www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eminem
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
silent hill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 88
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

niti ga volim niti ga mrzim


_________________
AAAAAAAAAALLLLLLLLLOOOOOOOOHHHHHHHAAAA
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije loše stan i like toy soldier su mu zaista dobre pjesme



[Edit by Ivankamaza: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 20, 2007 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voljela sam ga slusati nekad,pa i sad pomalo,u poslednje vrijeme su mu komercijalizovane pjesme,sta znam...U starim pjesmama mogu koliko-toliko da prepoznam svog `idola`

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije kada sam slusao rep,onda mi je bio ok,sada mogu da odslusam poneku pesmu,kao npr:Mocking Bird,Stan,Sing for the moment

_________________
Memento Mori
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne podnosim ga.bolesnik tip xxl

_________________
www.ONE.org
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekk86 je napisao/la sledeće:
[b]Eminem je zasigurno najbolji bijeli reper svih vremena.Ima dosta dobrih pjesmi al meni je nekako najmilija Stan...


Slažem se...
Ja sam ga baš slušala jedno vrijeme, sad sam se oladila malo.
Svidja mi se baš i njegov film '8 Mile' i dalje mi je jedan od omiljenih...
Inače, uh, ima masuuuu dobrih pjesama, ako nekome koja treba neka mi se obrati jer imam uglavnom sve ;pp
I mene je najmilija Stan, ali extra su mi i: When I'm Gone, Lose Yourself, Like Toy Soldiers, Mockingbird, Smack That (sa Akonom), Without Me, 8 Mile Road, Cleanin Out My Closet, Say What You Say, Just Lose It, Superman, Hailie's Song, Spend Some Time, Crazy In Love, Love You More, Mosh, Love Me, Sing For The Moment, Just Like Me, You Don't Know, Role Model, Hellbound, She's The One, Never Enough, Rain Man, Big Weenie, My 1st Single, Curtains Down (sa Encore-a),When The Music Stops, Square Dance, Till I Collapse, Say Goodbye Hollywood, Mushrooms, Wake Up Show, Off The Wall, Purple Pills, Criminal. . . i jos puno, puno... pjesama 8)
Čula sam da je dao ogroman novac da se sagrade kuće za siromašne ljude po Detroit City-ju, ako ko ima srce od slavnih ličnosti onda je to on...

p.s - Eminem Rules!


Poslednja prepravka: ^^CRNOGORKA^^ on Sub Jun 23, 2007 2:17 pm; ukupno izmenjena 16 puta
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je on katastrofa ..nije normalan tite mi fuj

ne znam samo kako neko moze reci za nekoga ko psuje ko kocijas i vrijedja sve oko sebe da je najbolji pjevac..ako psovati i vrijedjati znaci biti cool onda se ja uistinu pitam kuda ide ovaj svijet

katastrofaaaaaaaaaaaaaa Shocked

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2007 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O.k....svako ima svoje mishljenje i svacije mishljenje treba postovati....Ja sam odrasla uz Eminema,uz njegove tekstove,licnost....On je za mene bio Bog,svetac,ikona,idol,kralj....Najvise me nervira kad pljuju po njemu...Ajde tisina! Pa sta ako psuje,pljuje po svima-jednostavno,moze mu se! To je nacin da izrazi svoja osecanja i ima prava na to...Vidim da svi ponavljate iste pesme,tipa Stan,When j`m gone,Mockingbird itd...to je zato sto verovatno niste culi za druge..ajda vam pomognem,odlicne su i (na primer): Lose yourself,Till j colapse,Puke,8 mile,Run rabbit run,Square dance,Say what you say...itd,da ne preterujem....U svakom slucaju pozzz za njegove verne i prave fanove.....
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysty je napisao/la sledeće:
O.k....svako ima svoje mishljenje i svacije mishljenje treba postovati....Ja sam odrasla uz Eminema,uz njegove tekstove,licnost....On je za mene bio Bog,svetac,ikona,idol,kralj....Najvise me nervira kad pljuju po njemu...Ajde tisina! Pa sta ako psuje,pljuje po svima-jednostavno,moze mu se! To je nacin da izrazi svoja osecanja i ima prava na to...Vidim da svi ponavljate iste pesme,tipa Stan,When j`m gone,Mockingbird itd...to je zato sto verovatno niste culi za druge..ajda vam pomognem,odlicne su i (na primer): Lose yourself,Till j colapse,Puke,8 mile,Run rabbit run,Square dance,Say what you say...itd,da ne preterujem....U svakom slucaju pozzz za njegove verne i prave fanove.....


To brate,neka si im rekla! Exclamation
Poslusajte Crazy in love,Like toy soldiers,Marshall Mathers(jedna od najiskrenijih pj po meni),My Fault(simpa je totalno),As The World Turns(koliko je istine u ovoj pjesmi...),Just Don't Give A Fuck,If I Had(krajnje iskrena)....ima ih puno...
Kako bih voljela da odem na njegov koncert,no jbm ti dje zivim Confused
Ma uvijek ce u meni bit nesto buntovnicko sto ce me uvijek tjerati da ga opet slusam Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesme su mu super a i on je, volim to sto u pesmama peva ono sto stvarno oseca...
Najbolji je raper...njegova najbolja pesma mislim da je stan sa dido..

_________________
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se da je najbolji reper, ali pošto rep baš tolko i ne slušam, mogu da kažem da me njegova pojava nervira i ne mogu da ga gledam duže od 5 sekundi...
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eminem je 1 od repera koji me je "navukao" na ovu vrstu muzike;ujedno i jedan od repera koji me je uvukao u hip hop vode;ali ga ne gotivim nesto posebno,vise su mi se svidjali njegovi stariji albumi Rolling Eyes

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Eminem Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon