www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta radite za vase Nokte?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Sta radite za vase Nokte? Na vrh strane Na dno strane

Dali volite da imate Nokte? I sta radite da vam budu lepe?

Ja se dosta bavim stime, pre neke god. sam pocela da nadogradim drugima nokte i da ih sredim... Po tome se razume da i moje su uvek u top formi...


 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim saranje po noktima i francuski manikir...Mozda iz razloga sto svaka druga devojka fura taj fazon, a meni to ne bi ni stajalo...suvise fensi.
Ima naravno zena kome to stoji.

Nokte negujem sama, srednje su duzine, uvek lepo oblikovani i premazani lakom.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim duge nokte...Uvek su mi kratki ali ih negujem kremicama i bezbojnim lakovima za njihov kvalitet...
A sto se tice nogu,idem kod pedikira jednom mesecno... Wink
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh..........Nokti....moja slaba tachka!!!!!!!Nemam neke nokte i sechem ih do korena,ne volim kad vidim da neko ima nadogradje ne nokte!!!!!ja kada se bash potrudim mogu lepo da ih pustim,ali to je retkost Smile

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 7:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da sredjujem svoje nokte Very Happy obozavam francusku manikiru Very Happy, nju pravim na rukama i na nogama Very Happy

_________________
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam i negujem ih sa nekom tekucinom za brzi rast noktiji a i hrani mi nokte tako da su mi bas zdravi
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam duge negovane nokte... razlichitih boja...
imam chitavu kolekciju lakova.... svih mogucih boja.
jednostavno, nokti su mi slaba tachka Wink

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
jelena_2322
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 72

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dugi nokti su veoma vazni za mene...ja volim svoje nokte...i puno vremena provodim da ih sredjujem i lakiram
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja najmanje dva puta nedeljno idem kod kozmeticara,i nokti su mi uredni i lepo negovani,a volim i sama da se pozabavim njima,da ih lakiram i sredjujem....

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo ih lakiram, turpijam i oblikujem, imam srece da su veoma jaki i da nemam problema sad pucanjem istih.....a ko bi rekao, jer sam 20 i vise godina grizla nokte i pustila ih...odjednom....sad se ponosim njima....inace volim srednju duzinu, ni previse kratke ni predugacke....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod pedikera iden jedanput sedmično.
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to mi je slabost, nedeljno trosim najmanje 2-3 sata dok uredim nokte na nogama i prstiju. Volim kad sum ni nokte uredne, mislim da bi svaka devojka trebala negovati

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Sta radite za vase Nokte? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon