www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jami
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusala sam njen novi album i uopste mi se ne svida...do duse ni one starije albume nisu bili nesto posebno,samo vristi kad peva...ja mislim da godine uz godine je sva gora,bolje da prekine da peva...jedino sam volela njenu pesmu cokolada ranije godine jer u to vreme je bilo ok i hit...

 
klexy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 206
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar ona jos peva?


I ja se pitam!
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 8:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svejedno sam samo malo bolje poslušao i u standardnom je našem narodnom fazonu, al vjerujem da će bar još jedna da bude dobar hitić

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ocaj zivi sta drugo reci
 
Tatina maza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2006
Poruke: 53

botswana.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, meni je Jami specifican pevac. Intrigantna je i to mi se kod nje uvek dopadalo. Volim njenu opustenost i taj neki zezatorski fazon a s druge strane sve je to radila kada je pevala izuzetne hitove: Zazmuri kad si s drugom, Pusti me da zivim... pa ima one njene smekerske: Milo za drago, Sibica, Pusti me, Tako tako... itd. Sve u svemu dopada mi se. Ne znam kakvi su novi hitovi, nacula sam neke hitice, ali sve nesto verujem da ce to biti pristojno.
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se ne svidja uopste Jami toliko, ima mozda par njenih pesama sto se moze cuti al skoro sve su nekako detinjaste pesme, meni ne lezi uopste ta pevacica.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 6:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jami i Jelenu Karleusu sam odavno odpisao. Samo proverim da li su citave pesme i odma u arhivu sa njiima.

Bez slusanja, mogu vam reci da je album njesra.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Rsk_Dalmatinka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 6:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima par dobri pesama
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije losa,ali mislim da njeno vreme prolazi.
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Aco Na vrh strane Na dno strane

Novi album joj je totalno out!
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopste mi se ne svidja, nit pesme nit kako izgleda.
Ima mozda par dobrih pesama ali to je sve.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[B]Zadnji album je totalni promasaj...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Jami Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon