www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Simptomi trudnoce
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
hehe ja bi se posteno ublasila od toga.. Mr. Green

nego da vam javim na kraju sta je bilo... kasnila mi mesecnica 10-14 dana ali sam na kraju ipak dobila.. Very Happy

hehehe, eto spas u pravi cas..e sad sala na stranu, pretpostavljam da nisi otisla do lekara... Rolling Eyes bez obzira na to sto si dobila, nije bas ni preporucljivo da ciklus kasni punih 14 dana..ocigledno da nesto nije bas bilo kako treba cim je zakasnjenje toliko...idi ti ipak learu da ne bi dolazila opet u ovakve nezgodne situacije Wink



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam ali ja sam koristila tablete za kontracepciju godinu dana i sada pauziram i to je zbog toga kasnilo... to je i normalno,bar mislim...


inace evo mi novog problema... Rolling Eyes pinki pomagaj,ti imas ovde najvise iskustva koliko mi se cini...
sinoc kada sam imala sa deckom odnose tokom odnosa (sad da budem direktna) ispalo mi je.. i uocili smo na njegovom... nesto belo.. kao svrsetak... ali on kaze da nije on bio u pitanju,da nije bio ni blizu... i kaze da je to od mene...
svejedno,nastavili smo.. i na kraju je i redovno kao i uvek zavrsio...
on kaze da je to od mene a meni su neke "zene" rekle da moj svrsetak treba da bude providan...

sad od koga je to? i sad sta da radim ako je on bio u pitanju? to je vec u meni a meni su od sinoc krenuli plodni dani...

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto je ova tema vise vezana za simptome trudnoce, odgovoricu ti svoje misljenje na pp, vazi?ili jednostavno u nekoj temi na zdravlju, kako god je tebi bolje Wink da ne odemo u off topic vazi? Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze,samo mi javi gde ces ako ces na neku temu..

_________________
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravo mesto da podelim moje iskustvo sa vama,mozda malo bezim od konkretnog pitanja ali ne zamerite mi,imam potrebu da vam u kratkim crtama ispricam svoju pricu na ovu temu Shocked
ja sam pre dve godine bila trudna,naravno nisam znala do prvog dana izostanka menstruacije,mada sam imala skoro sve simptome da cu da dobijem.
ja sam nekako znala i stalno sam pricala o tome,bila sam placljiva i lose raspolozena,prvog dana kada je menstracija zakasnila kupila sam i uradila test,naravno kod drugarice,nisam smela da pogledam,ali ona je odmah pocela da se smeje i rekla mi rezultat testa,bio je pozitivan,to je bio najveci sok za mene tada,tresla sam se od muke,jer ja to nisam zelela i ako sam imala i jos imam dugu i ozbiljnu vezu.sutradan sam otisla kod ginekologa i on je potvrdio,dao mi je slicicu ultrazvuka i dao mi nedelju dana da razmislim sta cu da radim.tih nedelju dana mog razmisljanja,mada sam ja odmah znala sta cu da radim,bila mnogo ponosna na sebe,i ako je trudnoca bila mala,ja sam se predivno osecala,to je stvarno neopisivo osecanje.rekla sam decku i on je plakao kada sam mu rekla da ja to ne zelim iz svojih licnih razloga da vam se sad ne pravdam.onda jednog cetvrtka u tri popodne sve je bilo gotovo i bebe vise nije bilo,sve sam to dobro podnela i sve je bilo u redu dok nisam dosla kuci.tada su pocele psihicke teznje,ali sta cu sama sam tako htela i sad je gotovo.moj decko i ja smo jos uvek zajedno,nikada od tada nismo to vise pomenuli,ali se nas sexualni zivot skroz promenio
toliko,hvala sto ste me saslusali na neki nacin.

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
majavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 7
Mesto: Vukovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što se tiče hormonalnog poremecaja ako si pila kontracepcijske tablete to ti je gotovo 100% Ja sam ih uzimala 5 godina i kada sam ih prestala uzimati nisam dobila mengu 2 mjeseca i udebljala sam se 5 kg!

A sada mi kasni 9 dana (prosla mi je menga dosla na vrijeme!) i mislim da sam trudna, sutra cu probati sa testom!
 
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko je trajalo to moje natecenje grudi i stalna zelja za nekim novim jelom.. Embarassed
 
IvanaNL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao svima htela sam samo da vas pitam dali je simtom trudnoce bol u grudima i pojava mleka meni se to prvi put desava pa sam bas u neizvesnosti

_________________
Volim te
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citam malo sad ove tekstove, i hvata me hladan znoj. Laughing
Kasni mi vec 14dana, i stalno sam pospana i umorna. Ne vjerujem da sam takav baksuz da mi se dogodi trudnoca, iako znam da bi i u tom slucaju bilo sve ok. Imam decka koji me obozava i koji bi mi pruzio potpunu podrsku i sve sto mi treba. Tako da s te strane bi bila sigurna i sretna. Ali ipak, mlada sam, i jos neiskusna i imam veliki strah od svega toga. Obecao je da ce mi biti podrska u svakom slucaju i da se ne bojim nicega dok me on cuva. Smile Doduse, kupila sam test prije 7dana i bio je negativan, i tjesim se tom cinjenicom. Ali ipak mi ne dolazi menstruacija. Rolling Eyes A bit ce sve dobro. Smile

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Citam malo sad ove tekstove, i hvata me hladan znoj. Laughing
Kasni mi vec 14dana, i stalno sam pospana i umorna. Ne vjerujem da sam takav baksuz da mi se dogodi trudnoca, iako znam da bi i u tom slucaju bilo sve ok. Imam decka koji me obozava i koji bi mi pruzio potpunu podrsku i sve sto mi treba. Tako da s te strane bi bila sigurna i sretna. Ali ipak, mlada sam, i jos neiskusna i imam veliki strah od svega toga. Obecao je da ce mi biti podrska u svakom slucaju i da se ne bojim nicega dok me on cuva. Smile Doduse, kupila sam test prije 7dana i bio je negativan, i tjesim se tom cinjenicom. Ali ipak mi ne dolazi menstruacija. Rolling Eyes A bit ce sve dobro. Smile


Mojoj prijateljici je kasnila 15 dana i već se pomorila sa sudbinom Laughing ali nije bila trudna nego je imala neki hormonalni poremećaj. Tako da izostanak ili kašnjenje menstruacije ne mora biti trudnoća. Meni se događalo da mi jedan mjesec preskoči. Ali svejedno pođi na pregled.
Ne razumijem kako netko trudnoću može nazivati baksuz....ja se više bojim spolnih bolesti, trudnoća je zapravo najmanji problem. A još uz to imaš i dečka...ne razumijem u čemu je problem. Zamisli da budeš s nekim samo na jednu noć i zatrudniš...e to je baksuz Laughing
Ja sam jučer dobila menstruaciju, kasnila je 4 dana i mislila sam da sam trudna. Uz to mi se u ta 4 dana svako jutro povraćalo i imala sam neke čudne zahtjeve, htjela sam biti stalno sama, plakala sam, puno jela i spavala. Bila sam strašno depresivna. I nadala sam se trudnoći...kad odjednom prokrvarila Sad Nadam se da ću slijedeći mjesec uspjeti.
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:



Ne razumijem kako netko trudnoću može nazivati baksuz....ja se više bojim spolnih bolesti, trudnoća je zapravo najmanji problem. A još uz to imaš i dečka...ne razumijem u čemu je problem.


Izvini, ali za mene je to baksuz. Ja nemam sredjenu zivotnu situaciju da bi sa veseljem docekala dijete. Podrsku od decka bi sigurno imala. Ali sta je sa faxom? Sta je sa planovima? Ipak imam 19god.
A decko? Pa ja i moj decko smo mjesec dana skupa... Vjerujem mu da me voli, ali ipak bi to sve prebrzo bilo. Ali necu da se zabrinjavam, sta bude bit ce.
Kasni mi vec 20ak dana, ali vec sam napravila 2testa u medjuvremenu,i oba su bila negativna. Tako da se ne brinem vise, sigurno je poremecaj sa hormonima ili nervoza..ili sta ja znam. Rolling Eyes

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:



Kasni mi vec 20ak dana, ali vec sam napravila 2testa u medjuvremenu,i oba su bila negativna. Tako da se ne brinem vise, sigurno je poremecaj sa hormonima ili nervoza..ili sta ja znam. Rolling Eyes


Možda je cista. Mojoj prijateljici je kasnila 15 tak dana i pošla je na pregled. Ginekolog je utvrdio da ima malu cistu na jajniku. Nije ništa opasno, ali dao joj je neke tablete. Pođi što prije na pregled i ne igraj se s tim stvarima. A svaki poremećaj se mora liječiti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Simptomi trudnoce Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon