www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Starom drustvu ovoga sajta ..
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Starom drustvu ovoga sajta .. Na vrh strane Na dno strane

Uh .. evo nakon 8 meseci je dusa, srce i svaki ostali deo tela je odlucilo da se vrati ovome sajtu.
Zeleo bih u ovoj poruci da iskazem da mi je bilo dosta tesko odvojiti se od sajta na kojem sam provodio dane i noci i trebalo je 8 meseci razmisljanja i razgledanja situacije kako bih odlucio da li se vratiti ili ne i evo odlucio sam da ipak dodjem na ovaj sajt jer ipak .. domaci.com je bio i ostace jedna moja osnova ka ovom svetu foruma. Takodje ce ostati sajt na kojem sam upoznao dosta drugova i drugarica sa kojima sam i dan danas u kontaktu.
Razgledajuci malo forum sam uvideo da dosta starih clanova vise nisu medju clanovima ovoga foruma sto mi je veoma zao i ne bih uopste ulazio u neke price o tome zasto i kako oni nisu vise tu.
Jedan pozdrav na radiju od moje drugarice Dace je odlucio .. " Mome starom prijatelju ... " ... jednostavno te rechi su mi prelomile srce i odlucio sam da dodjem na mesto odakle je, kao sto sam vec rekao, krenuo jedan moj novi svet, svet u kojem ljudi kazuju svoja misljenja i u kojem se dosta toga moze uociti preko misljenja odredjene osobe.

Ovom porukom takodje zelim da pozdravim sve ostale clanove koji su i dalje tu i koji me secaju a novim clanovima zelim samo da kazem da mi je drago da su na forumu i nadam se da cemo imati sansu da se druzimo.

Pozdrav svima od Boky-ja



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro nam dosao nazad Boki! Oni koji su tu-to su pravi ljudi, oni koji su otisli-znaci da nisu ni trebali biti ovde! Wink Sada si opet medju svojim starim drustvom i sada uzivaj!
Jos jednom-dobro nam dosao nazad! Wink

_________________


 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu da vjerujem tko nam je dosaoooo!!!! :zagrljaj:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav od mene Boki...ja sam naravno vec rekla sta mislim i pozelela ti dobrodoslicu na radiju...no nije na odmet ponovo Very Happy

 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kiki, Zili i Daco,

Hvala na ovako lepom gostoprimstvu i dobrodoslici nazad .. jednostavno se osecam veoma neugodno i kao da sam tek sad dosao ali ipak kao sto sam rekao Daci .. 8 meseci nije mali period pa sam sada kao ono kad covek dodje iz penzije pa oce opet da radi Smile ..

Jos jednom dakle hvala vam na lepim rechima i nadam se da cemo da nastavimo druzenje onako kao sto kaze ona pesma " Kao u dobra stara vremena "

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
MERLINKA-PG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jul 2006
Poruke: 276
Mesto: ...znam za jedan grad gde si wecno mlad....

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boki. . . Znam te sa drugog sajta. . . I znam te i kao lose raspolozenog i kao saljiwdziju. . . I posto znam swu situaciju od skoro,. . . Samo cu ti reci dragpo mi je da pricamo na owom sajtu normalno. . . I zao sto ne mozemo na onom. . . .


weliki kiss od merlinke !
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Merlinka,

Kao i ostali clanovi ovoga foruma i ti si me upoznala na dosta razlicitih mesta i veoma mi je drago sto sam osobu kao tebe upoznao. Ostalim clanovima ovoga foruma mogu da kazem da je merlinka jedna veoma dobra osoba koju sam, kao sto sam vec rekao, upoznao na jednom totalno drugom forumu i koja je dosla ovde i veoma mi je drago radi toga.

Sto se tice drugog foruma merlinka, kao sto sam ti rekao .. neka gazda odluci sta ce i kako ce .. zao mi je sto je tako moralo da ispadne ali .. sta se tu moze .. ja nikoga ne molim niti cu moliti u zivotu da nesto uradi za mene niti cu ikada moliti nekog prijatelja da mi bude prijatelj .. to sami ljudi trebaju da odluce .. zar ne ?

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
MERLINKA-PG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jul 2006
Poruke: 276
Mesto: ...znam za jedan grad gde si wecno mlad....

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tebe Boki wole mnogi sa tog foruma i eto cujamo se i sam widis... Ali widimj i owdje te mnogo wole ljudi zato nemoj da brigas... EWo mene i owdje i saljem ti weliki kiss..

kao i ostalima sa foruma . nadam se da cu se ubrzo uklopiti owdje.., Mada was puno ima Smile :482:
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 7:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobrodoslica nazad The Kid. Wink

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 8:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobrodošao nazad, ja te se nesjećam od prije ali ćemo imati prilike da se upoznamo.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Kumche .. The Kid ? .. Mora da si neko ko me zna odavno cim me znas pod bivsim nick-om na ovome sajtu ili me mozda znas sa drugih sajtova .. ako bih mogao to da mi obrazlozis bilo bi mi veoma korisno. Hvala

@boban11 ... Ne secas me se zato sto kad sam ja bio tu ti jos nisi bio aktivan toliko kao sto si sada ali ako ti nick *jovanche* znaci nesto onda se sigurno secas i mene jer preko nje smo se upoznali .. a takodje ako mozes pretrazis malo tvoju istoriju poruka negde pre jedno 8 meseci onda ces videti da smo tada pricali.

Hvala obojici clanova na srdacnoj dobrdoslici.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobrodošao nazad Boky poljubac od gage da se dugo dugo druzimo na ovom sajtu Razz Razz Razz Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Starom drustvu ovoga sajta .. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon