www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pričam ti priču...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 11:56 pm    Naslov poruke: Pričam ti priču... Na vrh strane Na dno strane

Poznato je da muškarci, obično, pokušavaju da osvoje devojke smišljajući "dobre" priče... ali mora se priznati da ni devojke, u poslednje vreme, ne zaostaju za njima... možda nisu bolje od muškaraca u tome, ali svakako ima i takvih Very Happy Interesuje me, da li "padate" na muške/ženske, hajde da ih nazovemo "žvake", i koja je bila najzinimljivija u koju, za malo, da poverujete, ili u koju ste poverovali...? Wink


_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cuo sam da jedan tip ovako prilazi curi i umro sam od smeha........JEL SI TO TI IL SE KONJ ODVEZO Exclamation Question Shocked
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Svaka cast tom tipu, bas je faca Mr. Green sigurna sam da ima puno uspeha! Twisted Evil

Licno, nemam neke "zvake",imam neka crazy raspolozenja pa prosto "sama od sebe" pocinjem da skakucem i da lupetam i da se tako fino zabavljam i uglavnom u takvim moodovima ja upoznajem ljudove. Kad se setim neceg spec javljam!
Hajd sad neko drugi ako sme! Cool
 
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna dobra: Bili smo pijani za stolom, i onda mi jedan dečko šapne na uho: Ajde mala dođi u moju turističku agenciju pa možemo ti i ja poletjeti u svemir... Twisted Evil

Ili ova, pričala sam sa jednim muškarcem na poslu i on počne meni, pa ti si sama i ja sam sam, hajde onda da budemo sami zajedno...

A ova mi je najbolja, to mi je rekao neki fuzbaler sa kojim sam se neko vreme muvala, a onda sam počela vezu sa nekim drugim i kad je on to saznao rekao mi je: Ma dobro, nema problema, svakako kad če te ostaviti trebat češ rame za plakanje pa ču te onda iskoristiti..., i sa istim je bila fora, kad je baš počeo igrati za neki drugi klub, i ja njemu, ako mi da svoj podpis, pa da ga posle prodam napred, kad če biti poznat po cjelom svjetu, i on je uzeo papir i zapisao mi svoje ime i broj telefona i rekao, koliko če tek to biti vredno...

Jedan mi je prišao na pjesmu od Lune, Šečeru. Počeli smo da plešemo zajedno i ja onako njemu zapjevam Ti bi mene za večeru, a on me je onako privuko sebi i šapnuo mi na uho: ma ne srce, večera je več prošla, ja bi tebe za doručak... Twisted Evil

I ova isto: Nešto smo pričali oko kladionice, ja sam baš razmišljala koje parove da napišem, i jedan tip mi kaže- ma daj da ja tebi kažem na koga da se kladiš i nikad nečeš izgubiti... I ja ga pitam na koga, ono baš sva u sportu, a on meni, pa na mene. Nikako ne možeš da izgubiš. I šta sam mogla nego se nasmijati.

Pa bilo je puno toga, ko če se svega setiti. Ali zna biti ponekad baš zabavno.

_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni uopste nije interesantna devojka kojoj kazes rec-dve i ona "padne". Desavalo se da sam pricao i mesec dana... i vise.... Desavalo se i da me ispali posle toliko vremena... Ali to su prave devojke. Wink

To ti je nesto kao kompjuterska igrica - u cemu je zadovoljstvo ako dodjes do kraja za 10 minuta, bez ijedne prepreke?
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Meni uopste nije interesantna devojka kojoj kazes rec-dve i ona "padne". Desavalo se da sam pricao i mesec dana... i vise.... Desavalo se i da me ispali posle toliko vremena... Ali to su prave devojke. Wink

To ti je nesto kao kompjuterska igrica - u cemu je zadovoljstvo ako dodjes do kraja za 10 minuta, bez ijedne prepreke?


Zato tema i nosi naslov 'Pričam ti priču...' To može da izađe i na roman Razz A možda se završi i sa prosto-proširenom rečenicom Razz Sve je relativno Smile

Hm...neverovatno, ali ne mogu da se setim nijedne 'žvake'...Da je vredelo - ne bi izbledelo Razz Sve moje šeme i upoznavanja su trajala i sigurno je bilo tu zanimljivih nastupa i diskusija, ali 'žvaka' 'Pala sam iz cuga' nije bilo...

Bio je, doduše, samo jedan zanimljiv prilaz, ali bez ikakve dalje fabule Smile Momak mi je prišao u diskoteci i rekao: 'Ja samo moram da ti kažem jedno - imaš božanstvene usne' Very Happy , okrenuo se i otišao Smile Bez da se upozna, produbi diskusiju ili, pak, smara Razz Samo to i ništa više Smile Jedino to pamtim kao zanimljivo, a da me asocira na zadatu temu ( Laughing , kako zvučim, ko đače Razz ) Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam ja nikakve zhvake..a ni meni niko ne mozhe da proda neku..ja sam uvek spontana i takva kakva sam..pa ko me zavoli takvu,ludu i blesavu..prolazi kod mene...ne zhelim da se foliram pa da posle budu problemi..tako da imam jednu foru,chim vidim nekog dechka da se mnogo folira i da je namazan,samo mu kazhem " Na distanci budimo,bolje je za obojeee...." Laughing

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ijoj pa ne znam...kako cu prihvatiti njegovu zvaku sve zavisi od raspolozenja...
Ali definitivno ne padam na one prostacke.
Vise volim kad je momak tajanstven...pa kad me iznenadi,ceka da vidi da li ja njega cekam,kad se trudi ali tako da nije napada,naporan i dosadan.
Secam se jednog koje je hteo da idem s njim na jezero da se kupamo,nije mogao nesto romanticnije da smisli?

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 06, 2008 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i meni pade jedna "zvaka" koja mi je bila interesantna... na nekoj zurci... pre mnogo vremena... u zemlji... haha ajmo ozbiljno... stajala sam sa drugaricom i pricale o nekim bezveznim temama, prilazi mi tip (koji je izgledao svetski) i kaze: ej iza mene ne stoji niko, sto gledas tamo? meni je bilo jako smesno... a on mrtav ozbiljan... i krenuo pricu sa mojom drugaricom, zato sto sam ja bila neozbiljna... haha na svu srecu pa joj se svideo Wink

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Ginobili93
...3,2,1...
<b>...3,2,1...</b>



Godine: 31

Datum registracije: 05 Jan 2008
Poruke: 1059
Mesto: Kaluđerica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 06, 2008 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne smisljam pricu....znaci po prirodi sam duhovit....sve koje znam kazu da sam otkacen... Very Happy

Ja pricam sta mi padne na pamed kad startujem neku...al najludje je bilo kad je vec odmakao razgovor,ribi reko:
"lepa si."
"hvala"
"oces tu lepotu da mi prebacis preko IC"
"ocu,kako?"
"ovako"



Cool Cool Cool

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

padam, padam Laughing Laughing

_________________
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najzanimljivije trenutno ne mogu da se setim. Kao mlađa sam 'padala' i verovala, ali pre bih rekla da je to bilo zbog mog neiskustva i mojih iluzija o ljubavi, a ne zbog toga što su oni imali dobre 'žvake'.

Sada se pravim da padam na njih isključivo ako mi tako odgovara Mr. Green da ne bude dosadno. Razz

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Pričam ti priču... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon