www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dragi, da li me volis?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  

ako ga cesto pitate da li vas voli, da li ugrozavate vasu vezu?
da
55%
 55%  [ 15 ]
ne
44%
 44%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 27

Autor Poruka
sizerska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 97
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada sam ga cesto pitala "Da li me volis"? Kasnije kada sam shvatila da ga to gusi i da se plasi da to izgovori prestala sam. Kasnije mi je sam rekao kada je bio spreman. Wink


_________________
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 2:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bas cesto ali znam ponekad kad mi se to ne cini tako.
 
rvydo.dabar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Apr 2006
Poruke: 51
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skroz se slažem sa time da je lepo sačekati da ti ta osoba sama izgovori ,ali isto tako shvatam i razumem i podržavam da u nekim momentima,ženi a i muškarcu je potrebno da baš tad čuju da ga/je voliš.I zato u tom trenutku ako bih ja to želeo da čujem pitao bih je naravno i ona se naravno ne bi uvredila i odgovorila preko one stvari,ili kako ste već opisali,već bi shvatila d a u tom trenutku želim da čujem i da mi je potrebno da to čujem,pa bi mi i odgovorila iskreno.A ljubav nije samo reč,i nije samo reći/čuti volim te,to se vidi,primeti i oseti na raznim gestovima,učinjenom i sl.I u obrnutom slučaju ako ona želi baš u tom trenutku da čuje,pitaće me i ja ću odgovoriti.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako rvydo.dabar, vremenom, kada jedan period provedes sa jednom osobom, naucis sve vezano za nju! Vremenom, naucis da "citas" sta toj osobi treba u datom trenutku. Prepoznas kad zeli da cuje da je volis, pa nema potrebe za suvisnim pitanjima. Znas ono "znam ga/je kako dise". E, to je to! Wink

_________________


 
rvydo.dabar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Apr 2006
Poruke: 51
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Znas kako rvydo.dabar, vremenom, kada jedan period provedes sa jednom osobom, naucis sve vezano za nju! Vremenom, naucis da "citas" sta toj osobi treba u datom trenutku. Prepoznas kad zeli da cuje da je volis, pa nema potrebe za suvisnim pitanjima. Znas ono "znam ga/je kako dise". E, to je to! Wink


Naravno da naucish sve o njoj.I da je citash i poznajesh bolje od majke rodjene.Samo nekada se desava da nismo bas ni raspolozeni za druzenje,pricu,ili nesto trece.E na taj deo sam mislio,ako u tom trenutku i pita,nemoze da smeta. knknpnkn slazesh li se ?
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pitam ga.. ako on to zaista oseca sam ce mi reci...
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam dosta zena koje imaju stalnu potrebu da cuju to famozno - volim te.
Postujem to.
Ja iskreno nisam iz te price..sto rece knknpnkn, ja to osetim, procitam ga, vidim mu u ocima i jednostavno ne osecam potrebu da mi to govori.
Sa deckom sam u vezi godinu dana i do sada sam mu mozda tri puta rekla da ga volim (on meni to govori cesce, valjda sto zeli i misli da i ja zelim da to cujem Rolling Eyes)....

Ne govorim ni bratu, ni roditeljima, ni drugovima da ih volim...pa zasto bih onda decku sa kojim sam godinu dana u vezi? Da me ne voli, ne bi bio sa mnom...a i ja bih to vec osetila.
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je to ok da se kaze ponekad kad ti lezi na srce Volim te, al ne treba da se preteriva i da se kaze 100 puta na dan. I kao sto kazeste to se oseti i nemora uvek da se kaze.
 
krissmiss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Jul 2006
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ga nisam pitala da li me voli,posto to veoma cesto cujem.Vise verujem delima nego recima. Wink

_________________
...Stvarnost oko nas ne moze biti bukvalno prihvacena niti odbacena,pobeci od nje isto je kao pobeci od sopstvenih nogu,prihvatiti je isto je kao i poljubiti sopstvene usne-preostaje nam samo da posmatramo,shvatamo i ostanemo spokojni...
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad sam da on to cesce radi sam
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pitam cesto, ne znam zasto! Ne trebam ga pitati, jednostavno znam da me voli....

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
smokvica84
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 3951

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ga ne ispitujem tako nešto. Kada želi to da mi kaže, on to i uradi, mada ponekad dela govore više od reči...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dragi, da li me volis? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon