www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Igracica!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 02, 2004 12:19 am    Naslov poruke: Igracica! Na vrh strane Na dno strane

Devojka je meko ušla, bosih nogu. Klekla je ispred mene i poljubila mi noge. Lepo je izgledala, oko trideset, sa licem koje je istovremeno bilo zrelo i dečije. Telo joj je bilo ogrnuto prozirnim, svilenim šalom. Ruke, noge i glava su joj bili nepokriveni, osim s nešto zlatnog nakita koji je zveckao pri svakom njenom pokretu. Bez ikakve pratnje, počela je da igra. Ova igračica je širila seksualnost svakim, i najmanjim, trzajem usana, pokretima ruku i glave, igrom bosih stopala i dubokih očiju. Treperenje njenih nozdrva, lelujavo uvijanje njenog čvrstog ali elastičnog tela, bilo je očaravajući prizor. Mogao sam da osetim naboj devojčine erotske magije, a činilo mi se da koristi samo fragmente svoje veštine.

Njena igra, spora ali uzbudljiva, bila je krajnje simbolična: ispoljavala je različita seksualna raspoloženja - od početnog zanimanja i uzbuđenja do zavođenja i konačnog ushićenja. Igra, kao da je trajala satima, potpuno me obuzela. Onda me je uzela. Nije bilo vulgarnog striptiza. Tanano je iskliznula iz svoje odeće, otkrivajući gipko telo. Rekla mi je da legnem na prostirku. Zatim su postojali samo moj čvrst ud i njema vlažna ženskost u kosmičkom jedinstvu. Bila je, ono što Indusi zovu, »lomilica oraha« zbog zapanjujuće snage njenih vaginalnih mišića. Bio sam potpuno izvan sebe. Svo vreme je lagano pevušila tekst koji nisam razumeo, a koji me je vodio u trans. Iznenada je eksplodiralo u mom mozgu. Osetio sam sebe u nekoj drugoj dimenziji. Video sam blještava svetla i nezamislive boje. Činilo se da se zidovi raspadaju dok sam osećao ekstazu u svakoj svojoj ćeliji.



_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Igracica! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon