www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

bivsa cura
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 3:33 pm    Naslov poruke: bivsa cura Na vrh strane Na dno strane

evo imam pitanje dali je vas momak u kontaktu sa bivsom?
eto ja moram rec osobno da je moj u kontaktu
dopisuju si sa njom preko neta i ponekad i sms-ovi....
nekad se i vidaju ...
kako bi vi reagirale da se vam to desi ..jer ja uopste nisam mogla da to podnosim i jos dan danas al et razmisljam tako da je on mene izabrao a ona je njegova greska iz proslosti .....mozda jesam napravila neki korak da manje kontaktira sa njom ..al znam da su jos u kontaktu


 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da priznam ja sam ljubomorna osoba.
Ne bih podnosila to da moj decko ostane u kontaktu sa bivsom.
Uvek bi mi se vrtelo u glavi, to dali prica snjom samo prijateljski, dali je vidja i kada neznam.
Sta rade kada se vidjaju, o cemu pricaju kada nisam tu ?
Ljubomora je bolest to znam, ali stvarno ne bih mogla da podnesem tako nesto.
Ili bi mu lepo rekla da prestane ako nece ili cao i kraj, ili cu nazvati sve moje bivse pa cak i one koji bi sve dali da se vrate samnom.
E onda kako bi reagovo to je njegov problem.

Mislim da ako decko ipak ostane ukontaktu sa bivsom devojkom znaci da postoje mogucnosti da se vrate ponovo zajedno i da od jednom jedan dobaci...
Secas li se kako nam je bilo kada smo bili zajedno ? Bili smo tamo, ovamo, sa ovim, sa onim... dali ti nedostajem ? Rolling Eyes

A mozda bih trebala i da se lecim Rolling Eyes Embarassed
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoj devojke,morala sam da se upisem ovde,da se vratim 13 godina u proslost ...da vam ispricam sta se meni desilo dok sam se zabavljala sa deckom koji je sada moj muz Very Happy

Elem,mi smo se upoznali na moru, a nasli smo se tamo oboje pod jako cudnim okolnostima,na jako cudan nacin,da i dan danas kazem da sam 100% ubedjena da sudbina postoji i da se od nje ne moze pobeci Rolling Eyes
Ali to je manje bitno za moju pricu...

Sve je bilo lepo i fino,nastavili smo da se vidjamo po dolasku sa mora,ljubav je cvetala...a onda me jednoga dana pozove njegova bivsa devojka sa kojom se on druzio i bio u kontaktu i kaze "sta ti trazis sa mojim deckom?"
Na to sam se nasmejala,rekla joj da zove decka i da ga pita sta on trazi sa mnom,da se zapita zasto je sa mnom a ne sa njom i da me vise ne uznemirava....
I proslo je vreme,mi smo se i dalje zabavljali,planirali brak,zakazali vencanje...a onda me njegova bivsa opet pozove...samo sto sada nije bila histericna i bezobrazna,vec me fino zamolila da popijemo kafu i popricamo...Na sta sam pristala naravno,i tada mi je devojka ispricala mnogo sto sta...i zasto je zvala i zbog koga i zbog cega i da je ispala curka i da nije tako mislila...i zamislite,bila nam je na svadbi,bili smo ii mi na njenoj posle par godina,nastavili smo da se druzimo,zajedno isli na more....I sta lose u tome ima Very Happy
Ako neko sa kim se zabavljas hoce da te prevari...prevarice te....i nebitno je sa kim ce to uraditi, da li sa svojom bivsom devojkom,da li sa tvojom najboljom drugaricom ili sa nekom skroz nepoznatom osobom...
Pa i ja sam ostala u dobrim odnosima sa vecinom momaka sa kojima sam se zabavljala...neozbiljno ili ozbiljno...Ako dve osobe zakljuce da im veza ne funkcionise ne vidim zasto ne bi dalje kontaktirali Smile

I da znate samo,ponekad se,vertuje mi ispostavi da vam njegova bivsa moze biti veci prijatelj od njegove ili vase "najbolje drugarice" 8)
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhhhhhhh ja jesam ljubomorna kad su ove stvari u pitanju. Iako sam sigurna da je Daca u pravu a i znam ovu njenu pricu ispricala mi je jednom prilikom na kafi...Ipak ja bas nisam ljubitelj druzenja s bivsim devojkama i nervira me to, iako znam da je on izabrao mene i da samim tim nemam razloga za frku oko toga, ne zelim da se druzim s njom niti razumem one sto bivsim devojkama svojih momaka/muzeva ispijaju kafe...Ja ne zelim da se socijalisem sa devojkama bivsim od mog decka a nije mi iskrena da budem pravo ni da se on s nekom od njih vidja i cuje...Ipak znam da je i u mojoj prici to slucaj i da se moj dragi cuje i vidi nekad s bivsom, i to mi pravi malo ljubomoru u glavi, i ne svidja mi se bas, ali s druge strane nikad to ne bih pokusala da mu branim, niti bih mu rekla da sam ljubomorna zbog toga i da me to nervira...a da me nervira-nervira me ...sta cu kad je tako Confused

_________________
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuuuu, pa ne znam da li bi to istrpela posto jos uvek nisam bila u toj situaciji, ali ja nisam ljubomorna, tako da verujem da mi ne bi to smetalo. Ako mi se desi tako nesto, javicu vam. Wink

_________________
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj je bio,i ja sam malo ljubomorisala,ali sam posle iskulirala kad sam shvatila da mu je stalo samo do mene.... Smile
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas bivsa od mog momka kaze da bi me voljela upoznat ?
ja bas rekla mom momku nikad u mom zivotu ...al et ne bi bilo lose da je upoznam da ona vidi ko je gazda Very Happy Very Happy
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi joj jednostavno objasnila da nema sta da radi s mojim momkom,i da ga ostavi na miru. A njemu bih rekla da bira izmedju mene i nje.ako izabere nju sretno mu bilo. Bar znam na cemu sam.
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,ovako...sto se tice bivsih devojaka,to da li se on cuje sa njima ili ne,me ne zanima nesto preterano...ja na to gledam sa te strane,da je svako od nas imao nekog u proslosti i da to ne moze da se promeni...to da li ce se on vidjati sa njom ili ne,zna samo on...u principu,ako je samnom,a cuje se sa njom,to ne znaci nista lose,ukoliko je to u granicama normale...mnogi ljudi posle veze ostanu u dobrim odnosima ( koliko je to moguce ) sa bivsim,vidjaju se,cuju se i sve u nekoj meri...ukoliko je to u nekoj meri,ne protivim se tome,a i trudim se da mnogo ne razmisljam o tome...opet,sa druge strane,ako je sa njom zavrsio,a samnom je,ne vidim bas neki razlog da se vidjaju i cuju...njihova prica je zavrsena i to vidjanje i sve nekada i nije bas tako naivno,jer uglavnom posle raskida,neko uvek ostane povredjen,neko uvek i dalje pokusava da obnovi staru vezu itd...i iz tog razloga mislim da takcva vidjanja i nisu bas toliko naivna...uostalom,ako on hoce da se vidja sa njom,ja ne mogu da mu zabranim,a mogu samo da postignem da to radi iza mojih ledja...ali,ono sto je najvaznije,ako je on samnom i znam da me voli,onda on tonece raditi,niti ce pomisljati da to uradi...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne vidja see sa bivsom i iskreo ne znam kako bi podnela da se vidjaju .... ni ja se ne vidjam sa mojim bivsim pozdravim se snjima popricamo ali da se stalno cujemo, vidjamo, izlazimo pa zasto smo se onda razilazili
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih imala nista protiv toga da upoznam njegovu bivsu..mozda bi mi samo to upoznavanje jos malo podiglo nivo samopouzdanja, a pre svega mozda bih kroz to uspela da vidim i da saznam jos nesto o osobi sa kojom sam u vezi...ne bi mi smetalo da stanu na ulici, da popricaju, da ponekad popiju kafu zajedno ako se igrom slucaja sretnu na istom mestu..ali stalna dopisivanja, kontakti, ugovoreni sastanci isl..to je nesto sto me u svakom slucaju ne bi odusevilo.U svakoj vezi postoji intima...koja cak i posle zavrsene veze ostaje u pamcenju i moze da izazove blic ....covek je sam po sebi podlozan osecanjima...ne bih mu nikada branila..ako je resio da ostane u kontaktu pa sve i da radi one stvari za koje sam rekla da bi mi smetale..ne bih mu branila..stavila bih mu na znanje da mi ne odgovara, ali nikad ne bih stala na put tom druzenju...ali zato ne daj boze da se ta veza na bilo koji nacin obnovi...otisla bih istog momenta i to zauvek...to vec ne bih oprostila..ne zato sto je prevara u pitanju vec zato sto bih mu sama pruzila neograniceno poverenje i presla preko svojih prinicipa, da bi me on sutra zgazio ko poslednje.....khm...e to nikako ne bih oprostila...Ponavljam, sve dok je to u granicama normalnog druzenja..ok Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Countess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2006
Poruke: 45
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:

A mozda bih trebala i da se lecim Rolling Eyes Embarassed


Ma, ne, potpuno si zdrava Wink (nije zenska solidarnost, potpuno sam iskrena). Sve sto si napisala, sve je u redu.Ja isto imam takve misli, mada nisam preterano ljubomorna.
Meni ne smeta toliko (valjda) kad ode da se vidi sa tom nekom bivsom (obavezno uz neki izgovor tipa *uginula joj je macka koju je imala 10 godina, bas joj je tesko), ali me boli stomak kad pomislim na to da se ona njemu tad unosi u facu, trepce, podseca ga na *srecne dane* i place mu u krilu..... Mad
A kad se neka ex njemu na moje oci kikoce, dira mu kosu i drzi ga za ruku dok pricaju.........grrrrrrr

_________________
Svet je lep kada sanjamo.........
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> bivsa cura Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon