www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Porsche Svet
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: techart carerra gt Na vrh strane Na dno strane

tekart je jos unapredio i poboljsao ovog rasnok trkaca i cistokrvnog sportistu malim kozmetickim i mehanickim izmenama carerra gt jee postala brza i atraktivnija,snaga je sa 612ks povecana na 635...

 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1.9.06

Porsche: Novi Cayenne


Cayenneov izgled je često bio tema rasprava, a zaključci tih rasprava su retko išli u prilog Porscheovom, kako su ga neki nazivali, izletu u SUV segment. Ali činjenica je kako je Cayenne pronašao svoje obožavaoce među 4X4 kupcima i kako bi ostali na tragu tih prodajnih rezultata u Porscheu su odlučili sprovesti manje izmene.
Možda pod uticajem mnogih Cayenne-a koji su na ovaj ili onaj način modifikovani nakon kupovine u Porscheu su odlučili napraviti novu verziju agresivnijom. Prednja svetla su nešto "oštrija", odbojnici i pragovi nešto širi, verovatno će se tu naći i pokoji hromirani detalj više. Unutrašnjost i paketi opreme bi se takođe trebali doterati.
Ukupno gledajući konture Cayenne-a se nisu puno promenile, ali duže prednje vešanje sugeriše na postojanje modifikacija koje bi trebale udovoljiti sigurnosnim zahtevima za zaštitu pešaka.
Još nema naznaka o motorima koji bi trebali pokretati ovu izvedbu Cayenne-a, ali će se najverovatnije raditi o updateovanim verzijama trenutnih V6, V8 i V8 turbo agregata, jer bi novi motori zahtevali preveliki trud za manji facelift. Svejedno, pojaviće se hibridna verzija Cayennea koja će motor deliti sa Audijem Q7 i VW Touareg-om.
Nova verzija Cayenne-a će svoje prvo službeno javno pojavljivanje obaviti u Detroitu, u januaru, dok bi prodaja trebala početi krajem sledeće godine.

_________________
I C E M A N
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izlazi nova verzija porseovog modela turbo u ogranicenoj seriji pod nazivom 9ff 911 turbo stage 3 s bokser flat 6 motorom koji u ovoj varijanti oslaobadja 640ks pri 6000 o/min i s obrtnim momentom od 813.49nm i dostize max brzinu od 342.8km/h dok mu za sprint od 0-100 km/h treba samo 3.5sec
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo malo noviteta:
Panamera:uveliko se ispituje na stazi nirburning,planira se da mu premijera bude as u zenevi 2009..Motor ce biti napred s tim sto ce inzinjeri videti da ga sto vvise povuku nazad,zbog rapodele mase.Paleta snage motora ce biti od v8 sa 350ks do v8 turbo sa 560ks.Mada se navodi da ce ako im se konkurenti kao sto su mercedes cls,aston martin rapid,...priblize po snazi upoterbiti motor iz carerre gt od 700ks

techart 911 turbo:za sada u tekartu su preradili samo dizajnerski novi turbo koji sada atraktivnije izgleda mada se planiraju i noviji modeli s friziranim motorima...


911 GT2:pomalo kao nabudzeni turbo trebalo bi po navodima da ima minimum 550ks a max brzina da premasuje 320km/h

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stize nam i gembala miraz evolusn...
cena od 2miliona dolara za nju se dobija:
v10 motor od 5733 kubika i 1000 ks
obrtni moment je 1201.25nm
za sada nema podataka o ubrzanjima i max brzini...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Porsche je pravio dobar potez sa Carrerom GT. Nisu ga napravili jedan od najbrzih na svetu jer su znali da ce tuneri to da rade. Tako Porsche, odnosno Gemballa, ipak moze da konkurise sa Koenigsegg, Zonda, Ferrari itd. Ako je toliko brz svi ce da kazu: vidi tuniran Porsche. Ako ne bude bio dobar (kvarovi itd.) onda nije vise Porsche vec Gemballa.

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, i ja mislim da je najbolji Porsche-ov model upravo Carrera GT ali takodje smatram da je medju najbrzim automobilima...Uostalom, zasto bi ljudi rekli da je tuniran ako je najbrzi?

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oduvek sam bio lud za GT2, to je bio za mene auto nad autima. Ali jbg, posle izasla Carrera GT hehehe 8)

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Oduvek sam bio lud za GT2, to je bio za mene auto nad autima. Ali jbg, posle izasla Carrera GT hehehe 8)
Za mene je GT2 jos uvek najbolji porse jer carrera gt ce da prestane da se pravi a gt2 ce se uvek biti tu... 8)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad vec pricamo o najlepsim Porsche-ima, meni je najlepsi Cayman S.Ima nekako napad dizajn, lep prednji deo, lepo se i cuje, odlican je za "budzenje"...Naravno, ni Carrera GT ni 911 GT2 ni 911 GT3 ne zaostaju (mozda su i bolji...).

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Kad vec pricamo o najlepsim Porsche-ima, meni je najlepsi Cayman S.Ima nekako napad dizajn, lep prednji deo, lepo se i cuje, odlican je za "budzenje"...Naravno, ni Carrera GT ni 911 GT2 ni 911 GT3 ne zaostaju (mozda su i bolji...).

Evo onda za tebe rile 1 Strosek-ov Cayman Wink


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super izgleda!Svidja mi se sto su mu izduvi na sredini...Nema sta, od Porsche-a najvise mi se dopada Cayman...Najbolji je!

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Porsche Svet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 2 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon