mi se deshavalo da on vidi podatke koje windoza ne moze.
Pogotovo na externim medijima!

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 3:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^pravo govorish. Samo da dodam da mozhe i knopix da proba, jer ne mora da se instalira. mozhe sa istog rachunara da pokrene sa cd-rom. naravno, ako nema niko linux vec instaliran. na taj nachin sam i ja dolazio do podataka.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Folder u fajl i obrnuto Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon