www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Suva koza
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:07 pm    Naslov poruke: Suva koza Na vrh strane Na dno strane

Sta preporucujete za suvu kozu.. vec otprilike godinu dana imam problema jer imam izrazito suvu kozu,i sad pre pola godine me pocela i svrbiti i posto izcesem postale su male ranice... bila sam kod dermatologa i ispisala mi neku mast sto ce mi pomoci da osjedi i ranice nestanu ali mi je naznacila da bi trebala da koristim neki losion za telo... jer ce mi koza i dalje biti suva

sta mi preporucujete? koji losion,mleko ili kremu za telo?


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nivea ili dove su ti moji predlozi..sa njima sam najzadovoljnija...bar kad je kvalitet kreme u pitanju..ja nekako vise volim kreme za telo nego losione Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i onda sada,nivea ili dove.. koja je bolja? koja ima kakav miris? jesu neutralne ili?
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obe imaju sebi svojstven miris...obe su parfemisane.Meni licno dove lepse mirise, ali je nivea oprobanija.Pa ti sama izaberi.Po meni obe su marke dovoljno dobre..pitanje je samo ukusa Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ovu temu prebacila u ~Lepotu~ mislim da joj je tamo pravo mesto Mr. Green

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vazi zvezdice,prvo sam i ja premisljala da je stavim tamo ali posto je u pitanju i zdravlje (posto sam vec morala kod lekara) i posto je usput tema i o lepoti,nisam znala kuda da je stavim ali hvala Wink
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja koristim isto kremu od dove za suvo kozu i bas mi je strava

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam slican problem. Posle tusiranja me svrbe noge. Isprobavala sam razne gelove za tusiranje, sapune, jer sam mislila da je od toga, da bi na kraju shvatila da me od VODE svrbi, tj. od nekih supstanci u vodi.
Dermatolog mi je prepisao neku uzasno skupu nemacku kremu, ali ni ona nije pomogla. Tako da je moje jutarnje tusiranje bilo prava nocna mora. Koristila sam razno-razne kreme za telo. Probala sam i Avonov SSS losion za telo za osetljivu kozu, i primetila da mi se svrab smanjuje. Tako da sad koristim ovaj losion i super mi je.
Moj savet ti je da isprobas tako neke losione i kreme za osetljivu kozu, pa sve dok ne nadjes onaj koji ti najvise odgovara. Jer to zavisi od tipa koze. Ne ponasa se svaki losion na svacijoj kozi isto.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ti dermatolog nije mozda ispisala Aquathenol kremu? od viderme?
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam, ne secam se stvarno. To je bilo pre neke dve godine otprilike, samo mi je ostalo u secanju da je bilo neko malo pakovane, da je bila nemacka krema i da je bila extra skupa, a nimalo efikasna u mom slucaju.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aha,jer je meni to preporucila sad u kakvom je pakovanju nemam pojma samo znam da je oko 1000 din.. ali verovatno je u malom pakovanju,pa kako bi bila...
ali neka,ne dam i ja toliko za suvu kozu.. Smile
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imala tih problema na nogama! Toliko mi se isusi koza, da to nije normalno. Svrbi, peruta se ponekad......ma uzas Rolling Eyes
Bez obzira sto sam ja stalno mackala kremice, losione......nista
E onda, moj dermatolog meni lepo kaze ovako: posle tusiranja, na jos mokru kozu (znaci-bez brisanja peskirom) namazati i lepo utrljati baby ulje (ja koristim Johnson & Johnson baby ulje od kamilice, a ponekad i od aloa vere), lepo i dobro to urljati,d a koza zajedno sa vodom to upije i ostati tako nekoliko minuta, pre oblacenja! Meni je od tada, evo vec skoro dve godine, koza nezna, hidrantna. Tako da, moj savet je ovo!
Ili sto je moja drugarica uradila, jednostavno otici u apoteku i traziti da vam daju kremu pantenola (ili losion) za osetljivu i suvu kozu! Nema boljih krema od ovih na bazi pantenola! Wink

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Suva koza Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon