www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dragi, da li me volis?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  

ako ga cesto pitate da li vas voli, da li ugrozavate vasu vezu?
da
55%
 55%  [ 15 ]
ne
44%
 44%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 27

Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa hmm...mislim da to ne ugrozava (moju) vezu. Ovo naglasavam moju, jer neznam kakvo je stanje kod drugih. Rolling Eyes Ponekad dok se mazimo, kad smo pospani, lezim na njemu, i on me pita: "Malena, jel me volis?" Ja mu kazem da ga volim ludo, i onda mi on kaze da i on mene voli najvise na svijetu. I nekako mi taj tren trnci prodju kroz mene, i zagrlim ga, i shvatim da mi to njegovo "Volim te" nece nikada dosaditi... Proslo je mozda mjesec dana do toga kad me pitao dali ga volim, i kad sam mu mogla sa 100postotnom sigurnoscu to reci, da osjecam i da ga volim i zelim. Embarassed
Jer ipak, treba vremena dok upoznate neku osobu, a ja sam njegovu dusu potpuno upoznala. Embarassed



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ne pitam ga!
on mene cesto podseca na to Very Happy
 
snezana22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo upravo ga tražim.....hahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing .....a kad sam imala momka, nisam ga pitala, jer sam i sama videla da neće dugo.....
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Hoce li mi neko,objasniti kako to moze ugroziti neku vezu???KAKO?

_________________

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to nikako ne može ugroziti vezu... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada, jer jednostavno nisam osoba koja lako iskazuje svoja osecanja. Cesce to pitanje dolazi sa njegove strane.

_________________
 
caca2007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 17 Mar 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne smatram da to pitanje ugrozava vezu, pitanje cesto dolazi i sa njegove i sa moje strane. Nije da nismo sigurni pa pitam, jednostavno zelimo da cujemo izgovorene te reci.
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno.. nikad ga nepitam jer mi sam kaze da me voli,i to doda uvjek NAJVISE! pa tako da nije potrebno Very Happy

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pitam ga cesto da li me voli.
Samo kad me nesto zaboli, kada se brinem, a ne smem da mu priznam.
Samo ga pitam, sreco volis li me ?
Cekam iskren odgovor u tom trenutku, jer bi me svaki drugi ubio.
Mislim nista ne kosta decku da kaze da voli curu, a meni je to potrebno jer mislim, da ... nisam dovoljno cula te reci u zivotu. Zeljna sam da ih cujem. Samo od njega....
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene to ubija, ako na dan barem jedan put pita me dall me voliš. To je glupo pitanje Razz ne bi bio sa tom osobom da je ne volim Laughing I to može ugroziti vezi, zato što počne nervirati muškarce(naravno i mene) Mr. Green I naravno da ću joj sam govorim da je volim kad vidim da treba to reći ili kad mi dođe Razz

_________________

 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno, to mi je strasno glupo.. nikad nisam i necu to pitati ni jednog decka.. mene je bivsi decko to pitao par puta, i meni je to bilo strasno glupo pitanje.. ako kazem nekome ili neko kaze meni da me voli, onda je to to, a ne da nekog teras da nesto kaze..
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao ja sam bivsem mozak ispirala sa tim,ali vise da ga iznerviram jer sam znala da me voli...ali jednostavno sam volela da mu usred neke utakmice kazem kako imam nesto jako vazno da ga pitam a on se sav pretvori u uvo i ja ga pitam da li me voli...ludeo je od toga...inace sad nemam obicaj da nekog decka to pitam,jer on ce sam to reci kad oseti potrebu...

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dragi, da li me volis? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon