www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tombola za maturu (za one iznad 18)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Tombola za maturu (za one iznad 18) Na vrh strane Na dno strane

E, ovo je jos jedan tekst sa newsgrupe hr.soc.grad.vinkovci. Namerno sam ostavio u izvornom obliku. Wink Usput, jaaako je bRezobrazno.
Arrow
Kako smo Marina i ja žicale tonbole za maturalnu veče?

Eo saću.

Jeno 10 dana pred maturalnu Raska zaprjetila ukorom nama koji nismo nabavili niš tonbola, i kao, ima da jih nabavite, or els.

I tako Marina i ja se dale u potragu, žicale kojekuda, al u svim je*enim
trgovinama je već bilo učenika žicaroša pa nam niko niš nije htijo dat, jer
smo im već išli naku*ac s tim maturalnima. Ni Patrićar isto, ni oni u "Inesu", samo su nas odje*ali. I sad mi se pametno dosjetismo da idemo tamo di niko ne bi išao. I padne meni genijalna ideja na pamet: "Marina, ajmo mi u seksi šop, tamo čedu nam dat!"

Kad ono stvarno, mi se nacrtale u pondrumu pred izlogom seksi šopa očekujuć da kad uđemo vidićemo neku sadomazopissmeover obučenu trebu sa pirsingom u braduljama i take stvari o kojima ja nemam pojma, i lance, k*rce, palce itd...

Izvlačeć žigice, štapiće, slamke i šibice udesilo se tako da sam ja morala prva unić.

Kad ono tamo neka punašnija starija žemska, izgleda ko moja komšinica
odozgo, Mara, neznate ju vi, al da znate crkli bi od smijeha. Ja ušla, kad ono uokolo sve neke gumene pendreke, bozemsačuvaj & sakloni. Poćela ja perfomansu: "Oprostite gospođo, al mi došli da nam vi date nekijeh tonbola za maturalnu veče".

Ona: Ahahahahahahahaha, vi ste prve kojem ste to pitale, baš lepo, ahahahahaha, a štab' vi da vam ja dam, a curice?
Mi: [Zacrvenesmo se, baš mi znamo, e, štab' ona nama mogla dat', jel]
Paaaaaa.... A teta, a šta imate?
Teta: Imam k*rčeva, velkih, malih, na struju i bez, žemskih prstiju,
kojekakovog veša, kaseta i pc mišova sa motivom golijeh ženski, itd...
[kad je rekla ono prvo, Marina i ja se pogledasmo i obadvjema palo na pamet kako bi izgledala Zobenica da dobije umjetni racku na tonboli. Sretno, možda?]
Eo lepojke daću ja vama ovaj vibrator pa se zabavite. Eo daću vam
gumigumija, uzmite šaku, i ove lepe planere sa golim dečkima, jelden da su zgodni?
Mi: fala teta, saste nam mnogo pomogli! [Počele sa izrazom gađenja i
zainteresiranosti trpat dobito u torbe].
Marina: Haaajime ivana, je l' može ovo bit ko'tebe, meni će mamu strefit šlog da vidi ovo!
Teta: Ajde mala, ako ti se mama dosad nije k*rca bojala, zaš' bi sad??!
Mi: Hihihihi, jeste vickasti teta!
Ja: Ma jok. Dačemo to Lamešićki, ona je zadužena za tonbole, štab meni tek tata reko da to nađe!

I tako mi zafalili teti i izašli, sjeli na one stepenice i smijale se ko idijoti jeno pola sata. Izbrojalo gumija, bilo ih dvajs. E super, Raska će bit sretna kad vidi ša smo dobili! U budici kupilo baterija naravno da provjerimo jel stvar radi.

Došli mi u školu i oma kasu se ženske njih par okupilo, mi slavodobitno
izvadile Stvar i reknule: "A poglete šta smo mi nabavili, njanjanja...!"
Prvo su se s gnjušanjem razmakle, ovo ono, fuj, bljakica-kakica, a onda
poslje je bilo šalji dalje da ja vidim. Pa sam ja instalisala baterije unutra i upalila to, te ostavila na podu u svlačijonici da šeta po keramićkim ploćicama, ove koje nisu vidle počle vrištat, upo Mile i viknuo: "Bješte, sve ce da nas izj*be!" - što me pocjetilo na onaj vic di to Mujo kaže Fati.
I onda su ga dečki uzeli i kasmo bili u dvorani sjedili na tribinama slušali
neko laprdanje naše drage psihologinje, turili ga upalitog Katarini u majcu, ona počela vrištat pa je psihologinja oterala cjeli razred van.

Naša Raska kaje vidla, orosile joj se oči i gaće i odlučila je da če to bit
prva nagrada.

Alaj smo dobili po fergazeru zbog te prve nagrade od Marićke.

Živijooooooooooooooooooooooooooo!!!!

A ako meni nevjerujete pitajte Anu.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Tombola za maturu (za one iznad 18) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon