www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

bivsa cura
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih dopustila da se tako vidja sa bivsom,dopisuje na netu,sms-om.u redu je da se pozdravlja,ali tako nesto bi mi smetalo.

 
turki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Feb 2007
Poruke: 75

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: bat Na vrh strane Na dno strane

zivi u senki senke moje senke
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazu nema pravog prijateljstva izmedju muskarca i zene, a sta bi trebalo reci za bivse, ma nema sanse. Tu budite uvjerene da ima svega, trzavica, osjecaja, strasti, sexa, mozda i ljubavi. Ako niste dovoljno sposobne da je izbacite iz njegovog zivota u dogledno vrijeme, nikad mu necete biti dovoljno dobre i uvjek ce vas varati!!!
Ja bih mom oko iskopala kad bih znala da se cuje sa bivsom, dopisuje il ne daj boze ide "na kafu"

_________________
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To nikako ne bih mogla da podnese da moj decko ostane u takvom kontaktu sa bivsom. Naravno ok je da ostanu u dobrim odnosima, da kad se vide popricaju normalno, ali da se on dopisuje stalno sa njom, cuje ili sta vec to nikako ne bih dopustila. Pa jel on samnom ili sa njom? Treba se zapitati
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vjerujem mom dragom, pa može se viđat sa njom koliko hoće i dopisivati se sa njom... Zašto da ne? Nisam ljubomorna osoba i ponavljam beskonaćno mnogo mu vjerujem... New Spiral

_________________

~ Banetova Žena ~
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, nisam bas ljubomorna osoba, ali o tome bi trebala otvoreno da porazgovaras sa njim. Pitaj ga sve sto te muci, jer ces se ovako samo cimati za dz.

_________________
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cim su bivse znaci da mu nisu valjale inace ne bi ni bile bivse!Sad sam ja ta koja uziva u njegovoj paznji,tako da mi njegovo druzenje sa bivsom uopste ne smeta jer se i ja druzim sa nekim bivsim momcima! Laughing

_________________
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima tu neke istine sto kazete...
da je valjala,ne bi bila bivsa,nema potrebe za brigom...
al nema tu nekog prijateljstva,ne sa nekim koga si nekad volio,s kime si djelio sve
s kime si bio u dobru i zlu...s kime si bio jedno...znojio se sa njim..nocima ludovao u krevetu,
TU NEMA PRIJATELJSTVA!!
Ljudi ste,popricaj sa njim,reci mu da ti smeta to.
Ja jesam ljubomorna osoba,al nije da se ne pozdravlja sa bivsim jer sam ja to trazila,to je jer su u takvom odnosu ostali.
Ne pozdravlja se sa bivsim.
Imao je vise shema,nego veza.
Al uglavnom,dvije koje posebno ne podnosim,ni sa jednom se ne pozdravlja.
Da su ostali u dobrim odnosima,presla bi preko toga,i rekla bi ok,nek se pozdravljaju,ipak su nekad bili skupa.
Al da on sa njom pise sms-ove,na net-u se dopisuje...nalazi se sa njom??
NE!Veliko NE!
A sta mislis o cemu oni pricaju kad se vide?
Koje su mi teme?
O proslosti naravno.
Popricaj sa njim dok nije kasno.

Ako je tvoj,onda je samo tvoj.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegovo ponasanje bas i nije cisto, on bi i jedno i drugo, i malo prisecanja o vrelim letnjim nocima sa bivsom curicom i malo tih istih noci provedenih sa tobom (da ih ima, jer pak ti si mu tu, tebe voli).
Mogce je i to da on prosto nema pojma da ti to smeta i da onako naivno ne obraca paznju. Sreca njegova ako je tako inace, sve ostale varijante podrazumevaju upravo ovu gore varijantu- koja tebi bas i ne ide u korist.
razgovor je uvek dobar put ka resenju. samo polako i smireno! ono sto je tvoje sacuvaces,naravno pod pretpostavkom da to i zelis!
Laughing
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U kontaktu jeste, to znam iako krije to od mene jer sam videla njene poruke u njegovom telefonu! Ali verujte mi da se uopste ne nerviram oko toga jer nije to najgora stvar na svetu! Wink

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam pojma, al nekako nisam imala priliku ni da sretnem ni upoznam bivse od mog muza.
Ne znam kako bih reagovala da on ima stalan kontakt sa nekom bivsom. Znam da bi njemu to mnogo smetalo da je obrnuto. Zato bih i ja verovatno tako reagovala. Bunila bih se
Mada smo mi prelezali te decije bolesti, al neke stvari jednostavno ne treba ceprkati tamo gde im nije mesto

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mala_plava_18 je napisao/la sledeće:
Ne bih dopustila da se tako vidja sa bivsom,dopisuje na netu,sms-om.u redu je da se pozdravlja,ali tako nesto bi mi smetalo.


Nekako se slazem sa tim
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> bivsa cura Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon