www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Simptomi trudnoce
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  
Autor Poruka
oceanprinces
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sreco idi ti fino kod lekara.
ne mora da znaci da si trudna. mozda je nesto drugo u pitanju.
idi fino kupi test pa onda kod lekara.
pozdrav i sve najbolje


 
Slatka_mala_88_swe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 72

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a zasto mislis da bi trebalo da idem kod lekara?????????????????????????????
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako imas sve simptome koje si navela nesto sigurno nije u redu...da li je samo infekcija mokracnih kanala, pokvaren stomak ili trudnoca ne moze ti niko od nas reci zato lepo zdravstvenu knjizicu u ruke i 'kuc, kuc...ja dosla na pregled' Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Slatka_mala_88_swe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 72

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,ali ovde to nije tako...zakazes pa te zovu za mesec dana...... Sad umrecu do tada.......stvarno ne znam sta da radim....... New Spiral
 
Darkova mala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 16 Mar 2007
Poruke: 4

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 30, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


ja stvarno ne znam sta da radim,kasni mi 7 dana a ne smem doktoru.... Sad
Bojim se i rezultata testa za trudnocu pa ga jos nisam uzela,a koliko vidim ni on nije toliko pouzdan...
desavalo se i pre da mi kasni najvise 3 dana,mada je jednom kasnilo 14 dana,ali tad nisam imala odnose i nisam se bojala..
Sta da radim?
Da li je ovaj izostanak mece mogucnost da sam trudna iako smo pazili?
 
MarijanaRZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Caoste, meni jos uvek ne kasni, ali smo ceo decembar MM i ja bili u velikoj akciji oko
Grudi su me pre dva dana jaaako bolele, nisam mogla na stomak da legnem. A danas, me skoro i ne bole, cudno je kod mene da 5. dan PMS ne bole Sad . Ovo bi mi bila druga trudnoca.

Mislim da necu ugledati svoje II ctrice ovaj mesec Sad
 
Okano27
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Mar 2008
Poruke: 9
Mesto: Atlanta

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Simptomi su razliciti od zene do zene...

Ja sam menzis imala samo 3 dana, i normalno je djelovalo, ali nakon nekih 7 dana sam predpostavila da sam trudna. Krenuli smo na veceru i u autu, tog trena, sam samo osjetila kao da mi je dusa zaspala... Iznenadni umor sam osjetila, pa sam muzu tada rekla 'Mislim da sam trudna' na sto je on rekao 'Ma ne vjerujem'...Poslije 3 dana su me grudi boljele ... i znala sam ...Glupo je reci da sam samo predpostavila i osjetila da u meni raste novi zivot... I kada sam cekala drugi menzis, prije nego sam doblia menzu otisla sam i kupila 2 testa za trudnocu, gdje se pokazalo prvi put 'pozitivno', a to vece i drugi je pokazao pozitivno! Smile Nakon dvije sedmice su poceli sledeci simptomi:

- Konstantni umor.
- Nenormalna potreba za spavanjem.
- mucnine i povracanje... koji jos uvijek traju (10 sedmica sam trudna) i koji me iscrpe do maksimuma.
- Grudi su boljele...
- I da jos nesto ... imala sma male bolove (kao pred menzis kada treba da se dobije) u malom stomaku... Imala sma osjecaj kao da cu dobiti menzu...
 
Darkova mala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 16 Mar 2007
Poruke: 4

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 19, 2008 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja stvarno imam problem....
Prethodna dva meseca sam imala redovno menstr.na tacan datum,ali mi se ovaj mesec kasni 12 dana.....
Da li je moguce da je to samo neki poremecaj jer mi se to desilo jos jednom?
Ali poslednji put kad sam imala odnos,uradili smo to 2 puta za redom,da li postoji mogucnost da se zatrudni ako ostanu tragovi na njemu,pa ih on prenese tokom drugog odnosa?
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 19, 2008 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da li postoji mogucnost da se zatrudni ako ostanu tragovi na njemu,pa ih on prenese tokom drugog odnosa?


Mogućnost postoji.

Ukratko - kupi test Wink i javni šta je bilo Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
GuJa_NeBeSkA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 34
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 20, 2008 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Darkova mala je napisao/la sledeće:
E ja stvarno imam problem....
Prethodna dva meseca sam imala redovno menstr.na tacan datum,ali mi se ovaj mesec kasni 12 dana.....
Da li je moguce da je to samo neki poremecaj jer mi se to desilo jos jednom?
Ali poslednji put kad sam imala odnos,uradili smo to 2 puta za redom,da li postoji mogucnost da se zatrudni ako ostanu tragovi na njemu,pa ih on prenese tokom drugog odnosa?


Devojci je mojoj kasnila isto 12 dana i dobila je. Koliko sam ja shvatio, što se više nerviraš, kidaš živce i ubijaš se na nervnoj bazi "Joj, šta ako, šta ako ne", samo je prolongiraš.

Verovatno nije ništa ozbiljno i nemoj da se brineš.
 
Paklena_Vucica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2008
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebala sam dobiti 05.04 stim da sam na 04.04 imala neke ruzicaste, rozljikavo crvene mrlje, kapljice krvi na dolnjem vesu, mislila sam da cu dobiti i stavila ulozak i legla da spavam. Sutradan nista.. Uvece opet kao da ce mi svakog momenta krenuti iposto je to bila subota, izasla sam sa prijateljicama u grad i stavila tampon. Kada sam dosla kuci bilo je mozda kap ili dve na tamponu. Stavila sam opet ulozak i legla da spavam. Ujutro opet nista..
To je 05.04 na 06.04 bilo... Od tada nista
Nije bilo nikakvih znakova da cu dobiti sem grceva u stomaku s vremena na vreme,sto je opet preskazalo da cu dobiti..
I juce uvece, kao da bi da krene a opet do jutra nista..

Jel to neki hormonski poremecaj ili?
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je jednom kasnilo 12 dana i bila sam se opasno uplasila..
Laknulo mi je bilo kad sam dobila.. A sve je to bilo zbog stresa oko prijemnog.
Moze da se desi da je neki poremecaj ili eto kao i meni stres.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Simptomi trudnoce Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon