www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ne biste nikad oprostili?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 11:27 am    Naslov poruke: Sta ne biste nikad oprostili? Na vrh strane Na dno strane

Sta ne biste nikad oprostili vasem decku????

Da me prevati i da me slaze...... te 2 stvari nikad nebi oprostila....


 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

takodje laz i prevaru , nebi mogla da podnesem da je bio sa nekom drugom a posle toga kao da druge nije bilo dodje meni .......... cak ne mogu da shvatim ni devojke koje oprastaju prevaru ............ a ne znam sto je u muskoj krvi da lazu kad nemaju nikakvu potrebu jer se devojke vise ljute kad saznaju da je nesto slagao nego kad kaze istinu u pravom trenutku ....... nisu svesni da izazivaju kontra efekat
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenaantena je napisao/la sledeće:
takodje laz i prevaru , nebi mogla da podnesem da je bio sa nekom drugom a posle toga kao da druge nije bilo dodje meni .......... cak ne mogu da shvatim ni devojke koje oprastaju prevaru ............ a ne znam sto je u muskoj krvi da lazu kad nemaju nikakvu potrebu jer se devojke vise ljute kad saznaju da je nesto slagao nego kad kaze istinu u pravom trenutku ....... nisu svesni da izazivaju kontra efekat


Slazem se apsolutno...Dodala bih jos nepostovanje....i ne daj boze batine...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja se slazem nedaj boze da me udari zapamtio bi me za ceo zivot
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prevaru, nasilje i neljubaznost prema meni dragim osobama (na primer roditeljima)
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja svima sve oprostim,pa ko sam ja da ne oprastam? Neka Bog sudi svima,a ne ja... Ako Bog moze da prasta,zasto ja ne mogu?

Da me udari? Oprostila bi,ali nebi vise bila sa tom osobom....

Da me prevari? Oprostila bi,ali sve zavisi od njega da li bi ostala sa njim....

Da me slaze? Vi ne lazete? Oprostila bi, ako je velika laz, opet od njega zavisi da li bi ostala sa njim.....

Po meni ako je Isus mogao da oprosti,zasto ne mogu i ja.....

_________________
Happy & Married
 
vikivesna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 539
Mesto: Klenak

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih oprostila prevaru-opet.A batine nikad!

_________________
Da l`zaboli te kad me ne vidis,
kao i mene kad se ne javis!?
Da l`zabole te suze iskrene,
kao i mene... ?
Ako boli te sto me ne vratis!!!??
Barem reci mi da me ne volis!
Sto mi ostavljas vrata na pola,
vrata od bola... !?
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatka_breskvica je napisao/la sledeće:
Ja svima sve oprostim,pa ko sam ja da ne oprastam? Neka Bog sudi svima,a ne ja... Ako Bog moze da prasta,zasto ja ne mogu?

Da me udari? Oprostila bi,ali nebi vise bila sa tom osobom....

Da me prevari? Oprostila bi,ali sve zavisi od njega da li bi ostala sa njim....

Da me slaze? Vi ne lazete? Oprostila bi, ako je velika laz, opet od njega zavisi da li bi ostala sa njim.....

Po meni ako je Isus mogao da oprosti,zasto ne mogu i ja.....


Zadivila si me odgovorom posteno. Slazem se sa tobom da nismo mi te koje sudimo. A veliko je pitanje dali cemo i dalje biti sa osobom koja nas je tukla, lagala, prevarila, razocarala. Mogu sve oprostiti ali ne i dalje biti sa tom osobom.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
jelena_2322
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 72

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mu nikad ne bi oprostila laz Rolling Eyes

prevaru bi mu mozda oprostila samo ako sam sigurna da je se slucajno desilo...pa svi mi gresimo...ljudi smo
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prevaru......
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prevaru-ja da mu ne budem dovoljna?!
Da digne ruku na mene!!!-kad bi se neki decko usudio da uradi tako nesto,zagorcala bih mu zivot!Grrr New Evil

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laz,nasilje,ponizavanje,zabranjivanje izlazaka i vidjanja s prijateljima...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta ne biste nikad oprostili? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon