www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovom filmu,mene je prvi dio odusevio tako da cu ici i ovaj da gledam.... Sta vi mislite?

 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi deo je bio skroz OK, tako da cekam da drugi deo dodje kod nas, pa da vidimo da li ce i on biti tako dobar.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedva cekam!!! orlanda i depa nikad dovoljno Mr. Green
salu na stranu, prvi deo mi se mnooooooogo dopao...lep, zanimljiv film i sigurna sam da ce i drugi biti takav

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narode, znam da ova tema nije u vezi sastanczenja, ali ocu da gledam taj film! Sad((

Salim se. Moji pajtasi bas i nisu nesto za bioskop vec duze vreme. Ako hocete, mogu da organizujem neko sastancenje za Novi Sad.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

superiska je.oba su dela fantasticna
 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skinucu ga sa neta, moze da se nadje, prvo trazim prevod
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga necu ni gledati,ne volim taj stil filmova...
 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa cim se toliko procuo verovatno je dobar...ne volim previse fantazije u filmovima...vise volim realne filmove i nesto sto moze da se dogodi a ne neke munje vestice i ostalo...
 
viktorpop
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 382
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uhhhh, sad ste me zainteresovali, stoji mi na hardu vec deset dana i nikako da sednem i pogledam ga. Sem sto zene nisu mogle da sakriju uzdahe zbog John Deep-om vec sam stigao da da zaboravim radnju u prvom delu, znam da je neki piratski brod u pitanju i neki monstrumi hodaju kroz vodu. Moracu da obnovim prvo gradivo sa prvim delom pa onda da nastavim sa drugim. Razz
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam film evo vec dva puta sa devojchicom i veoma mi se svideo .. film je dosta bolji nego prvi deo u kojem je bilo dosta " poteza za decu " tipa iskakanja cudovista iz broda i tako dok ovaj drugi deo ima sasvim drugaciju pricu .. uostalom .. odite, gledajte pa da cujem sta vi mislite .. moje licno misljenje je da je odlican

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
travolta011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 133

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi mi se svidjao, drugi jos nisam gledao
 
kraguj199
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi je dobar. Tesko da ponove isto u drugom delu. Izuzev Kuma 2 svi ostali drugi delovi su losiji od prvih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon