www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zatamljivanje Stakala
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa vidi, da si zensko pa da predjes preko toga ovako verujem da ti smeta Laughing


_________________
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brat i ja imamo dva ista audija, moj ima zatamnjena stakla! Ista su boja, ista kubikaza, ali moj izgleda tri puta lepse! Definitivno sam za zatamnjivanje. Nekad zna murija da zeza, ali sve prodje ok!
 
freskop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 11:54 am    Naslov poruke: Pitanje Na vrh strane Na dno strane

gaginb je napisao/la sledeće:
Zatamnjivanje stakala je strava. Ja imam skodu feliciju trula visnja boje i super joj stoje zatamljena stakla. na zadnja vrata i gepek sam stavio 4. najtamniju a na prednja vrata 2 nesto svetlije. imam i atest tako da me ne zanima nasa murija

Gde si to uradio i koliko je kostalo zatamnjivanje?
i ja bih isto ali me plasi policija, kazi mi gde hocu i ja da uradim ali da dobijem atest i koliko ce da me kosta? Question
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zatamnjivanje stakala je prava stvar pogotovo ako su termo izolaciona stakla. kod nas moze se zatamnjivati sva stakla osim prednje shofersajbne, ali treba imati atest koji mopzete dobiti od glass servisa
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

margitrad je napisao/la sledeće:
zatamnjivanje stakala je prava stvar pogotovo ako su termo izolaciona stakla. kod nas moze se zatamnjivati sva stakla osim prednje shofersajbne, ali treba imati atest koji mopzete dobiti od glass servisa

Atest?Sta se garantuje tim atestom...?

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
margitrad je napisao/la sledeće:
zatamnjivanje stakala je prava stvar pogotovo ako su termo izolaciona stakla. kod nas moze se zatamnjivati sva stakla osim prednje shofersajbne, ali treba imati atest koji mopzete dobiti od glass servisa

Atest?Sta se garantuje tim atestom...?


Ja bih rekao da bezbednost u voznji ostaje ista...ali ne znam.

_________________
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo je zeznuto nocu u rikverc ili neke extremne situacije nocu,a inace je cool,mada se slabo vidi ko vozi kola,a to je ,slozicete se,najvaznije

_________________
nedd1ch
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
Malo je zeznuto nocu u rikverc ili neke extremne situacije nocu,a inace je cool,mada se slabo vidi ko vozi kola,a to je ,slozicete se,najvaznije


I to, a i leti je velika razlika kad bije sunce direktno u staklo....prava stvar.

_________________
 
t.nikola
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Jan 2007
Poruke: 6
Mesto: Arandjelovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znate sta,meni se zatamljivanje svidja i na beloj boji automobila...imao sam golf 3 bele boje,sva stakla osim prednjeg vetrobrana su bila zatamljena,pa kad sam ga letos ispolirao,u kombinaciji sa lepim petokrakim felnama....bruka....i ode za lepe pare...vise nego sto vredi........

_________________
.........................live..............................
 
freskop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:57 pm    Naslov poruke: Za Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za zatamnjivanje, samo me interesuje kako se vidi kad se vozi u rikverc???
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 3:40 pm    Naslov poruke: Re: Za Na vrh strane Na dno strane

freskop je napisao/la sledeće:
Ja sam za zatamnjivanje, samo me interesuje kako se vidi kad se vozi u rikverc???


danju bez problema, nocu samo ako ima ulicno svetlo...

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 1:51 am    Naslov poruke: Re: Za Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
danju bez problema, nocu samo ako ima ulicno svetlo...

Tako je.
Danju je sve OK, normalno, kao i bez folija samo sto je malo tamnije ali nema nikakvih problema Smile Nocu ume da bude zaje**no ali opet sve zavisi od folije...da li je tamnija ili svetlija...

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Zatamljivanje Stakala Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon