www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta bi ste vi kupili?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  

Sta bi vi izabrali kad bi imali para?
Porsche Carrera GT
31%
 31%  [ 13 ]
Ferrari Enzo
9%
 9%  [ 4 ]
McLaren Mercedes SLR
26%
 26%  [ 11 ]
Lamborghini Murcielago
7%
 7%  [ 3 ]
Bugatti Veyron
14%
 14%  [ 6 ]
Ford GT(40)
7%
 7%  [ 3 ]
Saleen S7
2%
 2%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 41

Autor Poruka
sim02
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 6
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je ferrari moj izbor. Cak mislim i zvuk da ima lepsi od Carrer-e. Na nekoj emisiji sam cuo da prilikom kupovine Ferrari automobila imate mogucnost ubacivanja vrhunskih stereo uredjaja ali da vas mole da nestavite vec da uzivate u njegovom zvuku motora!!!


_________________
Lep,zgodan,neophodan
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ferrari ima lepsi zvuk od Carrere????zvuci poput traktora...mada se nesto preterano ne razumem u kola al imala sam priliku vise puta uzivo i preko raznim emisija i snimaka da cujem kako zvuce...dakle traktor naspram apsolutnog savrsenstva!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sim02 je napisao/la sledeće:
mislim da je ferrari moj izbor. Cak mislim i zvuk da ima lepsi od Carrer-e. Na nekoj emisiji sam cuo da prilikom kupovine Ferrari automobila imate mogucnost ubacivanja vrhunskih stereo uredjaja ali da vas mole da nestavite vec da uzivate u njegovom zvuku motora!!!

Ma kakav zvuk ferarija ne moze ni da pridje porseovom a druga stvar enco je po meni polu nedovrsen auto nit ima normalan drzac za haubu (ima plasticnu motku) a nit su mu linije skladne i zavrsene pogotovo staklo na vratima + mu jos fali spojler na repu da bi lepo izgledo jedino sto mi se kod njeega stvarno svidja je prednji deo koji izgleda kao drumska formula al u globalu nemoze da pridje careri gt koja je i dizajnerski i mehanicki mnogo savrsenija a ne secam se ni da u kareri gt imaju audio sistemi a koliko znam enco nema opciju da se stave audio sistemi jer je oguljen do daske sto sa porseom nije slucaj vec zaa razliku od ferarija nema sppartansku vec u odnosu na ferari luksuznu unutrasnjost...


LaNa83 je napisao/la sledeće:
Ferrari ima lepsi zvuk od Carrere????zvuci poput traktora...mada se nesto preterano ne razumem u kola al imala sam priliku vise puta uzivo i preko raznim emisija i snimaka da cujem kako zvuce...dakle traktor naspram apsolutnog savrsenstva!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil


gresis lana ferari je zvucao poput traktora a novi modeli im zvuce ko kad viljuskom struzes o lonac dok se slazem za porseov zvuk jednostavno je harmonija za usi....
 
metrocop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Maj 2006
Poruke: 49

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MIslim da je porsche carrera gt najbolja od sviih ponudjenih....sto dokazije i njena cena koja ide i do 1 milion.....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi oni koji kazu da neko auto ima bolji zvuk od Carrere GT nisu ga culi jos:

http://www.autoclips.net/playvideo.php?id_video=2928

Samo zbog toga bi ja njega kupio, takav zvuk je nesto neopisivo....bolje od seks Wink

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Svi oni koji kazu da neko auto ima bolji zvuk od Carrere GT nisu ga culi jos:

http://www.autoclips.net/playvideo.php?id_video=2928

Samo zbog toga bi ja njega kupio, takav zvuk je nesto neopisivo....bolje od seks Wink
odlican snimak samo je zvuk malo losiji jer vise se cuje vetar nazalost nego sama carera

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ipak mi je drazi ferrari enzo.......

_________________
nedd1ch
 
27da03
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od ovih ponudjenih odabrtala bih porsche carrera gt, a inace koje me auto privlaci za zene i gradsku voznju je newbeatle( buba)
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Re: Sta bi ste vi kupili? Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Sta bi ste vi od ovde navedenog kupili kad bi imali para?
Ja bi kupio Porsche carrer-u GT


McLaren-a, sigurno... Moćan bato, moćan... :sareniauto:

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nista od navedenog nije po mojoj zelji , ipak da ne ispadnem skot najblize onom sto volim je Porshe Carrera GT.
Licno obozavam i mislim da bih ubila za Porshe Gemballu GTR 750 EVO.
Da li znate koji je to zmaj od auta, uhhhhhh

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
Sta bi ste vi od ovde navedenog kupili kad bi imali para?
Ja bi kupio Porsche carrer-u GT


McLaren-a, sigurno... Moćan bato, moćan... :sareniauto:

Kao sto vidis i sama meklarena nema...Ima samo meklaren mercedes slr al on je radjen u potpunosti u meklarenu a samo nosi ime mercedes.Ako cemo sve pod imeno meklaren ehh ko ga ne bi hteo....uzo bi ga oda mada bi kad bi imo para uz
Dixy_24 je napisao/la sledeće:
Pa nista od navedenog nije po mojoj zelji , ipak da ne ispadnem skot najblize onom sto volim je Porshe Carrera GT.
Licno obozavam i mislim da bih ubila za Porshe Gemballu GTR 750 EVO.
Da li znate koji je to zmaj od auta, uhhhhhh
de da ne znam,uradjen na osnovi carrere 911(996),Mocan auto mocan...



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carrera gt kratko jasno
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Sta bi ste vi kupili? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon