www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

patkan92 trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:14 am    Naslov poruke: patkan92 trazi Na vrh strane Na dno strane

Ako neko moze da mi posalje pesmu od Miroslava Ilica - Pozdravi je, pozdravi.. Hwala unapred.. moj mail je


best_boy@beobug.com


 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslati sam pesma.
Cao.
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: pozz Na vrh strane Na dno strane

e hwala ti puno, ako ti treba nesto a da ja imam poslacu ti..
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, nema problema.
 
dussan90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 108
Mesto: Nish CITY

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas je super pesma.
aj i meni posaljite.
dussan90@gmail.com
hvala
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: patkan92 trazhi pesmu Na vrh strane Na dno strane

Da li imate mozhda owu pesmu:

Nesko Kejdz - Vodka i Dzin, wideo sam spot na BN televiziji, on pewa u duetu sa Djosom.. Pomozite molim was, trazhim owu pesmu wec danima, ako neko ima neka i pomognew ili ako neko zna link neka mi posalje na mail il' na pwt..

patkan@neobee.net

Ajde molim was pomognite mi..!!!!!!!
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj pus sam ti ja spojio teme ...drugi put ako otvoris jos jednu temu u ovom delu foruma brisem ti je odmah!
Zamoleo bih te da koristis jednu te istu temu za sve sto trazis !

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> patkan92 trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon