www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

London
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ogroman je, treba puno vremena da se obidje. Dobra mi je fora sto su sve kuce, zgrada gotovo i da nema.

 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo slike i primer hotela i gradnje u londonskoj četvrti Patniju u kojem sam živela kao klinka, u kojem sam provela najlepši deo života u inostranstvu. London je grad koji se treba posetiti iz više razloga a najviše zbog njegove istorije i lepote celog grada. Bila sam suviše mala da bih se svega sećala, ali i onoga čega se sećam je jedan miran i lep život u gradu koji je u isto vreme i buran i brz.
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam u Londonu pre četiri godine, divan grad.

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sve je to lepo, sve je to super, samo sto je mnogo kisovito!
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam jos bio, ali mi je zelja da ga uskoro posjetim.

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 9:21 pm    Naslov poruke: london Na vrh strane Na dno strane

zao mi je sto to moram reci ali grad koji me nimalo nije odusevio Vrijedi otići vidjeti ali Zagrebe moj kak te imam rad Voljela bi cuti i druga misljenja ljudi koji su bili i to vidjeli

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



Bila sam u Londonu pre par godina sa skolom.
Odusevljena sam njegovom lepotom, ima dosta lepih mesta. bilo je lako lepih trenutaka tamo.
Zelela bih otici ponovo, nije daleko od Pariza.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije los grad london,lepo se obici ali nebi zivela tamo...
 
flekitza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zelja mi je da odem tamo Smile
a mogu i da zivim Smile hihihi
 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 7:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo kad sam bio jedne slike smene garde.

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

djokili je napisao/la sledeće:
Ma sve je to lepo, sve je to super, samo sto je mnogo kisovito!


Dobro, to je možda točno, ali meni se dešavalo da kad god sam odlazila bilo bi po 30stepeni.Živela bih tamo zbog toga što koliko god da je predrasuda da su Englezi hladan narod, zapravo su veliki veseljaci i ljubazni.

Evo nešto :

Četvrtak, 16 Novembar 2006

Jedan od najvećih svetskih sajmova turizma WTM (World Travel Market), održan je u Londonu, 6-9. novembra 2006. Emitovanjem promo filmova o Belgrade Beer Fest-u i Belgrade Sport Fest-u, Beogradska kulturna mreža i Turistička organizacija Beograda su posetiocima i medijima promovisali Beograd i Srbiju kao mesto pozitivnih vibracija, tolerancije i druženja.


Big Ben
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grad koji svakako vredi posetiti

stremim ka tome

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> London Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon