www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Japanski Automobili
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  

Najbolje Japanske automobile proizvodi:
Mitsubishi
7%
 7%  [ 3 ]
Honda
17%
 17%  [ 7 ]
Toyota
20%
 20%  [ 8 ]
Lexus
12%
 12%  [ 5 ]
Subaru
20%
 20%  [ 8 ]
Suzuki
0%
 0%  [ 0 ]
Isuzu
0%
 0%  [ 0 ]
Nissan
10%
 10%  [ 4 ]
Mazda
10%
 10%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 39

Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Toyota 50 godina u motosportu
Ova strast je počela 1957., kada se Toyota Toyopet Crown prvi put natjecao na australskom reliju. Dakle, 2007. Toyota slavi 50 godina sudjelovanja u motor sportu. Od tih ranih dana, Toyota je skupila svoj dio naslova i pobjeda na natjecanjima u cijelom svijetu. Toyota je bila jedan od prvih proizvođača automobila koji je prepoznao značaj Formula 3 natjecanja, dominirajući europskim natjecanjem 1976. i 1977. Kompanija je također podržavala nekoliko natjecanja automobila iste marke, kao što su obnovljeno Toyota Atlantic natjecanje u Sjevernoj Americi i Yaris Cup u Europi. Danas, Toyota redovito sudjeluje u natjecanjima u Japanu, uglavnom u GT kategoriji (pobjednik 2006. ekipa/vozači), dok je U.S. Toyota (Lexus) dominirao u Grand American Rolex Series sa 7 pobjeda prošle godine, uključujući poznatu trku Daytona 24-sata (prvo i drugo mjesto). Prije nekoliko tjedana, Lexus je osvojio 2007 Daytona 24-satnu utrku po drugi put. Ove godine Toyota se također natječe u jednoj od najpopularnijih natjecanja na svijetu, NASCAR Nextel Cup u SAD-u, s 3 ekipe i šest automobila. I na kraju, na međunarodnoj razini, Toyota će šestu sezonu sudjelovati u natjecanju Formule 1. Povratak japanskog Grand Prix-a na Fuji Speedway stazu sigurno je jedan od najvažnijih trenutaka Formula 1 sezone 2007. U listopadu 2000. stazu je kupila Toyota i obnovila prema zadnjim FIA standardima uz pomoć arhitekta Hermanna Tilkea.[vidiauto]



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Chain
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Japanci su poznati po svojoj tehnologiji i da nista ne prepustaju slucaju tako da ne treba da cudi sto su im automobili tako pouzdani
 
DeNy_BoY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2006
Poruke: 18

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da japanci bas nerade na izgledu auta, nego vise na manjoj potrosnji goriva.
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vozio sam do sad dva japanska automobila (Mazdu 323f i Toyotu Celicu) i mislim da cu ostati veran njima jer su se pokazali kao najbolji
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno najbolje japanske mashine su Lexus IS kao luksuzniji automobila ..i kao vrh ponude u sportskoj verziji Subaru WRX-STI turbo... Wink Wink Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
DjAvOlAk_cH
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Nov 2005
Poruke: 63
Mesto: vevey

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 9:44 pm    Naslov poruke: definitivno honda Na vrh strane Na dno strane

od svih japanaca najbolja mi je honda integra Laughing nju cu definitivno zadrzati do daljnjeg, vozio sam inprezu, mazdu rx-8 za koju sam bio zagrejan tojotu celiku TS, imao sam dva nisana 200sx oba su bila kompletno sredjena, muzika, spojleri, prvog slupao, odma posle njega kupio jos jednog Very Happy posto radim karoseriju to mi nije bilo tesko da sredim i drugog, mada sam u ovog drugog podigao pritisak u turbinu tako da sam ubrzo ostao i bez turbine a odmah sam ga i prodao, nakon izvesnog vremena jurio sam tojotu celcu TS 192 konja, sasvim sam slucajno naleteo i probao hondu integru 1.8 Vtec 190 konja kako sam je probao tako je i uzeo, kako je uzeo nakon 2000km resim da uradim nesto na motoru, narucio sam ventile od titana i klipove titan, glavu spustio na maximum, prestelovao elektronsku kutiju sad mi Vtec pocinje na 4300 obrtaja a zavrsava se na 10 000, sve u svemu dobio jos nekih 40- 60 konja. trenutno imam 3000km nesmem jos da ga forsiram nadam se da cu izdrzati bar jos 2000, inace snagu vam nemogu opisati jednostavno prava masina Smile trenutno mu spremam jedno farbanje u narandzastu sa lakom plave florescentne boje. kupio sam je vec maximalno spustenu, niklovanje felne barakuda, 245/35/17. spojleri su svi spremni sad cekam samo kad resim da je prefarbam da ih namontiram Wink onda cu vam postaviti neku slicicu pa vi ocenite Wink ; ))))))))))))))))))))
 
arsen lupen
>>uncle Max<<
>>uncle Max<<



Godine: 43

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 3586

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Japanski automobili su vrlo konkurentni sto se tice mehanike ali ja vise volim Evropske marke automobila... imao sam prilike da na jedan seminar koji je moja sluzba organizovala idem sa
"Subaru Forester" i utisci su naj,naj... izgled los ali ubrzanja i preticanje momentalno, a prelazak preko bankina i "lezecih policajaca" neosetan... zato ja moj glas dajem Subaru-u
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice ja obozavam japanske automobile, jer su kvalitetni a cene su realne. Dvoumio sam se izmedju Toyote i Nissana. Moj glas ide Nissanu. Toyote i Mazde se sjajne, ali vise volim Nissana.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne razumem se mnogo u automobile, ali glasala sam za toyotu jer imam jednu, stariji je tip ali je zaista extra za vožnju.. Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa prvo sam vozio toyotu corrolu 3 godine i bio sam zadovoljen, nekvari se, malo trosi, delovi jeftini, sve jeftino.Sad kad sam zavrsio skolu dao sam taj auto roditeljima i uzeo si ACURA 3.2 TL, (acura=honda samo malo visa klasa) i jako sam zadovoljan, trosi da se ubijes ali jako lepo ide i nema nikakvih problema, a i luksuz je do jaja.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Japanski Automobili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon