www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

London
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Xion
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Nov 2003
Poruke: 13
Mesto: Bec

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam bio un englesku nedelju dana, nije bas kod londona ali u london sam isto boi, stanuvao sam u Eastbourn

 
gugumaga
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 12
Mesto: vejle

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam dva puta u londonu, i nikad nebi mogla da zivim tamo. previse je guzve.. covjek jedva da se snadje.. ipak zadovoljila bi se sa dostaaa manjim mjestom. lodnon je strava, ali svaka cast tome..nebi mogla tamo nikako da zivi
 
ssecer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 13

russia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

London je prelepi grad, i jos je lepsi zato sto tamo zivi jedna osoba
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno u Londodnu zivi vise od jedne osobe...i dajte ljudi ako cemo pisati o gradovima..dajte svoj doprinos, a ne samo komentar..ili barem obrazlozite malo Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LONDON
Embassy CES South Bank University
(za uzrast od 16-25 godina)
South Bank je južni deo Londona na suprotnoj strani Temze, naspram Trafalgar skvera i Viktorije, koji sa centralnim Londonom povezuje Vaterlo most. Ovaj deo Londona poznat je kao ”novo londonsko šetalište pored reke (The Bankside Mile) gde se autentični pabovi iz prošlih vekova smenjuju sa ultra modernim kafićima i restoranima, dok se na travnjacima između njih odvijaju pozorišne predstave sa repertoarom od Šekspira do avangarde. Od atrakcija tu se nalaze nova galerija Tejt Modern, panorama ”London Eye sa koje se ceo grad vidi kao na dlanu, pešački most za novi milenium, Šekspirovo Gloub pozorište i Vinopolis.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo mi je ljepo tamo....joj kad se sjetim...uh....

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jjelena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 12

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos kad bi uvijek bilo ovako sunceno, bilo bi super :roll:
 
pizdekk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel nekad neko od vas bio u Londonu? molim vas da mi napisete par mesta koje bi mogao da posetim kad odem tamo... idem za nedelju dana
 
Socratis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 8
Mesto: NIS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LONDON je divan grad
zavidim svakom ko ide, kao neko ko je bio i odusevio se!
Ako si video slike na ovom forumu to su otprilike ta mesta koja mozes da vidis zavisi koliko vremena ces provesti tamo:))
poseti Londonske akvarijume, Muzeje, "Madam Tiso" itd
lep provod
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam upravo iz Londona došla Very Happy
Zbilja prelepo, interesanto i bogato za sva čula!
Ali, ono čime sam još više bila očarana su manji gradovi i delovi grada:
Addelstone, Woking, Guilford, Swindon, Staines, Camberlay, Bigmingham...

I prekrasna šetališta, prelepi parkovi, sjajne biciklističke staze uz Temzu i kanale, sa patkicama i belim labudovima.....
i prelepa dvorišta, narcisi, forzicije i magnolije, jagorčevine i posebno kaćuni, kojima je moj Petar bio oduševljen....

I ako me pitate, mogla bih da živim tamo...hvatam polako zalet
:196:

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
wildRose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 30
Mesto: heaven

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 03, 2005 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u London idem svako leto,a i ovo jos 3 nedelje i palim tamo.Stvarno je prelepo,a i postoji jedna pogodnost sto se tice njihove trave: kada sednes svetlim pantalonama ne ostaju fleke,za razliku od nase :D A sto se tice manjih gradova lepi su i Brightom,Cambridge...

Obavezno poseti muzej vostanih figura Madam Tussaud's,British Museum,London Aquarium,London Eye(dozivdjaj je neponovljiv),Hever Castle,Covent Garden,St. Paul's Cathedrale(najlepsi je pogled sa vrha jedina je prepreka hiljade stepenica,crknes dok se popnes od vrha,ali VREDI).
Za shopping pogodni su Harrods (za parenje ociju) i cuvena Oxford street ....
 
gago96
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jul 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Good is ovaj London!!!!!
Zaista, prelep je grad. Jednom sam imala priliku da ga posetim, i nisam je iskoristila. Zalim zbog toga. Ali nadam se da nikada nije kasno. Jedino sto zaista mogu da kazem je:

Really, London is one beautifule town on the world, for me.
But I think that many people agrre with me. Is not true?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> London Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon