www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

bivsa cura
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 8:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako hajmo sa ove strane
bila sam u braku deset godina razisli se bivsi muz se ponovo ozenio i novu bebicu dobili nedavno
ja i on se vidamo izuzetno cesto imamo jaku finu vezu i prijateljstvo ali nemamo vise nikakvih drugih osjeceja jedno prema drugome
tako sve vi cure sto vam smeta nekada i nije nista
je postoji bliskost neka to je normalno jer poznajete osobu na nekom dubljem nivou ali to je sve


 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 5:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih imala nista protiv, sto vise nekome nesto branis to je gore. Treba pustiti sa sve spontano ide.
 
Countess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2006
Poruke: 45
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta da vam kazem.......Sutra je njena zurka i osim njega (koga je najlepse zamolila da ne dodje samnom) pozvala je sve njegove drugove koje po nekim pricama nikada nije podnosila.......hoce li mi neko prokomentarisati to Question

_________________
Svet je lep kada sanjamo.........
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehehe sta da ti prokomentarisem, sem da treba da uzmes motku, pa da mu ukratko objasnis, zasto i kako on NE TREBA da ide na tu zurku! Ne raumem! Confused Kako ti "moras" da e pomiris sa cinjenicom da postoji "bivsa", mora ona da se pomiri sa cinjenicom, da postoji sadasnja, tj. ti. Ne znam, ali mislim (nikad ne mogu reci za sigurno, jerne znas sta donosi dan), ali da sam u tvojoj kozi, pod takvim okolnostima koje si navela, ne bi on meni mrdnuo na tu zurku, pa po cenu raskida! Wink

_________________


 
Countess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2006
Poruke: 45
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije otisao Exclamation Exclamation Exclamation
Jeeeeeeeee ! ! !
I to nisam morala da koristim nikakve ucene.
A onda je ona njemu poslala danas poruku : " Ne pusta te draga s lanca? ". Nije joj odgovorio......za sad.

_________________
Svet je lep kada sanjamo.........
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Countess je napisao/la sledeće:
Nije otisao Exclamation Exclamation Exclamation
Jeeeeeeeee ! ! !
I to nisam morala da koristim nikakve ucene.
A onda je ona njemu poslala danas poruku : " Ne pusta te draga s lanca? ". Nije joj odgovorio......za sad.


glupača. Ajme kako sam se sad snervala, poznam ja dobro takve ženske. Želi ga natrag, pazi seeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
 
curica84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 131
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa vidite, ja sam se mnogo zaljubilas u decka koji je raskinuo sa bivshom pre dva meseca a bili su dve godine u vezi:( U pocetku nisam ni znala da mu ona non stop salje poruke i da ga zove:( Kad sam saznala, bilo mi je krivo, posebno kad sam videla da sve te poruke on cuva:( raskinuli smo jer je njemu josh stalo do nje ocigledno:( tpoliko o tome:L(
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da sadashnje devojke nikad ne vole bivshe...to nam je jednostavno u krvi... i to je sasvim prirodno!
ja sam se uvek trudila da budem shto prijatnija i opushtenija u prisustvu tih bivshih, ali sam svesno ili nesvesno stalno grlila i ljubila svog dechka... valjda da im pokazem da je on sad moj... jeste detinjasto i glupo ali jednostavno ne mogu protiv toga... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, ljubomorna sam, ali u granicama normale. Kada bi moj dečko ostao u dobrim odnosima sa svojom bivšom devojkom, ne bih imala ništa protiv, ako je samo u pitanju normalan odnos. Ne bih mogla da budem sa njim, a da znam da je on u stalnom kontaktu sa njom. Pre svega, to znači da njemu nije stalo do mojih osećanja. Pa kako bi se on osećao da ja to njemu uradim. Da sam ja u stalnom kontaktu sa svojim bivšim dečkom. Verovatno bi pravio ljubomorne scene. Ne znam kako da te posavetujem, ali to što radi, nije lepo.

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Countess
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2006
Poruke: 45
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joki_carica je napisao/la sledeće:

... svesno ili nesvesno stalno grlila i ljubila svog dechka... valjda da im pokazem da je on sad moj... jeste detinjasto i glupo ali jednostavno ne mogu protiv toga... Rolling Eyes Rolling Eyes


To je potpuno normalno. Nenormalno je kad ona pocne oko njega da se bacaka pred tobom Rolling Eyes

Kad bivse smaraju mog decka to mi je donekle ajde i razumljivo.....DONEKLE Rolling Eyes ......ali mi nikada nece biti jasno sta one imaju MENE da zovu, da mi salju pretece poruke i slicno Confused Zasto se spustati toliko ?

_________________
Svet je lep kada sanjamo.........
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da ce zvucat licemjerno kad kazem da ne volim da se moj momak cuje ili vidja s bivsima dok ja to sama radim! Jedan moj bivsi je moj kolega na fakultetu i ostali smo dobri, s drugim se cujem svakih 3 mjeseca, za rodjendane, blagdane... Ali stvar je u tome sta je svaki moj bivsi s razlogom postao 'bivsi' i ne gajim nikakve tople osjecaje prema njima niti imam ikakvu zelju za njima osim one prijateljske. Ali s druge strane nikako ne bi volila da se moj momak tako vidja sa svojom bivsom. Uvijek mi kaze kad mu ona poslaje poruku, ali svejedno mi to nikad nije drago cut.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
iva_84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Okt 2006
Poruke: 10

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih volela nikako da moj muz se vidja sa bivsom,osim ako to nije slucajan susret,ne verujem ni da bi on voleo da ja budem u kontaktu sa mojim bivsim....

_________________
Nikad ne reci "nikad" jer za sve postoji NEKAD
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> bivsa cura Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon