www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta vam se svidja najvise kod vaseg decka / muza?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Sta vam se svidja najvise kod vaseg decka / muza? Na vrh strane Na dno strane

Meni se najvise svidja njegov osmeh i oci, ima predivne oci i usne a ni guza nije mu losa.... hehe


Sta se vama svidja na vasem decka ili muza???


 
jelena_2322
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 72

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na mom decku je sve super...volim ga od glave od pete Laughing

a najvise mi se svidja onaj njegov osmeh kad me poljubi i onda me pogleda pravo u oci i nasmesi se onako...kako samo on ume...to me dovodi do ludila Very Happy
 
vikivesna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 539
Mesto: Klenak

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 5:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegovi okice....joj kako su swatke...ma bre celog bih ga pojela Very Happy

_________________
Da l`zaboli te kad me ne vidis,
kao i mene kad se ne javis!?
Da l`zabole te suze iskrene,
kao i mene... ?
Ako boli te sto me ne vratis!!!??
Barem reci mi da me ne volis!
Sto mi ostavljas vrata na pola,
vrata od bola... !?
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim njegove oci..aj kako su ljepe plave ko nebo
a i volim njegovu kosu..plavu
ma volim sve na njemu..osmijeh,guzu,citavo tjelo
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod moga dečka šta mi se svidja????

Pa jednostavno svidja mi se on sa svim svojim manama i vrlinama :srculence:

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nacin na koji natmuri lice kad nesto nije po njegovom... Smile

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim sve sto je na njemu...... Volim ga od glave do pete..... Wink

_________________
Happy & Married
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mog momka mi se svidja ča je jako zgodan, nije mršav ća je meni najbitnije. svidja način pričanja, nježnost prema meni, pažnja pewma meni.
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mojeg dragog mi se najviše sviđa to što je potpuno neiskvaren, dobar i nježan... Embarassed Sviđa mi se kako me pazi i mazi, što me potpuno iskreno i predano voli. Sviđa mi se što je jako pametan, zreo, a s druge strane malo opićen Mr. Green što bi napravio sve za mene, ma koliko ludo to nešto bilo! Sviđa mi se što pamti sitnice u vezi mene, što zna kako i što volim, što me uvijek iznenadi, što se svaki dan iznova zaljubim u njega.... Sviđa mi se njegov pogled, njegov glas, sviđa mi se njegova sexy bradica... 8) Aha pitanje je bilo što mi se najviše sviđa?! Hmmm to je nemoguće odlučiti! Sviđa mi se on u kompletu, sa svim dobrim i manje dobrim! :338:
 
milica-81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 40

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim sve na njemu, sve njegove vrline i mane

_________________
HALLO
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim zato sto je takav kakav je.volim njegove lose i dobre strane.

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svidja mi se to sto je on jedna zaista divna osoba,divna u dusi.. iskrena,dobra i uvek gleda kako da mi udovolji.. Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta vam se svidja najvise kod vaseg decka / muza? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon