www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pridji mi ti...
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
dacaBL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 41
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 7:22 pm    Naslov poruke: Pridji mi ti... Na vrh strane Na dno strane

Citajuci neke topike dosla sam na do toga da postavim ovu temu da malo cavljamo..

pazite ovako...

Momci, je li vam se nekad desilo da vas devojka pozove da izađete, jer joj se mnogo sviđate i želi da se bolje upoznate? Šta je bilo? Kako je bilo? Šta bi bilo, kad bi...?
Devojke, je li neka od vas već učinila prvi korak? Da li biste se mogle 'odvažiti' na taj potez?

Ravnopravnost na tom polju ili ipak ne?


 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja ipak volim prva prici jer volim znati da ga mogu osvojiti tako mi raste samopouzdanje.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto da ne? Ako mi se jako dopada a on nema baš neku hrabrost da prvi krene, onda ja počnem al pomalo. U nekim situacijama nije dobro prenagljivat, onda ne izadje dobro za žensko.
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam ucinila prvi korak ali samo u smislu da malo ubrzam stvari...Nikada nisam prisla nekom nepoznatom da ga muvam ko mi se kao svideo, ali jesam malo umela da isforsiram nesto sto bi se desilo ionako i ovako, ja sam samo malo ubrzala tj pokazala konkretno sta zelim.

_________________


Poslednja prepravka: Cute Blondie datum Pon Jul 17, 2006 10:53 am; ukupno izmenjena 1 put
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prebazujem ovo u "ljubav i prijateljstvo", jer je pitanje za oba pola! Tako da joj nije mesto u Njenoj sobi! Wink

_________________


 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prišla sam prva jednom i evo veza i dan danas super fercera hehehe

Meni se on jako svidjao i budući da sam ja prije živjela u gradu gdje je to sasvim normalno , odlučno sam mu prišla i rekla sve što me žuljalo. Na samom početku i on i oni koji su nas okruživali gledali su u mene saa nevjericom.Najviše što se iznenadio bilo je to kada me pitao šta ako mi da korpu šta ću onda..a ja sam mu sasvim hladnokrvno odgovorila/mada sam se u sebi molila da do toga ne dodje/ da se ništa neće promijeniti i da ću nastaviti dalje hehehe.

Naravno pristao je i dan danas nakon 10 godina skupa smo hehehe

Stoga ne vidim zašto bi se na žensko gledalo s poniženjem ili nekako drugačije ako prva pridje dečku koji joj se na bilo koji način svidja? Zašto bi ženske stalno čekale da muškarci prvi pridju kad se već odavno dokazalo da su žene mnogo smjelije i hrabrije od naših mačo muškaraca? hehehe

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne vidim nista lose u tome.danas je sasvim normalno da devojka bude ta koja ce naciniti prvi korak.Imas stidljivih muskaraca, imas i muskaraca koji su nesigurni..a jednostavno imas devojaka koje ne zele da gube vreme..zasto da ne? Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
minjaisanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1031
Mesto: *Paviljoni*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikada prisla prva, ali ko zna ako bi mi se neko mnooogo svideo mozda....

_________________
Don't hate me because I am beautiful....
Hate me because your boyfriend thinks so!!!
 
smokvica84
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 3951

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vidim ništa loše u tome da devojka prva priđe muškarcu, zašto da ne?

_________________
 
simeundjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 16

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[I]
Wink ma to ti je prava tema...ja sam za ravnopravnost...
zasto ne bi djevojka prisla muskarcu ako joj se svidja?jer inace,mozda on to ne primijeti i jedna divna veza ostane "neprobana"..
meni se,licno,prije par godina desilo da me "startala" djevojka,koja mi je dugo bila prijateljica,i koja mi se svidjala ali nisam bio siguran u obostranost emocija pa nisam nista preduzimao da ne kvarim prijateljstvo...medjutim,pridje ona meni i pita me da se nas dvoje "smuvamo",kaze svidjam joj se,to je vise od prijateljstva...ja sam u tom momentu zaboravio i gdje sam i sta radim,samo sam znao za nas dvoje,za njene usne,oci...bilo je fantasticno,izgubio sam se od "srece"...
trajala je ta veza dugo,kasnije smo ostali dobri prijatelji,bili smo mladi tad...mislim da je to prava stvar-ko prvi nesto osjeti-neka prilazi,to je apsolutno normalno...ne propustajte stvari zbog predrasuda o polovima i ko treba prici a ko ne...eto-toliko od mene...umorih se tipkajuci... Laughing
 
just_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 120

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muskarac treba da bude taj koji ce da pridje devojci,ali nema nista lose u tome ako devojka ucini prvi korak
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim kad ja njoj prvi pridjem i kad treba da se malo pomucim oko devojke! ali naravno nemam nista protiv ni ona meni da pridje prva - i to je za pohvalu!!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Pridji mi ti... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon