www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi auto koji ste imali ili vozili
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e moje prvo auto je bila zastava 101. koja se nije mogla voziti po kiši i uvijek je palila iz trećeg pokušaja (bilo ljeto ili zima)

 
DjAvOlAk_cH
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Nov 2005
Poruke: 63
Mesto: vevey

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

opel astra G 2.0 16v tdi kupio je sa 13 500km sa svojih osamnaest godina koja mi je zakopala dva nisana 200 sx a na kraju se zakopala i sama prodao je sa 135 000 svu sam je rastelovao iscepao joj menjac i prodao. tako je to kad neznas da cuvac, mada iskreno imao sam pored nje uvek jos po jedan auto ali me nizajednog nije zao kao za nju Crying or Very sad
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi auto koji sam vozio sa 15 godina je caletov golf 1 1.1 iz 78' godine
uvek sam imao probelma te kablovi te svecice te razvodink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
KOKANI
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 1195

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zastava 101 sam prvu vozijo
zastavu 750 sam prvu kupijo i vizijo
 
Nevaljalko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Jun 2007
Poruke: 8
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre 4 meseca konacno kupio i ja sebi svoj auto, Audi A4.
A pre toga vozio od caleta Daewoo Nexia - udoban avto, al puno trosi Smile

_________________
Ko ovde nepoludi, taj nije normalan!
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 08, 2007 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Golf 2 to trenutno vozim i to mi je prvo auto, nekad uspijem od caleta cetvorku dobiti al rijetko.... Crying or Very sad

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
uvek sam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi auto sto sam vozio je yugo. Nemem auto trenutno
 
Stubalac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Okt 2004
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 7:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auuu, moj prvi auto koji sam vozio je bio Opel Vectra 1.6i '91, pa posle Lada Samara 1500s '90, medjuvremeno sam vozio i Opel Kadet C '79, pa sad javno (legalno) vozim onu Opel Vectru '91, dodatno Opel Fronteru 2.2 DTI '01 i BMW 318ti....

ali dosad jos nisam kupovao za sebe kola, fali mi jos kes za neki dobar auto, a kredit ili leasing necu...
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi auto koji sam PROBAO voziti kad sam imao 12 godina bio je Zastava 101, pa onda toyota corolla koju sad trenutno vozim, i trazim novi auto nesto od BMW ili AUDI
 
kralj_knindza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 39
Mesto: Republika Srpska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: dziggi Na vrh strane Na dno strane

prvi auto koji sam vozio bio je fiat panda 4x4, drugo porsche 928s......
a prvo auto sa dozvolom bio je renault clio williams.........

_________________
Obozavam fudbal, brza auta i motore nocni zivot i devojke
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi automobil u koji sam seo i vozio bio je Audi iz '63 godine Smile Taj auto je krivac sto sam zavoleo da cackam oko kola Laughing
 
Dinke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Avg 2007
Poruke: 58
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 5:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi auto koji sam vozio bio je golf II 1.6d mrcina,ali prvi put je najlepsi osecaj!!

_________________
Prati svoje srce,ne slusaj nikog oko sebe.......................................
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Prvi auto koji ste imali ili vozili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon