www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Telefonska sekretarica
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 6:02 am    Naslov poruke: Telefonska sekretarica Na vrh strane Na dno strane

Koju poruku ostaviti na tel. sekretarici?

1. Halo? ...Halo? ...HALO? Molim vas glasnije govorite, nista vas ne cujem... [mala pauza] Ma salim se, ovo je telefonska sekretarica, ostavite poruku poslje zvucnog signala.
2. A) Drzimo predavanje na seminaru. B) Otisli smo na pivo. Jedno od ovo dvoje je pravi razlog zasto vam se ne mozemo sada javiti. Ostavite ime i broj telefona.
3. Zdravo. Sad ti reci nesto.
4. Zdravo. Nisam kod kuce trenutno ali moja tf sekretarica je, pa se udvaraj njoj. Pricekaj signal.
5. Zdravo. Ja sam Dejanova tf sekretarica. Sta si ti?
6. Dobar Dan! Ako ostavite poruku, nazvacu vas uskoro. Ako ostavite sexy poruku odgovoricu vam jos brze.
7. Zdravo. Dejanova tf sekretarica je pokvarena. Ovde Dejanov frizider. Molim vas govorite sporo da zapisem vasu poruku a zatim cu je zakaciti za sebe!
8. Zdravo, ja sam vjerojatno kod kuce, ovim samo pokusavam izbjeci nekoga ko mi se ne dopada. Ostavite poruku, i ako vam se ne javim - ONDA STE TO VI.
9. Vi ste sve vise i vise umorni. Vasi kapci postaju tezi. Osjecate se pospano. Postepeno gubite volju i sposobnost da se oduprete sugestijama. Kada budete culi zvucni signal osjeticete neodoljivu potrebu da ostavite vase ime, broj telefona i poruku.
10. Zdravo, ovde Jovan. Ako ste iz PTT-a, ja sam vam platio racun. Ako ste moji roditelji, molim vas poðaljite mi novac. Ako ste moj sponzor, niste u mene uloþili dovoljno novca. Ako ste moji prijatelji, dugujete mi novac. Ako si devojka, ne brini, imam gomilu para.
11. Moja þena i ja trenutno ne moþemo da dodemo do telefona, ali ako ostavite vað broj telefona javicemo vam se cim svrðimo.
12. Zdravo. Ovde Saðkina Mikrotalasna pecnica. Tf sekretarica se spandala sa trakom pa sam ja zauzeta preuzimanjem poruka. Ako hocete da vam neðto skuvam dok ostavljate poruku, samo prinesite klopu sluðalici!
13. Dobar Dan. Vi razgovarate sa maðinom. Sposobna sam da primam poruke. Mojim vlasnicima nisu potrebne usluge tepih servisa, pranje prozora, sredivanje frizure, cuvanje dece niti fotografisanje. Moji vlasnici daju dobrovoljne priloge preko svog preduzeca.Ako ste joð uvek na vezi, ostavite vaðu poruku posle signala.
14. Ovo nije tf sekretarica - ovo je telepatska maðina za snimanje misli. Posle zvucnog tona mislite na svoje ime, razlog zbog koga zovete i mislite na broj telefona na koji mogu da vas dobijem. Zatim ce moj vlasnik misliti da vam uzvrati poziv.
15. Zdravo, ovde Milo. Þao mi je ðto ne mogu da se licno javim na telefon. Ostavite poruku i onda obavezno cekajte kraj telefona dok se ja vratim i dok vam se javim.
16. Dobar Dan. Ako ste lopov, onda smo verovatno kod kuce i podmazujemo oruþje i zbog toga ne moþemo da dignemo sluðalicu. Ako niste lopov, onda verovatno nismo kod kuce. Ostavite poruku.
17. Kakvu poruku pandur ostavlja na svojoj telefonskoj sekretarici? Ostavite poruku posle zvuka piðtaljke! Imate pravo na licnog advokata. Imate pravo da cutite. Sve ðto kaþete moþe i bice iskoriðceno sa naðe strane.
18. Zdravo. Dobili ste Darka i Sonju. Ne moþemo trenutno da vam se javimo jer radimo naðu omiljenu radnju. Sonja voli to da radi gore - dole, a ja volim to da radim sa strane levo - desno... onako polako. Dakle vi ostavite vaðu poruku. Kada Sonja i ja zavrðimo sa pranjem zuba javicemo vam se.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cula sam za ovo ranije, ali sam se opet tako slatko nasmejala.
Meni je najgotivnija:
Citat:
Zdravo. Dobili ste Darka i Sonju. Ne moþemo trenutno da vam se javimo jer radimo naðu omiljenu radnju. Sonja voli to da radi gore - dole, a ja volim to da radim sa strane levo - desno... onako polako. Dakle vi ostavite vaðu poruku. Kada Sonja i ja zavrðimo sa pranjem zuba javicemo vam se.
 
Toxicboy87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Jun 2006
Poruke: 57
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam citao ranije ali sam se ismejao...
Meni je najbolja za lopove heheheh
 
MERLINKA-PG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jul 2006
Poruke: 276
Mesto: ...znam za jedan grad gde si wecno mlad....

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3. Zdravo. Sad ti reci nesto.

A meni je owa extra... Kad bix stawljala owako bix Smile
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova prva u stilu Halo ? Halo ? me je podsetila na jednu moju drugaricu koja me je tako ispalila jednom da jednostavno nisam hteo nikad vise da joj ostavljam poruke posle toga ..
Jednostavno sta se desilo je .. zovem ja nju i sad ono poruka u stilu


Drugaricin glas: " Halo ?
Ja: E cao sta se radi
Drugaricin glas: Halo ? Halo jel se cujemo
Ja: Da cujemo se.. jel me ti cujes ?
Drugaricin glas: Alo bre .. sta me zezas znam da mi radi signal reci nesto
Ja: Pa cujem te bre sta ti je
Drugaricin glas: E znas sta .. ajd jos malo cuti ja ti spustim slusalicu
Ja: Pa cujem te bre .. koji ti je ?
Drugaricin glas: E .. drustvo .. bas sam vas ispalila .. voli vas vasha .. ( neka ime ostane autonimno ) i ostavite mi porukicu posle ovog zvuka sirena.


Jao kad tada nisam puko necu nikad .. ja stvarno mislio ona se zeza sa mnom svo vreme .. reko koji joj je bre kako ne moze da cuje .. od tada vise nikad nisam ostavljao poruku ali sam je od tada zato uvek zvao na fiksni telefon Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
zli_dis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 110
Mesto: Backo Dobro Polje

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle BIIIIIIIP ostavite poruku............................BIIIIIIIIIIIP

_________________
- BACKO DOBRO POLJE -
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Telefonska sekretarica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon