www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rade Lackovic
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 9:34 am    Naslov poruke: Rade Lackovic Na vrh strane Na dno strane

Jucer poslusao nove pjesme od Radeta.
Ima osam pjesama, kao sto smo navikli (al' su pjevaci skrti).

Nove pjesme meni nista nevaljalju. Stvarno me je razocarao. Nit' pjeva narodni stil, vise to lici na zabavni stil. Njegov kompozitor Perica Zdravkovic je napravio mislim najlosi album u karijeri, i ako je covjek zaista talentovan ali ovaj album od Radeta je nula.

Prethodni album je mnogo i to mnogo bolji. Ljepsa muzika i tekst.
Steta, Rade ja vrlo dobar pjevac, a ovo je promasaj.

Sta vi mislite?



_________________
Sta cemo raditi kad zlo nestane?
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam nisam jos poslusao,ali ne mogu vjerovati da pjesme ne valjaju.rade je uvijek imao dobre pjesme

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

album se meni nesvidja isto, samo mi se svidja jedna pesma i to je Pojacaj Radio.
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 5:59 am    Naslov poruke: Aco Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je mnogo bolji od prethodnog!!!
 
vese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 160

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rade može puno bolje,šteta
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čula sam samo "pojačaj radio" i ne sviđa mi se, nije to onaj stari Rade koji je uvijek imao extra pjesme

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobre su mu nove pjesme
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram skinuti prvo pa ću ondaa prokomentarisati, ali sam čuo jednu pjesmu nemam pojma koja je i nije loša, videćemo ostale

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Rsk_Dalmatinka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 5:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas su mu dobre nove pesme
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Snimila sam njegove pesme ali nisam ih jos saslusala...kad budem ih sve cula,cu da vam procenim...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim ga...jos ejdan u nizu grandovih izdanja....pesme ko na kalup pravljene..nije moj stil Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Tatina maza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2006
Poruke: 53

botswana.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Re: Rade Lackovic Na vrh strane Na dno strane

generalni je napisao/la sledeće:
Jucer poslusao nove pjesme od Radeta.
Ima osam pjesama, kao sto smo navikli (al' su pjevaci skrti).

Nove pjesme meni nista nevaljalju. Stvarno me je razocarao. Nit' pjeva narodni stil, vise to lici na zabavni stil. Njegov kompozitor Perica Zdravkovic je napravio mislim najlosi album u karijeri, i ako je covjek zaista talentovan ali ovaj album od Radeta je nula.

Prethodni album je mnogo i to mnogo bolji. Ljepsa muzika i tekst.
Steta, Rade ja vrlo dobar pjevac, a ovo je promasaj.

Sta vi mislite?


Nisam cula novog Radeta, ali cudi me ako je Pera radio, da je to toliko lose! Ne znam, malo mi nedostaju Pericini aranzmani sa harmonikicom, mislim da treba i moze moderno a smekerski da progura harmoniku. On je tu zaista kralj. Jedva cekam da cujem novog Radeta Lackovica da procenimo sta je to toliko lose. Wink

Pozdrav Generalni za tebe! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Rade Lackovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon