www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Simptomi trudnoce
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  
Autor Poruka
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se samo spavalo. Nije bi bila nikakva muka niti mi se jelo nesto posebno ali sam vec oko 18h lezala u krevet i spavala po 12-13 sati. Budila sam se par puta nocu da idem u wc, i to je kazu jedan od simptoma. Evo, sada sam 16 nedelja, i spavanje me polako popusta, konacno Smile

 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene simptomi trudnoce su se javili tek posto sam saznala da sam trudna i doktor to potvrdio,sve ono sto je uobicajeno i propratno ja sam imala,povracanje u svakom dobu dana ,
cesto mokrenje,nadutost,i sl

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam saznala da sam trudna kad mi je potvrdio doktor jer do tada sam samo slutila zato sto mi kasnila mensa!
Prvih tri meseca mi se samo spavalo a sve u svemu kao da nisam bila trudna svih 9 meseci!Jedino sto nisam mogla vise da mirisem ili da jedem je bio beli luk ali to je skoro kod svake trudnice!
Sta sam jos primetila da sam sve mirise osetila pre nego iko oko mene!

Ja mogu da kazem da sam imala divnu trudnocu bez ikakvih problema ali je zato porodjaj bio jako dug!!!! New Spiral

_________________
 
tweety7933
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Avg 2007
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 08, 2007 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uradila sam test trudnoce i bio je pozitivan.Citajuci ovdje vis vi imate potrebu za jelom kod mene je drukcije ja uopste ne jedem .Da li je to normalno?
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 08, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa normalno je, svako ima drugacije simptome.
Kod mene npr, u prvoj trudnoci, prvih 5 meseci mislim, ne da nisam mogla da jedem, nego mi se gadio miris kuhinje, frizidera, fuj, strasno
Samo sam mandarine jela, cak mi i koza mirisala na njih
A u drugoj trudnoci sam jela normalno, al nikad nisam imala zelju za necim posebnim

Znaci, sve je to individualno

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Nevidjena1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 08, 2007 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam zasto se nekada nadujem ko luda, to me bas nervira?
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E da vas pitam, meni svako sumnja na trudnocu ali ja ne mislim da je tako ali ajde da vas pitam.. pa javite ako je neko od vas imao ove simptome


Pre jedno 4-5 dana sam imala nekih stomacnih problema.. znaci mnogo me boleo i 1 dan sam provela maltene citav na wc-u (proliv). Za ovih nedelju dana sam smrsala 4 kg, izgubila sam zelju i volju za hranom.. Znam da moram da jedem, i onda pojedem par zalogaja i ako bi zelela da nastavim dalje sa njoj osecala bi kao da mi ta hrana ne prija...
Ovako jedem mozda samo jednom na dan.
Kako sam smrsla tako i kako ne jedem redovno, s vremena na vreme sam imala neke vrtoglavice, sada su one prestale ali sada s vremena na vreme osecam kako mi je lose.. nista me ne boli, nije mi muka ali opet osetim da mi nije dobro...
Dalje, na gacicama su mi se tada (pre jedno 4-5 dana) pojavile braonkaste flekice, da kazem kapljice slicno kao sasusena krv, kao kad imate menstruaciju i ona je pri kraju pa onaj finale imate te kapljice, mrljice na gacicama. Te kapljice sam imala u vecoj meri tada, i sutra dan nesto jako sitno. i od tada je proslo je 4 dana i ni traga kapljicama ni nista.
Kada sam ih videla mislila sam da su predznak najave mestruacionog ciklusa mada mi je bilo pomalo cudno jer mi nije bio termin za to.. Sada otprilike u narednih par dana treba da dobijem menstruaciju.

e sad, da li je ovo uzrok mojih stomacnih problema, nekog hormonskog poremecaja ili kako me neki zezaju da je trudnoca?
Da li je neko od vas u trudnoci imao ove simptome?

Kazu da zena iliti devojka to oseti kada je trudna, da sluti na to.. E ja nemam taj osecaj, ja imam jedino osecaj da nije to u pitanju nego nesto drugo ali ne znam sta

_________________
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kupi test lijepo
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar i ti mislis da je to u pitanju???

EDIT: Ujutro mi je bilo strasno lose, jako me boleo stomak i muka mi je bilo jako... Sad
Opet imam one braon flekice na gacicama ali sada u vecoj meri

_________________
 
mima85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 12:24 pm    Naslov poruke: simptomi Na vrh strane Na dno strane

Ej zene,da vas pitam nesto:nakon koliko dana se javljaju prvi simptomi?
Da li je moguce da se jave nakon 10-15 dana?
PozZz i hvala unapred
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko znam moguce je da se jave simptomi i posle 2-3 dana.. sve zavisi od organizma

_________________
 
Slatka_mala_88_swe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 72

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 1:19 am    Naslov poruke: pozz za sve Na vrh strane Na dno strane

treba mi pomoc....bojim se da sam trudna pa mi treba savet ....zadnji sex sam imala 10.10.2007. posle kog mislim da sam trudna..25. istog meseca sam dobila....e posle toga,jedno vece mi se uzasno zavrtelo u glavi,mislila sam da cu se onesvestiti....i to je bilo sve sa vrtoglavicom....posle nekoliko dana umirala sam od glavobolje i to je trajalo 2-3 dana......ne mogu da kazem da imam ucestalu mokrecu jer ja pijem puno sokova tako da svakih 3 min. trcim u wc....ali najvise sto me plasi je to sto sam se nadula kao bure i to samo stomak.....da li to znaci da sam mozda trudna ili ne.....
hvala unapred....


ali i to nije sve....evo sada sam citala vase poruke i samo se pronalazim.....zaboravila sam da kazem da mi je s vremena na vreme muka ali ne nesto preterano....ali pogotovu uvece....imam uzasne bolove u ledjima i spava mi se stalno.....ali zato legnem umorna,ustanem umorna kao da sam godinu dana kopala bez prestanka......pomozite mi.....

[Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Simptomi trudnoce Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon