www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kamioni????
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 9:18 am    Naslov poruke: Kamioni???? Na vrh strane Na dno strane

Koji su po vama bolji kamioni,evropski zaseceni ili njuskasi koji se uglavnom preve za americko trziste meni se svidjaju njuskasi a usput su i bezbedniji od nasih evropskih modela...Po meni su najlepsi i najbolji kamioni sledecih marki (navedenim redosledom):
1.Volvo
2.fraitlajner
3.mak
itd


 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njuskasi se i meni vise svidjaju. Za frontalne nezgode jesu bezbedniji. Ali Evropski modeli su mnogo funkcionalniji i prakticniji za voznju i manuvriranje. Dolazi jos uz toga da ima restrikcije sto se tice duzine kompletne kombinacije, ako imas njusku onda je totalno izgubljen prostor, u Americi tih restrikcija nema.

Za mene bi bilo ovako:

1. Volvo
2. Scania
3. Renault Magnum


Nema nijedan Americki u moj top 3 jer mislim da su Evropske masine mnogo dalje u tehnici.

_________________
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo moj Favoriti

1.Mercedes Actros
2. Mack
3.Volvo

_________________
I C E M A N
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovakav mack je cini mi se korišćen u filmu "Terminator 2", paklena mašina!

Koliko god bio ljubitelj volvo(FH) kamiona, ni po čemu ne mogu ni njega ni mercedesa(actros) da uporedim sa renault radiance kamionom. Ova stvar dizajnom po meni parira i najljepšim automobilima svijeta- prelijep je!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tacno je da u njuskas verziji ima dosta tzv neiskoriscenog prostora ali zato kod njih imate kucu na tockovima al bukvalno,sto se tice T2 filma tamo je koriscen zaseceni model ko ovaj kenvort na slici...:
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Chuo sam da su kamioni SADu pretezno benzinci? jel to tachno?
Mislim koliko takav kamion moze da ide....
A shto se tiche Americhkih velikih kamiona,evo kao ovaj na slici iznad, pa kaiondzije u americi bukvalno zive u kamionima i nemaju kucu,to je jedan nachin zivota koji ne podrazumeva stalno mesto boravka bash kao u igrici 18wos across usa Wink

_________________
nedd1ch
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gardas88 je napisao/la sledeće:
Ovakav mack je cini mi se korišćen u filmu "Terminator 2", paklena mašina!

Koliko god bio ljubitelj volvo(FH) kamiona, ni po čemu ne mogu ni njega ni mercedesa(actros) da uporedim sa renault radiance kamionom. Ova stvar dizajnom po meni parira i najljepšim automobilima svijeta- prelijep je!

Drugaciji kamion je koriscen za snimanje T2 ali nebitno.
Moram priznati da ovaj Renault-ov kamion ima idealan, vrhunski dizajn...

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Americki kamioni su naravno isto dizelasi.

Imao sam dosta iskustva sa taj Mercedes Actros, nije ni zadjavola. Mercedes super pravi automobile ali o kamionima nemaju pojma...mnogo se kvare, i to svaka verzija.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da to sam i ja cuo kao sto sam cuo i da je volvo najzahvalniji za odrzavanje a mak da je jak ko som mada mislim da je sad volvo sa svojim najacim motorom koji je ujedno i najaci motor koji se ugradjuje u kamione potuko i maka....koji je toliko poznat samo zbog filmova iako je po meni frajtlajner mnogo bolji od maka cak je i peterbilt po meni bolji od maka....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Don Kone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 09 Jul 2006
Poruke: 93
Mesto: Alexandrovo

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njushkashi su definitivno mocniji ...



 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i meni takodje.........lepse mi deluju a i nekako su mocniji.......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Don Kone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 09 Jul 2006
Poruke: 93
Mesto: Alexandrovo

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo, iz lichnog iskustva kazem, mana im je sto su neudobni ... direktna veza kabine sa shasijom ...

_________________
Kad me shvatiš bolje ćeš me razumeti jer...
Zivot je pozornica gde svako igra svoju ulogu...
Love me or let it be, but don't play with me...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Kamioni???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon