www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

bivsa cura
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da je u redu da ima broj telefona od neke bivše, i znam da ne mogu ostati prijatelji, ali opet to je njegova prošlost. Ne trebaju se ponašati kao da se ne poznaju, ne trebaju se ponašati kao stranci. Ja nemam ništa sa tim, ta devojka ili žena je nekad postojala u njegovom životu, imaju i zajedničke slike i šta ja tu mogu? Da bacam te slike ili pisma? Šta bih dokazala time? Kako sam slaba i nezrela ličnost koja ne može da shvati da je njen muž imao prošlost. Pa mislim da je jasno da mu nisam prva devojka, ali mu jesam prva koju je oženio i to mi inponuje nekako. Ove ostale bivše su deo njegove prošlosti i ja te devojke uopšte ne mrzim, šta više zahvalna sam im jer sam na njihovim greškama naučila neke stvari, no da ne dužim previše. Nemam ništa protiv tih njegovih bivših devojaka pogotovu što se većina udala, i malo koja zivka i dosađuje. Ah, da, zaboravih. Jedna bivša cura mog muža nam je kućna prijateljica. Žena ima dete i muža i stvarno, da li bih trebala da je mrzim? Naravno da ne. Wink

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije lepo sto se dopisuje to smatram previse, posle ljubavne veze nema prijateljstva a to je proslost tako da ne bih panicila. Ovog mog zvala je bivsa al on je to prekinuo kad je gotovo onda je gotovo, nemora da ne pricaju al sve ima svoje granice.
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooo Rolling Eyes lol shalim se skupa smo 3 god pa se vishe nesjecam ko mu je bila bivsha cura,nisu u kontaktu,svejedno ja sam na prvom mjestu Wink

_________________
 
celly988
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da priznam ja sam ljubomorna osoba.
Ne bih podnosila to da moj decko ostane u kontaktu sa bivsom.
Uvek bi mi se vrtelo u glavi, to dali prica snjom samo prijateljski, dali je vidja i kada neznam.
Sta rade kada se vidjaju, o cemu pricaju kada nisam tu ?
Ljubomora je bolest to znam, ali stvarno ne bih mogla da podnesem tako nesto.
Eto,ovo sam sao copy.....
Ne znam da li je sa bivšom u kontaktu,ne bih volela da jeste....
Ali sumnjam da nije.... Rolling Eyes
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto meni drago cuti svog bivseg decka, tako kontam da bi i mom partneru bilo drago cuti neku njegovu bivsu...nista mi to ne smeta...cak naprotiv...drago mi bude sto je dovoljno zreo da ostane dobar sa osobom koju je nekad voleo

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam ja to pojma ništ, ne pitam, ne pita on mene, ako osjeća potrebu reći mi tko je bio na telefonu on će mi reći, on je takav a i ja sam, ovo je prvi put da je tak sve u povjerenju, prije se dogadjalo da bivše zovu moje momke i tak to, ali nije se dogodilo da imam bilo kakvih problema, isto tak i sa mojim bivšima. a za ovoga znam da su sve itako tam malo daleko prijeko oceana gdje je živjeo, tak da... ako hoće nešt može me i sa komšinicom. nema to veze jeli je bivša.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konkretno nisam imala problem sa tim, da ce cuo sa nekima jeste. Nisam se preterano uzbudjivala oko toga. Nekad mi nije bilo svejedno,ali..
Sad je sve to iza mene Cool
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 18, 2009 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nema potrebe da se on cuje sa svojom bivsom. To nemoze biti samo prijateljstvo.
Znam nekada kada se vide pozdrave se, i to je sve. Mada se ja ni ne pozdravim sa svojim bivsim, ali ako on to zeli Rolling Eyes

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 06, 2009 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stara tema u mom slucaju bivsa se malo po malo pa povampiri, javlja se i kad je zdrava i nezdrava jednostavno cura ne moze da shvati da je bivsa, ja pustila 3 godine reko proci ce ali nista tako da je doslo vreme da se malo pobunim Exclamation Wink

_________________
...dozvola za ljubav...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 08, 2009 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj se ne cuje sa svojom bivsom i po njegovoj prici nema ni neku zelju...nije mu bas ostavila sladak ukus u ustima Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
topsecret92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2008
Poruke: 21
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadnja ga je bas za'ebala...udala se za drugog...i sad ima klince...tesko je to kad ti decko ima takvu proslost...zato vise ne veruje toliko devojkama, a ja se trudim da mu promenim tu sliku, mada se cesto zavrsi time "i ona mi je to govorila"....sta cu...tesko mi je, ali teze je da ga pustim da ode...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> bivsa cura Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon