www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi auto koji ste imali ili vozili
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Prvi auto koji ste imali ili vozili Na vrh strane Na dno strane

Koje je marke ili koji je bio prvi auto koji ste vozili?

Koji je bio prvi auto koji ste kupili?

Moj prvi koji sam vozio je bio jedan mali Citroen, super stari "spacek". Auto skolu polagao sam na Ladi. Prvi "moj" auto je bio Citroen Visa, drugi Renault 4 Smile a treci Peugeot 205. (svi su bili vrlo stari i jeftini, hebi ga nije se imalo para tad...)



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fiat Punto, svetlo plavi, metalik - upravo učim da vozim na njemu.........'se to računa? A oko sam bacila na jednu polovnu Corsicu, ke vidamo.......

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi automobil koji sam vozio bio je Mercedes 190 D.To je bilo kada sam imao nekih 11-12 godina...
Prvi auto koji sam kupi je Fiat Punto i njega i dan-danas imam.

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi auto koji sam vozio je bio bmw m5 ;98 tamno plavi tad sam imao nekih 14-15 god mislim da mi je ad hauba izgledala kao fudbalsko igraliste naravno kad bi pomerili znak s kraja haube na sredinu haube he he kako je tadfa izgledo ogromno a tetka ga jos ima ali vise mi ne izgleda toliko veliko al je cudo od makine...
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 3:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi auto koji sam vozio, bila je oceva "Skoda Favorit". Bilo je to pre nekih sedamnaest godina. Nekoliko godina kasnije kupio sam "WV Golf II". Auto koji trenutno imam je "Fiat Brava".
 
guti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2006
Poruke: 78
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E bio je to jedan Fića iz 1972 a ja sam ga kupio 1979.Bilo je to vreme Floyd,Floyd (Nacionalna klasa)
 
viktorpop
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 382
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

He, he, prvo vozio Ficu Zastava 750 LE od roditelja, a prvi moj auto je opet Zastava 128, inace jedan od mojih najdrazih vozila, ne zbog kvaliteta koliko zbog emocija koje mi pobudjuje.
Da samo napomenem radi se o 1989-1992 god.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi auto koji sam vozila je Yugo na kom sam i polagala vozacki. Prvi auto koji sam kupila je Diathsu Charade, mala serpica. Very Happy

_________________
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi auto koji sam vozio je bio Mercedes 240 D(/8), Prvi Auto koji sam kupio je bio Golf GL Wink

_________________
I C E M A N
 
dacaBL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 41
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 9:56 am    Naslov poruke: Re: Prvi auto koji ste imali ili vozili Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Koje je marke ili koji je bio prvi auto koji ste vozili?

Koji je bio prvi auto koji ste kupili?

Moj prvi koji sam vozio je bio jedan mali Citroen, super stari "spacek". Auto skolu polagao sam na Ladi. Prvi "moj" auto je bio Citroen Visa, drugi Renault 4 Smile a treci Peugeot 205. (svi su bili vrlo stari i jeftini, hebi ga nije se imalo para tad...)


e ovako na polaganju sam vozila golf 4,nakon polozenog vozackog kupljena mi je Bora, zatim je kupljen C5 i jos uvek ga vozim
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auto na koji sam ucio da vozim sa svojih 10god. i nije bio baš etiketiran za te svrhe. Bio je to ujakov bmw 325i e36(valjda je tada i počela ljubav prema bmw-u)! Sada vozim, španca vrele krvi- ibizu sport rider 1.4 16v 103ks!
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi auto, koji sam u zivotu vozio, samostalno, da sam ga ja i vozio i odrzavao i sve po redu, je Trabant Karavan. Posle toga Stojadin, koji sam slupao i to ozbiljno. A moj prvi auto, da je bio bas moj, Fiat Punto, kupljen nov, decembar '96.... njega sam vozio 6 meseci i tada naucio da vise nikada ne kupim Fiata ....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Prvi auto koji ste imali ili vozili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon