www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zatamljivanje Stakala
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
dexi138
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bokiva39 je napisao/la sledeće:
daliborvucko je napisao/la sledeće:
na koji način zatamniti stakla i kojim materijalom je to najbolje uraditi. na pijacama i u prodavnicama ima neke folije kojima se vrši zatamljivanje stakla, nisam siguran koliko su one dobre i koliko je dobra vidljivost zbog iste.


Batali to sa pijace..samo u servisu i 30 % ...ja cu to da uradim...


folijama se radi zatamnjivanje, sto se tize procenata zatamljivanja , to biras ti na licu mesta,vidljivost je ista ko na normalnom staklu jedino je spolja malo tamnije......ima jedan decko koji radi ovde po bg ,i daje garanciju 5 god , nema svoj servis nego dolazi na lice mesta.......znam pouzdano da nije imao nikakve reklamacije......


 
ZdEnKo1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2006
Poruke: 56
Mesto: Moscow

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 02, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam zatamljena stakla 60%, osim prednje vjetrobransko, jer je 60% u BiH dozvoljeno ali kako ce ti to drot da provjeri na cesti. U vrucim ljetnim mjesecima ako ti auto stoji na suncu duplo se vise ugrije unutrasnji vazduh ali plastika koza na sjedalima se ne grije(samo stakla se griju zato sto crna boja privlaci toplotu),pa moras da otvoris sva vrata da izadje vruc zrak i onda da vozis,a stakla se ohlade pri 10tak min voznje.
inace sam zadovoljan folijama mene je kostalo 45 maraka 22 evra da postavim 5 folija samo materijal a postavljao sam ih ja uzpomoc rodjaka. Imam tamno plavi golf 2 i crne folije ali kada su 60% odlicno se uklapaju uz boju auta. Sad cu da kupim Audi 80 Crveni i odmah cu da postavim tamno crvene folije i crvena neonska svjetla nabacim unutar crveno crne presvlake ima mi rodjak na otpadu prednji salon (komandna tabla volan mjenjac i te zajebancije tako da ce du ga prodam za koju stotku evra vise.

_________________
**Take me home, United Road; To the place I belong; To Old Trafford, To see United; Take me home, United Road." **
 
ZGboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2007
Poruke: 17

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 9:49 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

nekli atvarno pretjeraju. ponekad se pitam vide li oni opće van
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislio sam da stavim folije, ali sam nasao sjajne zavesice. Zavesice su zakon.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo opet da napisem

4 godine mi je zatamljen auto samo sto sam prosle godine zatamnio 90% i extra izgleda jedino je problem nocu vidis samo dve tacke (farove) mada sam se naviko pa mi sad i nesmeta, ali jedino dobro sto nema sanse da se vidi dali ima nekog u autu jer mi je i prednja soferka do pola zatamljana stanes ispred auta i nevidis nista unutra to je poso Mr. Green

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice zamagljenih stakala .. imao sam ih na svojoj tojota koroli ali mi to nikad nije niti smetalo niti mi je nesto znacilo

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
JUMPER91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Sep 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 22, 2009 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U koji servis je najbolje da oteram auto da mi stave foliju na stakla,ali samo u Sapcu,ja mislim da je 50% idealo!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Zatamljivanje Stakala Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon