www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Japanski Automobili
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  

Najbolje Japanske automobile proizvodi:
Mitsubishi
7%
 7%  [ 3 ]
Honda
17%
 17%  [ 7 ]
Toyota
20%
 20%  [ 8 ]
Lexus
12%
 12%  [ 5 ]
Subaru
20%
 20%  [ 8 ]
Suzuki
0%
 0%  [ 0 ]
Isuzu
0%
 0%  [ 0 ]
Nissan
10%
 10%  [ 4 ]
Mazda
10%
 10%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 39

Autor Poruka
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
Slazem se sa svima Vama da je Impreza neverovatni sportski automobil.Vidjao sam par komada ovde, u BG-u, a najboljeg sam video u Krunskoj ulici, stoji uvek parkiran izpred Studentske poliklinike.
Metalik siva boja, crna zatamljena stakla i zute felne...Izgleda strava...Vozi ga neki lik koji uvek izlazi iz one ambasade preko puta SP (ne znam cija je).Kada ga upali i rokne mu gascinu mislim da se cuje od Slavije do Pravnog fakulteta Twisted Evil
Medjutim, ova nova Impreza mi se ne svidja bas nesto...Mozda nisu trebali da je skracuju ovoliko...Mislim da zadnji deo kvari izgled...

Sta mislis zato su je skratili...zbog WRC-a pogledaj zadjnjih par godina koje karoserijske izvedbe su u samom vrhu : Focus, 206...svi lagano prelaze na kratke izvedbe pa tako i subaru se odlucio lansirati kratku imprezu da bi je proro u dovoljnom broju primjeraka i dobio licencu da moze nastupit sa kratkim autom


 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa lepsa je kraca Impreza nego duza! Svaki automobil deluje sportski, a posebno mi se svidja ona ''Lancia Delta''! Malo off ali izvinjavam se! Mr. Green

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah delta hf s4 integrala gr.B ah ta azdaja 8)
a bogami ni njena kasnija slabija izbedba hf s4 nije bila losa...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma svi ti automobili su dobri! A posebno me obore s nogu sto su kratki i deluju sportski! Mr. Green Wink

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Premijera nove Mazde2 u Ženevi

Potpuno novi model, predvodnik zom-zoom generacije, predstavljen je neposredno pred prvi veliki europski salon godine. Tehnički detalji nove Mazde2, za sada, još nisu objavljeni

Mazda Motor Corporation će na 77. Geneva Motor Showu premijerno prikazati najnoviju Mazdu2, u Japanu poznatu i kao Demio. Ovogodišnji međunarodni salon automobila u Ženevi održava se od 8. do 18. ožujka. Novinarski dani, kada će automobil biti predstavljen medijima su 6. i 7. ožujka.

Premijera najnovije Mazda2 ne predstavlja tek osvježavanje postojećeg modela, već je riječ o potpuno novom automobilu. Mazda6 je 2002. godine predvodila dolazak mazdine nove generacije zoom-zoom automobila, a sada Mazda2 postaje prva u nizu tih modela koji će evoluirati na sljedeću razinu. Kao takva, nova Mazda2 predstavlja progresiju mazdine zoom-zoom filozofije.[autonet..hr]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
DJORDJEVICN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Nov 2005
Poruke: 8
Mesto: Mladenovac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasao sam za Subaru jer sam se odusevio kako auto ide (konkretno Impreza wrx sti, 2000god,2000ccm, oko 280ks,radjen izduv,K&N filter i cipovan auto).Ljudi neverovatno trazi da se daje gas bukvalno lepi za sediste cim predje 3000obrtaja a to se desava veoma brzo
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova Mazda nije losa... Gas do poda i kroz gradske ulice ...brrr uuu (druga brzina) brrrrr uuu (treca) brrrrrrrrrrr BUUM! Crying or Very sad Razz stigao sam! Mr. Green

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iznajmite nissanov SUV pokretan gorivim ćelijama

Prva usluga iznajmljivanja automobila s gorivim ćelijama na svijetu otpočela je u Japanu uz pomoć nissanovog X-Traila FCV. Ove gorive ćelije stvaraju izlaznu snagu do 90 kW

Nissan Motor Co. Ltd. isporučio je tvrtci Kanagawa Toshi Kotsu Ltd. najnoviju izvedbu modela X-Trail s gorivim ćelijama (FCV) i spremnikom vodika koji će se koristiti u floti vozila namijenjenih iznajmljivanju. Time je Nissan X-Trail FCV postao prvo vozilo s gorivim ćelijama kojim će raspolagati neka služba za iznajmljivanje automobila, a klijenti će na taj način moći iskusiti performanse i prednosti napredne čiste tehnologije.

Svaki X-Trail FCV koristi nissanove gorive ćelije i kompaktne litij-ionske akumulatore koji nude jednaku razinu učinkovitosti kao i modeli koje pokreće klasično gorivo. Nissanove gorive ćelije stvaraju izlaznu snagu do 90 kW, a najveća brzina i ubrzanje koje postiže ovaj automobil jednakih su vrijednosti kao i kod benzinskog motora.

U okviru svog Zelenog programa 2010. Nissan će ponuditi naprednu tehnologiju i proizvode koji će bitno pomoći u smanjenju emisija CO2 u svijetu.[autonet.hr]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 9:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suzuki Stingray samo za Japan

Dizajnom se odmiče od dosadašnjeg Suzuki nasljeđa, te donosi sasvim novi izgled. Naprijed dominiraju HID svjetla i nova ukrasna maske, te novi odbojnik. Dojam modernog pospješuju i smjerokazi smješteni u vanjskim ogledalima, te novi 14 inčni kotači. Pomodno odabrana crna boja s bronačnim odbljeskom jedina je u ponudi, a kupac još dobiva i ključ koji ne mora izvaditi iz džepa, te beskontaktno paljenje automobila. Kako bi sve bilo u pravom japanskom skladu, motor je manji od 660 ccm, čime ne podliježe japanskim davanjima.

Bonsai tricilindraš obujma 658 ccm, razvija 54 atmosferskih konja, a uz pomoć turbo punjača doseže 60 KS. Oni koji baš žele juriti na raspolaganju imaju i turbo motor s direktnim ubrizgavanjem goriva, koji je snažniji za još četiri konjske snage.[vidiauto.com]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suzuki Swift X Concept je drugačiji

Sportski koncept koji nije namjenjen vožnji po prašnjavim i pustim cestama, već šepurenju u strogim gradskim središtima bit će predstavljen slijedećeg tjedan na salonu automobila u Ženevi

Najpopularniji model Suzukija, dobio je još jedno pomodno izdanje u vidu Swifta X Concept. Riječ je o najekstremnijem Suzukiju do sada koji izgledom samo podsjeća na Swift, s kojim zapravo ima jako malo dodirnih točaka.

Oblik kombilimuzine nadahnut je vratima koja se otvaraju prema gore uzorom na legendarni Lamborghini Countach. Sve je prepuno spojlera, proširenja i pojačanja, pa ovakav Swift djeluje kao pravi natjecateljski automobil.

U unutrašnjosti dominira zaštitni kavez, a i stražnji je dio automobila s velikim krilom očigledno inspiriran auto utrkama. Ističu se i velika četveroklipna Brembo kočnička kliješta. Upotreba velikog broja elemenata od ugljičnih vlakana i dizajn u tri boje se podrazumijevaju.

Suzuki Swift X Concept na jedan je način i posveta izuzetnim uspjesima u Junior World Rally Championshipu gdje Suzuki niže uspjehe kao niti jedan drugi proizvođač. Počelo je još s Ignisom, a niti Swift nije ništa lošiji.

Kabina ovako dotjeranog koncepta ipak nije spartanski uređena kao što bi se možda moglo očekivati od utrkama inspiriranog modela. Sportska su sjedala u crvenom baršunu, jednako kao i presvlake vratiju i krova. Sigurnosni su pojasevi boje purpura, a jedan od dominantnijih detalja je audio sustav s deset zvučnika koji je u cjelosti smješten u prtljažniku.

Očigledno je da proizvođač iz Shizuoke ima neke nove ideje koje na dojmljiv način spajaju bogato sportsko nasljeđe s atraktivnim uličnim trendovskim uređenjem. Iz toga je posve jasno kako ovakav koncept nije namjenjen prašnjavim i pustim cestama, već prije svega šepurenju u strogim gradskim središtima.[autonet.hr]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve su bolji i bolji i vec kvalitetniji od mnogih nemaca!!!! Kazu da su im servisi prazni jer se prakticno ne kvare!!! Sto nije slucaj sa nemcima!!!

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, to sam i ja cuo; da se jako malo ljudi zali na japanske automobile.Jedan moj komsija ima onu novu Mazda-u 6...Kaze da ja odlican i pouzdan automobila i da nikada nije imao neki ozbiljniji kvar.

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Japanski Automobili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon