www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko ce biti novi selektor?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Ko ce biti novi selektor?
Bora Milutinovic
18%
 18%  [ 2 ]
Ratomir Dujkovic
36%
 36%  [ 4 ]
Radomir Antic
9%
 9%  [ 1 ]
Slaviljub Muslin
9%
 9%  [ 1 ]
Rud Gulit
27%
 27%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 11

Autor Poruka
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam za to da nam stranac bude selektor, čisto promene radi.
Probali smo sve moguće varijante sa domaćim selektorima i nije išlo, da probamo i ovu.
Plašio sam se da ne dovedu samo onog ludom Pekermana. Tip je fenomen, sa onakvom ekipom kao što je Argentina, nije mogao nešto više da uradi. A to kakve je izmene pravio je priča za sebe. Sladoledžija jedan!



_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mozes tako da razmisljas!
"I ja sam za to da nam stranac bude selektor, čisto promene radi." Promene mogu da se ogledaju samo u tome da se nesto promeni u timu, da bude bolje.
Klemente je poznati spanski fudbalski strucnjak, ima znacajne uspehe, cenjen, ima autoritet kod igraca (sto ovim nasim i te kako treba), ambiciozan je...Mislim da FSS nije pogresio sto je doveo stranca za selektora, pogotovo Klementea.
Pekerman je takodje odlican strucnjak u fudbalu i posle svih njegovih uspeha sa Argentinom (cak i posle ispadanja na SP), covek nije zasluzio da se ruzno komentarise o njemu.

_________________
Master
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro je sto je stranac, ali je lose sto je Spanac zato sto ona dva shabana igraju u Spaniji. Nadajmo se samo da ce jedini kriterijum po kom bude odlucivao koga ce da zove biti partije koje igraci pruzaju u svojim ekipama i njihovo ponasanje i zalaganje kada je reprezentacija u pitanju.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prica se po kvartu da ce biti ciro
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

borox je napisao/la sledeće:
prica se po kvartu da ce biti ciro

Da, ali malo juce!!

_________________
Master
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šteta je što je u aprilu preminuo Tele Santana, mene je uvek intersovalo kako bi on sastavio našu reprezentaciju i da li bi mogao neki zapaženiji uspeh da ostvari sa njom.
Kao trener je bio genijalac.

_________________
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

22/07/2006 | Izvor: B92
Klemente: "Velika čast za mene!"

Prvi selektor fudbalske reprezentacije Srbije u petak je i sigurno postao Havijer Klemente. Pedesetšestogodišnji Baskijac, jedan od najuspešnijih trenera reprezentacije Španije, sledeće dve godine vodiće nacionalnu selekciju Srbije.

"Finansijski razlozi nisu bili presudni. Prihvatio sam ponudu FSS iz sportskih razloga. Ovo je bila jedna od tri ponude koju sam imao, jedina iz Evrope, a posle razgovora sa (predsednikom FSS) Zvezdanom Terzićem shvatio sam da nam se vizije poklapaju i odlučio sam da potpišem ugovor. Pare me nisu zanimale jer bih u Španiji zarađivao više", rekao je Klemente u obraćanju novinarima.

Rekavši da je u Terzićevoj ponudi na jednom mestu prepoznao sve što jedan trener može da poželi, ambicije, mlad tim i dobru atmosferu za rad, Klemente je najavio svoj novi posao kao veliki projekat.

"Ovo je velika čast za mene. Nastojaću da ekipa na terenu pruži maksimum, da vratimo ugled srpskom fudbalu, koji to zaslužuje. Ovo je najveći izazov u mojoj karijeri", izjavio je Klemente.

Zahvalio se i na sjajnom dočeku i rekao da će mu biti potrebno malo vremena da, uz pomoć video zapisa, upozna sve kandidate za reprezentaciju.

"Moj cilj osim pobeda biće da reprezentacija na svakom meču pruži maksimum. Hoću da izgradim pobednički duh i borbeni mentalitet. Još nisam upoznat dovoljno sa svim kandidatima za reprezentaciju, ali ću već kroz sedam dana imati mnogo bolji uvid. Čeka me spremljen video-materijal o fudbalerima iz seniorskog tima, ali i iz mlade reprezentacije koji su budućnost srpskog fudbala", rekao je Klemente. "Moramo da radimo brzo, pošto nas uskoro očekuju velika iskušenja. Najvažnije je da se dobro pripremimo za prvu utakmicu kvalifikacija sa Azerbejdžanom. Neće biti lako jer igramo bez prisustva gledalaca", kaže Klemente.

Na prvom zvaničnom susretu sa novinarima objasnio je da je "svestan koliko je odnos sa medijima važan" i dodao da on prvi neće počinjati rat. Na pitanje o poreklu nadimka 'Mali Napoleon' odgovorio je šalom.

"Verujem da sam ga dobio zbog svoje visine. Sigurno ne zbog strogog odnosa prema igračima", pojasnio je Baskijac.

_________________
I C E M A N
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako sam se nadao dobor je i ispalo, on uopste nije los trener! Dobro je da nije onaj saban Kosanovic!!!!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ko ce biti novi selektor? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon