www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najludje u ime ljubavi...
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Najludje u ime ljubavi... Na vrh strane Na dno strane

Epa ljudi slatko kratko i jasnoo ..... Wink

Koja je naludja stvar koju bi uradili zbog ljubavi, a recimo u "normalnim" uslovima nepada vam to napamet ? ? ? ? ?



_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Toplica Milan
Banovan!

Balkanska korida
Balkanska korida



Godine: 51

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 6574
Mesto: Senje - Cuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najluđa stvar. Rolling Eyes Hm. Razz Pa ostao bih sa tom osobom zajedno do kraja života.

_________________

† Gospode Isuse Hriste sine Boga živoga pomiluj mene grešnoga.
 
princeca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Mar 2006
Poruke: 46

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa verovatno bih ga zaprosila kad bih shvatila da on nema hrabrosti da to uradi Smile
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam zbog jedne ljubavi seo u auto i otisao 150 km u drugo mesto i vratio se nazad da bi joj doneo nesto sto je jako zelala.

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa do sad nisam nista posebno uradila.....ali za ovu trenutnu ljubav bi mnogo toga uradila,iako sam jos mlada,spremna sam da se vezem za njega....ne mislim bas da bezim od kuce,ali zbog njega mozda i to:) salim se

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa do sada nisam učinila ništa ludo zbog ljubavi...ali u ovoj situaciji u kakvoj sam sada(dugo se nismo vidjeli,udaljeni smo sat vremen vožnje,..)sjela bih na autobus i otišla do njega da ga iznenadim,...
znam da mnogima to ne zvuči tako ludo,ali da imate godina kao i ja(16),
da ne vozite i skoro ovisite o roditeljima....

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pobegla sam od kuce..eto ja sam svoju vec obavila Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Decko koji mi se tad svidjao zivi u Rumuniji i dosao je u BG zbog nekih obaveza,ja sela na voz otisla iz Nisa u BG.On to nije znao...Pitala sam ga da li ce u grad i otisla uvece na to mesto gde je bio i iznenadila ga...A odmah ujutru se vratila kuci... Wink
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostavila SAV zivot u Beogradu i dosla na Kipar da bih bila sa njim! Ima li sta ludje! Very Happy

I to mi je bila najpametnija odulka ikada, jer sam nasla svog dobrog andjela! Wink

_________________


 
rvydo.dabar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Apr 2006
Poruke: 51
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ih.Lako je iz beograda otici na kipar,aj ti sa kipra se vrati u bg Smile)
Neznam,ucinio sam mnogo toga,ne znam sta je najludje Smile)
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe Pa mnogo, mnoooooogo lakse bih se vratila za Beograd. Wink

_________________


 
slavasic
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 173

norway.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da moj momak umre i ja bi za njim tako i on....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Najludje u ime ljubavi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon