www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

zalite li za propushtenim prilikama ?
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: zalite li za propushtenim prilikama ? Na vrh strane Na dno strane

Zalite li za propustenim prilikama? m ?


_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E bas me nagje. Oduvek sam zalila za "propustenim" prilikama i mlatila danima glavu o tome, ali za cudno cudo odjednom mi sinulo u glavi. Nije bila prilika vec lazna nada nesto sto nije mi bilo sugjeno.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, jesam u 2 slucaja... Ali interesantno je kako te iste osobe gledas posle par godina... prosto vidis da oni i nisu trebali da ti prodju kroz zivot ...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"propustne prilike"????mislim da toga nije bilo u mom zivotu- s obzirom da verujem u sudbinu smatram da ono sto mi je bilo sudjeno to mi se i desilo-to sam i izabrala...da su bile prilike meni sudjene ne bi bile propustene Wink
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh da, zalim da ne moze biti gore...jednu sam propustila i ni sada ne mogu da se otresem osecanja da je to moglo biti to...a sta ces? mladost ludost Rolling Eyes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada sam zalila....mozda zalim i dan danas, ali se trudim da budem srecna uz ovo sto mi je Bog dao. Ponekad kad sednem , i razmislim, shvatim da sam puno toga propustila, da je bilo tu i lepih ljubavi, i srecnih dana, i cega sve ne.ALi obicno gledam unapred. Gledam u ovo sto trenutno imam, gledam u ono sto zelim da imam, i zivim za to.Nema svrhe ziveti u proslosti.Sve sto je izgubljeno ima svoj razlog zasto je tako..i tu je Amin

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista od toga...ne mogu da vratim vreme pa sta onda imam od zaljenja Question Exclamation
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nijedna prilika nije propustena.Neko ce se uvek posluziti onima koje ti nisi iskoristio.
Ja ne zalim,jer ne treba zaliti za onim sto nisi uradio,nego za onim sto jesi.
 
emotivnalooda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 124
Mesto: Subotica-Palic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh pa imam par za kojim zalim..i kao imala sam ih u planu,ali....sad vise ne zelim...

_________________
Toliko koliko sam ja slaba ti nikad neces biti jak..
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne...to je, shto je..kraj

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko i jasno ne zalim...sta ti je sudjeno to te snadje. Ja to gledam ovako....nema propustenih prilika...Da je trebalo da bude nesto nekad, bilo bi...posto nije bilo, znaci nije ni trebalo da bude...Ali opet kazem..ja verujem u sudbinu i u ono "it was written" jer imam hiljadu sopstvenih potvrda za to. Verovatno neko to drugacije gleda, pa zato zali za necim sto misli da je propustio. Ja ne Exclamation Wink

_________________
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kao i Bojka-ne zalim. Sve sto je valjalo-desilo se. Sve sto je propusteno, znaci da nije bilo vredno, inace ne bi bilo propusteno! Sve sto sam mislila da treba da se desi-desilo se. Tako da nemam za cim da zalim. Nekada ranije mi je bilo krivo, zasto jednom decku nisam dala drugu sansu. I sad mi je ponekad krivo, ali samo zbog njega, jer vidim da i dan danas ON ne moze to da mi oprosti. Ali smatram da nije bilo sudjeno. Da se desilo sta je trebalo da se desi. Ono sto se nije desilo-nije ni trebalo da se desi! Wink

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Sre Jul 05, 2006 1:12 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> zalite li za propushtenim prilikama ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon