www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

American muscle ili japan tuning
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  

Za koju ste varijantu?
American muscle
53%
 53%  [ 17 ]
Japan tuning
46%
 46%  [ 15 ]
Ukupno glasova : 32

Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: American muscle ili japan tuning Na vrh strane Na dno strane

Za koje ste automobile pre po meni ja se nemogu odluciti,jer americki muscle automobili su mi bas onako primamljivi a bogami i takodje i japanski tjunirani tako da je tu kod mene mrtva trka izmedju njih ...pa za koje ste vi pre?

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Japan tuning definitivno. Bolja kvaliteta izvedbe + bolja vrijednost.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja glasam za japance.Oni su pravi zaludjenici za tim stvarima i bas su profi sto se tice tuning-a.Dobri su i oni tune-irani americki automobili iz 60-ih ali taj fazon se ceni samu u americi...

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
I ja glasam za japance.Oni su pravi zaludjenici za tim stvarima i bas su profi sto se tice tuning-a.Dobri su i oni tune-irani americki automobili iz 60-ih ali taj fazon se ceni samu u americi...

pa pod american muscle sam i mislio n aone automobile iz ;60 koji su napucani a bigami cene im nisu male i jako su kvalitetni al nekako su i meni mozda japanci blizi al ne bi se bunio ni za 1 AM automobil....
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne bi mogao da se odlucim jer su ovi automobili iz dve totalno razlicite automobilske ere. Ameri su bili neprikosnoveni 60 tih godina, a Japanci, pa mogu slobodno reci, suvereno vladaju od 90 tih godina pa na ovamo, u svetu modifikovanja i tuniranja automobila
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

speedoje je napisao/la sledeće:
Ja ne bi mogao da se odlucim jer su ovi automobili iz dve totalno razlicite automobilske ere. Ameri su bili neprikosnoveni 60 tih godina, a Japanci, pa mogu slobodno reci, suvereno vladaju od 90 tih godina pa na ovamo, u svetu modifikovanja i tuniranja automobila
potpuno se slaazem al retko ko to danas tako gleda jer doduse malo njih zna za amere '60 god tj njihove muscle aute jer to nije bilo popularno kod nas Sad

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro popularnost je relativna stvar, uvek ima zaljubljenika koji su i u ono vreme znali sta je american muscle Smile po meni V8 motori imaju nalepsi zvuk, mada opet kazem to su neuporedive automoblilske ere Smile japanci prave prave male zujalice i imaju dosta elektronike, dok u vreme american muscla to nije ni postojalo.. Smile
 
Don Kone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 09 Jul 2006
Poruke: 93
Mesto: Alexandrovo

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

americki muscle ... moj izbor ... vishe volim sirovu snagu v8, v10 ili v12 mashina sa mehanichkim turbo punjachima, nego 12000 obrtaja japanske zujalice ...
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo cu reci... Evolution.... Very Happy

Mislim da ne bih nikada, ali nikad ne reci nikad, kupio neku americu budalastinu, tipa pomenutog. Molim da me niko ne shvati pogresno, jer sam napisao budalastina, to je stvarno samo moje misljenje o tim automobilcicima.......
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

American Muscle su za mene neprikosnoveni... Gile ne bih se slozio sa tobom da su to automobilcici Smile To su zmajevi od automobila i ja se zaista divim ljudima koji ih rade.
Eo i od mene jedna slika Very Happy
(Ford Mustang GT 500 Shelby iz 1970. godine)
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicna tema!! Ja bih ipak isao za japan tuning.

_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovisi za cega bi tunirali auto , ako je u pitanju Drag Race onda japanci "nemaju sta trazit" (u navodnicima jer ima i extremnih slucajeva Jap Tuninga recimo najbrzi N/A ide 9.99Sec @ 402m a to je stara integra sa 1.8L znaci bez turba ili bilo kakvog oblika prednabijanja iliti N2O) protiv velikih zapremnina + mehanicki kompresori....ali upravljivost tih auta je daleko iza japanskih jurilica koje imaju LSD i 4x4...Sti, EVO,R34...ili pak drugi japanci

Znaci:
Moto sport - Staza , Rally.....Japanci vladaju
Drag Race: - QM Race...tu ameri vladaju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> American muscle ili japan tuning Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon