www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pridji mi ti...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise volim da osvajam i biram ja nego da budem neciji trofej,ali retko kad bas jako direktno onako dam neki znak sto da ne


_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam na neki nacin stidljiv i nemam nista protiv toga,da cure urade onaj prvi korak Smile
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom, i to mi je najbolja veza u zivotu bila. Kazem, ako vec ima hrabrosti da mi prva pridje, zasto da je ne nagradim necim lepim?? Wink Twisted Evil

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se letos jedan momak jako svideo da kad ga vidim poludim...ali nisam smela mu prici pa drugarica prisla njegovom drugu pa dal hoce da se upoznamo i tako dalje pa on prihvatio i smo se upoznali ali nekako otkud znam...ja zivim u fr on u srbiji,saznao je da ostajem nedelju dana pa nista nije bilo;kad se setim kajem se sto smo se upoznali ali sta je tu je...trebala sam da pustim on da uradi prvi korak valda bih danas bilo drugacije...
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jos nisam imala priliku,tako da ne znam...ali sumnjam da bih Wink

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desavalo se da me startuju klinke, ali sam ih ljubazno odbio. Prvi put kada se to desilo, bio sam u cudu i jedva sam se snasao sta treba da kazem. Danasnje devojcice su tako direktne, bez trunke stida. Nikada me nije bilo sramota da pridjem devojci, ali u tom trenutku hteo sam u zemlju da propadnem. Ljudi, pa kuda ovaj svet ide???
 
MaJcHe_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 205
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vecinom meni prilaze,mada i ja ponekad imam zelju da pridjem nekom decku...
desilo se za nowu...xaxaxa,rekao mi je kad smo se smuvali da nije smeo da mi pridje ( Question Exclamation )

_________________
swe bez tebe...swe tako prazno je Crying or Very sad
 
urlik_glavate_sove
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 297
Mesto: BIJELJINA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi se jos nije desilo, mislim da me neka devojka pozove da izadjemo i da mi kaze to sto misli......
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogla bi se odvazit..ako mi se momak sviđa....al u 99.9% slučajeva, muški meni prilaze, taman se okrenen..ono puf! Laughing Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
chaki_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 19
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi trebalo da pridje prva, ipak je to na muskarcu....al je dobro da da neki znak da zeli da joj se pridje, npr. kontak ocima, osmeh, jer se mi ipak plasimo odbijanja, utice na nas ego

_________________
.....samo ja i ti , i pogledi u tami....
P.S. Mozda zvuci pateticno, ali ko zna mozda bude i jos nesto;)
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam prišla prva, hehe, jer nisam upoznala takvu osobu da me baš toliko privuće, a osoba koja me privukla magnetno je prva prišla meni, pa nisam imala frke ;o)))
 
$aša
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 65

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi se desilo baš pre 2-3 meseca, devojka se ložila na mene duže vreme, a ja je uopšte nisam primećivao.Pa je ona odlučila da naparavi taj prvi korak, i jedno veče me pozvala da odemo na piće. Pristao sam i otišao samo zbog toga što je bila toliko hrabra, i zato što mi se to još nikad nije desilo. I veruj nisam pogrešio, devojka nije nešto lepa, ali je jako pametna i dobra.I šta misliš kako se završilo sve to. Bilo smo zajedno oko mesec dana i nija nam bilo loše.Ali smo nakraju shvatili da bi bilo bolje da smo drugovi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Pridji mi ti... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon