www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dusan Svilar
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Dusan Svilar Na vrh strane Na dno strane

Dule,kao pobednik Zvezda Granda,a uz to i moj dobar drug iz razreda u osnovnoj,zasluzuje temu sa njegovim imenom......da vas cujem,sta mislite o njemu? (Nemoj da neko ne misli dobro,kosti ima da mu izlomim) hehhe salim se...pricajte Smile))


_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da lepo peva, ali da nije za Grand, nije u tom fazonu

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i nije bas nesto posebno... Rolling Eyes
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Francuskinja je napisao/la sledeće:
Pa i nije bas nesto posebno... Rolling Eyes


How yes no Razz Nije on ništa posebno, dečko je izvrstan Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmmmm....ocete li moje misljenje....pa evo... Very Happy .....decko ima dobar glas ali na njegovu zalost ubedjen sam da nece uspeti u Grandu jer zna samo da peva pesme od Zdravka Colica, a takvi bas i nisu popularni u grandu....mozda i gresim ali u svakom slucaju videcemo.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
durlanac
.::=Vitez Ljubavi=::.
<b>.::=Vitez Ljubavi=::.</b>



Godine: 36

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 3150
Mesto: Srbija do Tokia, Durlan do Kalchu!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako.

Bilo je ochigledno da je proguran kroz sve ovo. Stalno ga je Sale bodrio rechima: " ne brini se Dule za svoj stajling, lepo pevas, obucicemo mi tebe kad pobedis..."

Dechko ima strahovit glas i odlichno pogadja trilere i intonacilju, ali nema onaj narodnjachki triler i zbog toga ce tesko biti popularan medju narodnim masama.

Sve u svemu dechko je pobedio na pogresnom mestu. Trebao je da ide za Idole, a ne za Zvezde Granda...

Sto se mene tiche trebao je da pobedi Dinche.
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio je moj favorit,ali iskreno nisam ocekivala da ce on da pobedi,i drago mi je zbog njega....
Strasno su me nervirale kritike na racun njegovog stajlinga i frizure "iz 70.-ih",decko izgleda sasvim normalno i obicno,pre bi mi se svideo nego neko obucen kao Dinca ili Milan...jer ne volim tu novu modu,da muskarci sve vise lice na devojke,da nose neke sesirice,dzemperice i lancice na farmerkama i sta ti ja znam...

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
pEtrovic05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 11

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 20, 2007 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Durlanac, nije mogao da ide u idole, jer su ukinuti, jelte.
Decko opasno peva svaka cast, novi Cola, ako i treba, jer jer je ovaj postao nenormalno dosadan, prodaje nam albume uz prepaid brojeve, luzer, da li se stvarno lozi da neko kupuje prepaid broj sa 1000 dinara besplatnog kredita zbog njegovog novog albuma... ali to je potpuno druga tema Wink

Elem... CObe je za grand....

Plava ciganko, plava ciganko, plava ili smedja bila... zasto si me ostavila...
ojha .. ziveo cebe
 
*PEJKO*
*zvani zajebani*
*zvani zajebani*



Godine: 33

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 1251
Mesto: Ljubljana<~>Čečava

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super pjeva, biče sigurno odličan pjevač
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dule je bio moj favorit, ali iskreno, ni ja nisam očekivala da će pobijediti, jer je najveću prođu kod publike (činilo se) imao MIlan Stanković. Pročitala sam da je Saša Popović izjavio da će Duletov album biti urađen u pop fazonu, prema tome ne treba polemisati da li je za GRand ili nije... Sigurno da je imao mogućnosti da sam izda album, ne bi se ni prijavljivao za Zvezde Granda...Al odnekud se mora početi.

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naj pevac od zvezda granda,svih
Uvek sam glasao za njega.Napred Dule...
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je Dule odusevio.
Pjeva izvrsno, a tek mu je 16 godina.
Uz sve to je vrlo fin i pristojan decko.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dusan Svilar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon