www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta radite za vase Nokte?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mazem ruke kremom bar 20 puta dnevno, i redovno ih turpijam, i lakiram neutralnim bojama


_________________
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao ja obozhavam da sredjujem nokte...zapravo da mi ih manikirka sredjuje,posto sama nemam mnogo dara za to...Imala sam pre nekih mesec dana nadogradnju i jako mi se dopadala....ALI....vestacki nokti su konstantno opadali a moji prirodni ispod njih su se znatno ostetili...tako da sam skinula nadogradnju i odlucila da sama pustam i negujem svoje....Mazala sam neki skupi lak za jacanje noktiju i sada imam bash lepe duge noktice Laughing Volela bih da cheshce radim neke share na njima...ali mi to ne dozvoljava moj mali dzeparac i shkolske i druge obaveze Wink

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2007 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim duge nokte,ali nazalost nemam...sada se trudim da porastu

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.::pinki::. je napisao/la sledeće:
volim da sredjujem svoje nokte Very Happy obozavam francusku manikiru Very Happy, nju pravim na rukama i na nogama Very Happy


Nemam duge nokte jer mi to posao ne dozvoljava.. Al pokushavam ih sredjivat iako su kratki.. I ja obozavam francusku manikiru..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam imala nadogradjene nokte, mrzim kad su ogromni i zgrozim se kad vidim devojku sa takvim noktima.. ja sam sa mojima prezadovoljna.. srednje su duzine, i obicno imam frenc manikir, a ponekad kad mi dosadi to, ja uzmem i obojim ih u neku drecavu boju.. ne znam zasto, al to mi je bas slatko.. Smile
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam srednje duzine i bas volim da ih sredjujem i stalno ih lakiram...

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
strange beauty
~SeXy StRaNgEr~
~SeXy StRaNgEr~



Godine: 34

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 1288
Mesto: ~*~HeArT LaNd~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam nokte srednje duzhine i uglawnom ih turpijam i lakiram a ponekad stawljam francuski manikir Wink

_________________

<^>FaSh!oN mAkEs Me FeEl So Go0d<^>
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sečem nokte sa grickalicom(eto) i ponekad turpiju uzmem Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing

_________________

 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nazalost ne mogu da trpim duge nokte, mozda dan, dva pa ih secem... Rolling Eyes
Ne volim kratke nokte vec srednje duzine, turpijam ih i lakiram, najcesce crvenim lakom Wink
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stavljam nadogradnu vec nekih 8 mjeseci, dosta su mi dugacki nokti, i ukraseni francuskim manikirom i nekim sarama... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim regenerator za jacanje noktiju, redvno idem na manikuru
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ljubitelj takvog ukrašavanja noktiju, to nikako ne ide uz mene...ali ko voli, nek' izvoli! Very Happy Volim i imam baš duge nokte! Sama ih sređujem, a to podrazumeva povremeno turpijanje i po koji sloj bezbojnog laka...toliko! Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Sta radite za vase Nokte? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon