www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

American muscle ili japan tuning
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  

Za koju ste varijantu?
American muscle
53%
 53%  [ 17 ]
Japan tuning
46%
 46%  [ 15 ]
Ukupno glasova : 32

Autor Poruka
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da tu si u pravu Ameri su za pravac, a japanci za krivine, tako da opet dolazimo to toga da su upravo neuporedivi ehhehe Laughing Laughing

 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
American Muscle su za mene neprikosnoveni... Gile ne bih se slozio sa tobom da su to automobilcici Smile To su zmajevi od automobila i ja se zaista divim ljudima koji ih rade.
Eo i od mene jedna slika Very Happy
(Ford Mustang GT 500 Shelby iz 1970. godine)


To careeeeeeeeeee ford mustang ....jel imas neki sliku da okacis???? Wink Wink

Definitivno american muscle!!!! Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

american muscle su najmocnije masine. Mozda su japanci lepsi po izgledu, ali nemogu se porediti sa mustangom.

_________________
Mil-KG
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedeljkoL je napisao/la sledeće:
Ako poredimo Mustanga i Japance onda naravno Mustang a sve ukupno su japanci bolji


pa sad svi znamo sta je egzotika...mustang 67'camaro 68' dodge caiber....bilo sta od ovoga ko poseduje je neverovatni srecnika...od ovih mozda ima 1 u srbiji a svi znamo da cim necega nema da je skupo...mustanzi iz tih godina dostizu cene i od 150.000 $,a plymounth baracuda (sa hemi motorm) prodata je na aukciji za neverovatnih 2.000.000$ naravno komplet fabricka sa 16.000 milja na satu...a japansku zujalicu danas moze da kupi svako a muscle car bogami ne moze..jer ga nema i preskup je Wink Wink Wink
American muscle RULLZ!!! Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja moram reci da mi je Evropska skola mnogo vise lepa (pogotovo Nemacka skola tuninga), Japanci znaju da preteraju, dok muscle cars... hmmm mozda eventualno Shelby Mr. Green
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bokiva39 je napisao/la sledeće:
Mr. Bond je napisao/la sledeće:
American Muscle su za mene neprikosnoveni... Gile ne bih se slozio sa tobom da su to automobilcici Smile To su zmajevi od automobila i ja se zaista divim ljudima koji ih rade.
Eo i od mene jedna slika Very Happy
(Ford Mustang GT 500 Shelby iz 1970. godine)


To careeeeeeeeeee ford mustang ....jel imas neki sliku da okacis???? Wink Wink

Definitivno american muscle!!!! Wink Wink


prepisujem i potpisujem...glavu bih dala da tako nesto imam na parkingu

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmmmm Amerikanci imaju stvarno extra muscle automobile, ali se meni ipak vise svidjaju Japanski lepotani Very Happy

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cekaj malo, stani...ima li ista lepse od eleanor?


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Americki automobili imaju neki smek i to je ono sto "japancima" nedostaje. Sama pojava mustanga, korvete, kadilaka ili dodza ostavlja mnogo snazniji utisak (bar na mene) od, recimo, evolution-a, supre, imprece, CRX-a...

P.S.: Vec duze vreme merkam jednog kadilaka koji se nalazi kod crvenog krsta. U izvanrednom je stanju, ali je stranac i stoji tu vec godinama. Evo kako izgleda.



Vece slike imate ovde i ovde
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok Mustang je stvarno extra nema sta, ali Japanci imaju smisla kad je u pitanju "budzenje" automobila....mada nekada znaju i da preteraju, kao na ovoj slici Laughing



Ali uglavnom s ovako lepi automobili Very Happy




_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dvoumio sam se i to bas dugo.
Obozavam American Muscle a pogotovo Mustanga. Ali ipak sam se odlucio da svoj glas dajem japan tuning-u. Japanci znaju takodje odlicno da modifikuju automobile i sto se tice i tuning-a i styling-a.
Styling je sjajan. Naravno postoje i izuzeci.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahhaa ok kad kazee MUSTANG JE DOBAR AUTO nadam se da pricate o starim 60,70. godiste, a i vidim da ste svi vecinom iz europe pa vas pali to americko sr**je. I u pravom smislu reci sr**je. Mustanng je jaje ovde u americi. Ko to vozi jos? voze glupi amerikanci koji nemaju ukusa za aute i koji se samo pale na to ime posto je pre 40 godina to nesto i znacilo.Sad je to BiiiiP. Zato su sad Japanci ovde popularni, jefini za rad, svi znaju da ih poprave, brzi, sa 6 cilindara on moze da ima po 400-500 mozda i vise konja a i potrosnja goria nije losa kao u poredjenju sa americkim nekim autom. tako da su japanci + a amerikanci - u mojoj knjizi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> American muscle ili japan tuning Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon