www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

bivsa cura
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tek kad si sigurna u svoju vezu i njegovu ljubav onda mozes biti ok sa kontaktom koji on ima sa bivsim
meni ne bi smetalo da ima deset jer sada je veza cvrsta i znam sta se desava


 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U takvoj sam situaciji u sadasnjoj vezi, i mogu ti rec da ludim od ljubomore, ali da mu nista ne znacim ne bi bio sa mnom. Zamolila sam ga da se malo manje slusaju jer mi smeta to u tolikoj dozi, ali da se necu svadjat s njim jer se slusa s njom. Mislim, ipak sam i ja u kontaktu sa mojim bivsim deckom, samo shto je on daleeekooo sada pa se ne vidjamo Wink
Sve zavisi od toga koliko mu vjerujes, ako znas da nece nista uradit shto bi te povrijedilo, onda iskuliraj tu curu Very Happy
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 8:17 pm    Naslov poruke: Re: bivsa cura Na vrh strane Na dno strane

Bincy je napisao/la sledeće:
evo imam pitanje dali je vas momak u kontaktu sa bivsom?
eto ja moram rec osobno da je moj u kontaktu
dopisuju si sa njom preko neta i ponekad i sms-ovi....
nekad se i vidaju ...
kako bi vi reagirale da se vam to desi ..jer ja uopste nisam mogla da to podnosim i jos dan danas al et razmisljam tako da je on mene izabrao a ona je njegova greska iz proslosti .....mozda jesam napravila neki korak da manje kontaktira sa njom ..al znam da su jos u kontaktu


Ako je ona njegova greška iz prošlosti, zašto se viđa s njom. To mi je jako sumnjivo...mislim da je nešto drugo posrijedi.
Moj momak se ne viđa s bivšim curama i mislim da ne bi bilo u redu da se viđaju. Ne bi bilo pošteno prema meni. Ne znam kako bi reagirala da vidim mog dečka na kavi s bivšom curom. Mislim da bi poludila! Ako je on s njom prekinuo nema više što pit kave s njom i dopisivati se. U redu je kulturno se pozdraviti kad se sretnu, pa i popričati, ali nikakve kontakte ne podržavam, ni sms, ni net, a još manje viđanje...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad bi bilo ovako kako si ti opisala odma bi veza bila zavrsena i tu bi bio kraj...jer cim se oni vidjaju dopisuju itd tu ima necega jos uvek......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa iskreno, pitala bih ga kako bi njemu bilo da se ja cujem sa mojim bivshim. Da li bi njemu bilo drago. Ako bi nastavio da se cuje sa njom dobio bi korpu, pa nek se i dalje dopisuju..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bojim se ja da bi moj decko nesto pokusao sa bivsim,ali se bojim da bi one nesto pokusale.prema tome sto dalje to bolje Laughing Shocked
 
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bivsa je ipak bivsa...i nije bitna...bitna je sadanja...a posto sam mom momku sadasnja a i znam mu bivsu...ona je ok devojka cak se i druzimo..ali znam da nije bolja od mene jer ja sam sa momkom 9 meseci a ona je bila samo 1 mesec...hahahah

_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ljubomorna i ne pada mi na pamet da proveravam sa kime se neko sa kim sam u vezi cuje i vidi...to je samo njegov stvar kao sto je moja stvar sa kime cu se ja nalaziti na kafi koga cu zvati kada mi je dosadno...ako sam sa nekim u vezi onda taj ima moje puno poverenje...cak i u vezi bivsih devojaka...ali zato kada neko moje poverenje jednom prokocka gotovo je zauvek...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
kad bi bilo ovako kako si ti opisala odma bi veza bila zavrsena i tu bi bio kraj...jer cim se oni vidjaju dopisuju itd tu ima necega jos uvek......


slažem se, jer da se ja čujem s bivšim to znači da još uvijek želim nešto s njim, i obično se čujem s onima s kojim nisam sve riješila...ne mogu vjerovati da netko može trpjeti to
 
Zwezdana89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bila sam u takvoj situaciji, i nervirala sam se, ali onda sam shvatila da sam i ja u kontaktu sa bivsim momcima, i dah svakako i sa njim volela da ostanem u dobrom odnosu kada raskinemo..tako da... Smile
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je noramlno.i ja sam u kontaktu sa mojim bivsim deckim....ponekad sam ljubomorna,al sta se tu moze....s****
 
umeko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 24

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pricaju...sto meni sasvim odgovara,jer ne verujem da bi mi bilo svejedno,stavise,znam da ne bi!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> bivsa cura Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon